Dodaj do ulubionych

do kropki ciag dalszy.....

23.01.06, 08:15
do tego, co juz ci napisalam tutaj:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35366704&a=35452766

no i on sie niestety klonuje,przez paczkowanie,ale rzeczywiscie to typowy
chuligan forumowy,o poziomie cuchnacego zula spod budki z piwem.
Obserwuj wątek
    • schlagbaum Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 08:32
      dana33 napisała:

      >to na teraz. ciag dalszy nastapi....

      Zlosc pieknosci szkodzi

      www.vitanet.de/service/entspannungsuebungen/
      • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 08:37
        to nie zlosc szlagus, zupelnie nie zlosc....
        ale tak samo jak protestuje przeciwko klamstwu o "polskich obozach
        koncentracyjnych", tak samo protestuje przeciwko hipokryzji. i wszystko mi
        jedno kto ja przedstawia... watki antysemickie, personalne i przeciwko narodowi,
        watki rachelki, do ktorej nie tylko zydzi zglaszali pretensje za jej
        wulgarnosc, wisza tutaj tygodniami, a czesto nie sa wogole wykreslane. git.
        kropka ma mozliwosc zabanowania mnie, jesli nie ma ochoty widziec co robi.
        ja mam prawo cytowac co chce, jak dlugo mnie nie zabanuje.
        nu, ty pisz dalej.... ciebie tez mozna ostatnio cytowac...
        • schlagbaum Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 08:45
          dana33 napisała:

          > to nie zlosc szlagus, zupelnie nie zlosc....

          Ale tak to wlasnie wyglada.
          Tracisz fason i klase.


          > nu, ty pisz dalej.... ciebie tez mozna ostatnio cytowac...

          Nie mam z tym zadnego problemu.
          Cytuj ile chcesz i co chcesz.
          Ode mnie zlego slowa z tego powodu nie uslyszysz.
          • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 09:10
            nu, szlagus..... o stracie fasonu i klasy to juz mi pisales dawno, wiec to
            odgrzewana zupka. no i oczywiscie masz racje: nie ma co porownywac mojej klasy
            z twoja, a juz o rachelce i zerowcu nie wspomne, bo to klasa nie do osiagniecia
            nawet przez ciebie.
            • schlagbaum Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 09:29
              dana33 napisała:

              >nie ma co porownywac mojej klasy
              > z twoja, a juz o rachelce i zerowcu nie wspomne,

              Zupelnie niepotrzebnie sie zoladkujesz.
              Nie ma potrzeby bys sie z kimkolwiek porowywala.
              Mi chodi tylko o Ciebie sprzed dwoch lat i dzisiaj.
              W tym porownaniu dzisiaj wypadasz gorzej i nie ma to nic wspolnego ani z klasa
              moja, ani Rachelki. ani nikogo innego.

              Czesc
              • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 11:25
                nu, zgadzam sie z toba. jest roznica miedzy mna sprzed dwoch lat a dzisiaj.
                przynajmniej na forum. zasluga w tym jest wasza.
                nu, czesc...
                • grzegorz1948 Re: Danus 23.01.06, 22:29
                  Czyja zasluga podaj nazwiska bo mam jeszcze pare orderow do rozdania -co prawda
                  z PRl ale zawsze ozdoba klatki piersiowej.Juz na poczatku naszej znajomosci
                  zauwazylem ze chcialabys byc mentorka i to mnie troche zrazilo do ciebie ale
                  nigdy nie przypuszczalem ze chcesz na chama zostac gwiazda tego forum -to jest
                  juz u ciebie chorobliwe.
        • o_brother Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 08:50
          Protestujesz przeciwko klamstwu o obozach.To piekne ale ja chce zobaczyc
          dokumentacje z takiego protestu i ewentualna odpowiedz na ten protest.
          Zmienie o tobie zdanie-wtedy.To primo.
          drugie primo ciucka to mnie jest gwarantowane konstytucyjnie wolnosc
          wypowiedzi.Sprawdzalem wczoraj i jeszcze bill of rights istnieje
          i mysle ze bedzie istnial dopoki ja zyje.
          Czy ja nawoluje do zabijania jak ty?Czy ja sie ciesze ze smierci
          jak ty?
          • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 09:14
            hahaha, rozpoznales sie?
            pewnie, ze masz prawo do wolnosci wypowiedzi. ja tez. a kropka ma prawo twoje
            glupoty i antysemityzm zostawic na forum, a moje nazwania was po imieniu
            wycinac. teraz doszlo, zerowcu? git.
            a co ty chcesz zopbaczyc, to mnie g obchodzi. i ja ci tez nic nie musze
            udawadniac. nie musisz mi wierzyc, to wszystko.
            • krystian71 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 09:17
              hiba duzo stracilem gapa, a moglem to przewidziec.
              Przeciez najbardziej wytracaja cie z nerw kulturalne i spokojne wpisy goldiego
              i mirmila.
              To z powodu formy,dla was niedosciglej, wiec rozumiem ,ze denerwujacej.
              A tu jeszcze jeden, gans sie znalazl ze swa sila spokoju i argumentacja...
              • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 09:23
                jasne krystek....
                widzisz, z nerwow moze mnie wyprowadzic tylko ktos, do kogo mam jakas sympatie.
                ani mirmil, ani ges, ani drzewiecki nie moga. sa dla mnie wiesz, jakas boczna
                produkcja czlowieka normalnego.
                ale jak juz wam dawno pisalam: okres tlumaczen i objasnien dawno minal. teraz
                tylko dokopuje albo pokazuje wam wasze klamstwa i manipulacje.
                i wiesz co krystek, nie myslisz, ze lepiej powiedziec komus ze jest ludzka
                ohyda, uzywajac nieeleganckich slow, niz elegancko zaproponowac komus galaz do
                powieszenia sie, albo "szkoda ze nie wylazles kominem"???
                nu, bron ich, przeciez to twoja grupa, krystek...
                • krystian71 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 09:29
                  jeszcze raz ci napisze,ze duzo stracilem, jak wlazlem na forum bylas wycieta.
                  W twojej argumentacji jednak cos mi nie pasuje, powycinane sa twoje odpowiedzi
                  do gansa, czyzby on gdzies napisal:

                  niz elegancko zaproponowac komus galaz do
                  > powieszenia sie, albo "szkoda ze nie wylazles kominem"???

                  a wogole, to dziendobry danus, fajny watek, dawno zadnej pyskowki na forum nie
                  bylo, moze ze trzy dni...tak dluzej byc nie moze, trzeba sie jakos w te mrozy
                  rozgrzac:)
        • krystian71 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 09:14
          > watki rachelki, do ktorej nie tylko zydzi zglaszali pretensje za jej
          > wulgarnosc

          nie tylko zydzi, jedna zydowka tez!
    • explicit Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 09:06
      Ouuuch !!! That hurts :))) Poradzil bym ci cus , a ze cie znam to nie bede
      strzepil jenzyka ,...

      przysiad

      ==============================================================================

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35366704&a=35452766
    • o_brother ciucka-gdybym byl adminem 23.01.06, 10:14
      to bym twoje wpisy naznaczal tlustym drukiem aby bylo
      jeszcze bardziej podobne do ciebie.
      • dana33 Re: ciucka-gdybym byl adminem 23.01.06, 11:27
        nu zglos sie ochotniczo, przyjma cie na 100%, pasujesz jak ulal....
    • bam_buko Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 11:55
      w dalszym ciagu dana skarzysz,donosisz i placzesz
      macie mur podobno stary,wybudowaliscie nowy,miejsca do placzu skolko ugodno
      dla kazdego mieszkanca izraela ,dlaczego ciagle tutaj???
      • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 14:11
        bambusik.... tobie to wyglada na placz???? kup se okulary....
        i jak twoi przyjaciele tez zglaszaja pretensje, to poniewaz muru nie macie, to
        daj swoje szerokie plecy placzacemu.....
        • bam_buko Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 21:36
          dana33 napisała:

          > bambusik.... tobie to wyglada na placz???? kup se okulary....
          > i jak twoi przyjaciele tez zglaszaja pretensje, to poniewaz muru nie macie,
          to
          > daj swoje szerokie plecy placzacemu.....

          98% na tym forum sa moimi przyjaciolmi,mecza sie podobnie jak ja ..za darmo!!
          i pisza co potrafia i uwazaja.Ja to czytam lub nie,odpowiadam lub nie itd itd
          sam jestem dla siebie "cenzorem"

          cenzury i cenzorow to forum nie potrzebuje(nigdzie nie sa potrzebni),to
          pozostalosci komuny i szef GW byly komuch ktory nie zalapal sie do
          odpowiedniego zloba przypomnial sobie stare dobre zwyczaje i wrocila komuna na
          forum.

          Dorosly czlowiek powinien umiec sam podjac decyzje,nie szukac ciagle pomocy u
          innych ,to takie...... no wiesz charakterystyczne dla waszej nacji-ciagly placz.
          Kiedys slyszalem m/innymi takie powiedzenie "zydowski placzek" - nie wiem skad
          sie to wzielo ale widze ze cos w tym jest.
    • kropka Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 14:07
      czy to, co napisałaś w zalinkowanym poście to o mnie czy cytaty innych?
      Jesli cytaty, to daj linki, bo nie znajdę. Z przyjemnością wytnę.
      Tłumaczyłam i prosiłam wielokrotnie zbiorowo i indywidualnie: nie siedzę cały
      czas na forum. Nie czytamy wszystkich wątków. Jeśli ktoś widzi obrzydliwy wpis,
      - wystarczy kliknąć w mój nick i wysłać link, nalepiej z cc do Yaa. Najdalej
      wieczorem post zniknie.
      - nie odpisywać na posty łamiące regulamin. Uniknie się zbędnych pyskówek
      - nie cytować postów łamiących regulamin, bo wyleci

      • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 14:39
        to co napisalam w zalinkowanym poscie to nie o tobie, tylko do ciebie. ja
        normalnie mowie co mysle prosto w oczy a nie za plecami.

        nie moge znalezc linku w tej chwili do ostatniego cytatu, ale zapewniam cie, ze
        go nie wymyslilam.

        no i on sie niestety klonuje,przez paczkowanie,ale rzeczywiscie to typowy
        chuligan forumowy,o poziomie cuchnacego zula spod budki z piwem.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35451895&a=35451904
        • explicit Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 16:39
          Nu tu to sie wtroncem , som a nie byli i nie przez holocaust czy anti-semitysm
          a dlatego ze majom kwadratowe palce do roboty ,...

          uklony

          ==============================================================================

          Zeby nie holokaust i antysemityzm to by zionce byli dziadami.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35432925&a=35445669
        • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 17:53
          mowisz kropka, ze pendzlowaty i zerowiec moglas wyciac, ale twojej psiapsiolki
          to juz nie bardzo chcialas? bo "cuchnacy zul spod budki z piwem" jest ok, nie?
          nie myslisz, ze napisac komus idiota albo kretyn, to duzo lepiej, niz ten
          cuchnacy???
    • polani Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 17:30
      kroipka lo ooev oti aval ani ooev polaniot sziksot
      • dana33 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 17:50
        :)))))) ve ani ochevet otcha... :)))))
        • krystian71 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 18:04
          kroipka lo ooev oti aval ani ooev polaniot sziksot

          nie zgadzam sie, kropka wcale nie jest polaczkowata siksa
        • aaki stara miłość nie rdzewieje 23.01.06, 19:05
    • gans2 zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 23.01.06, 20:22
      ze taki antysemicki powinnas moze zastanowic sie od czasu do czasu jak zwracasz
      sie do swoich adwersarzy.
      w szczegolny sposob polecam ci ten punkt netykiety:

      "Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców"
      • dana33 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 23.01.06, 21:00
        nu, jeszcze nie doszlam do pustemowego cunacego zula..... ale musze przyznac,
        ze mam wielka ochote zwrocic sie tak do ciebie..... nu, nie trac nadzieji... co
        sie odwlecze to nie uciecze....
        • krystian71 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 23.01.06, 21:44
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35456380&a=35500519
          mimo, ze jestes lajdaczka pierwszej klasy.... no i cuchniesz strasznie....
          • i-love-2-ski Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 23.01.06, 21:51
            krystian71 napisała:

            > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35456380&a=35500519
            > mimo, ze jestes lajdaczka pierwszej klasy.... no i cuchniesz strasznie....
            >
            >
            he,he dancia siem pieni. chyba szkla w lunecie pogubila,a niedlugo pojdzie chyba
            klawiaturka zebna.widze mgle,widze mgle,widze antysemitow,oni juz po mnie chodza:)
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35493175&a=35502191
            • dana33 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 23.01.06, 21:59
              czys ty zglupiala juz doszczetnie? dlaczego mam sie pienic?
              kropka nie wycina twoich wulgarnosci wiec mam wolna droge do uzywania twoich
              wlasnych slow. w stosunku do ciebie, oczywiscie.... przeciez uwazasz, ze nikogo
              nie obrazasz, i ze wulgarna to nie jestes.... wiec o co ci chodzi? tobie i
              twojemu obroncy krystkowi z chrzescijanskimi wartosciami?

              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35451895&a=35451904
              • o_brother Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 23.01.06, 22:03
                ciucka mozesz sobie nauzywac na mnie.Wszelkie zioncowe wulgaryzmy jakie ci tylko
                kastnerowska wyobraznia nasunie to dawaj.Zawsze to rob aby cie szlag nie trafil
                na trym antysemickim forum.Ulzyj sobie zamias nerwowo ciagle cos wpieprzac i
                tyc.

                dana33 napisała:

                > czys ty zglupiala juz doszczetnie? dlaczego mam sie pienic?
                > kropka nie wycina twoich wulgarnosci wiec mam wolna droge do uzywania twoich
                > wlasnych slow. w stosunku do ciebie, oczywiscie.... przeciez uwazasz, ze
                nikogo
                >
                > nie obrazasz, i ze wulgarna to nie jestes.... wiec o co ci chodzi? tobie i
                > twojemu obroncy krystkowi z chrzescijanskimi wartosciami?
                >
                > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35451895&a=35451904
              • krystian71 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 24.01.06, 10:32
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35453450&a=35499338
                • dana33 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 24.01.06, 11:50
                  o co ci chodzi, krystek? przeciez bhiore przyklad z pustemy. to jej slowa, ja
                  sie od niej ucze. nie pasuje ci? masz pecha, krystek....
                  • krystian71 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 24.01.06, 12:06
                    tak naprawde, to nie ty od niej , ale ona od ciebie
                    ale tu o co innego chodzi, bo powyzej napisalas,jaka to jestes kulturalna i
                    nigdy takich slow nie uzywasz, wiec ja tk tylko dla dokumentacji i radosci
                    • dana33 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 24.01.06, 12:17
                      manipulujesz krystek..... o cuchnacym zulu to pustema pisala. nigdy nie uzylam
                      na forum ani slowa zul ani cuchnacy. ale smierdzacy owszem. a ty zaczynasz znow
                      smierdziec, krystek.... byla lekka przerwa i uzywales jakiejs perfumy, zeby nie
                      smierdzialo tak strasznie. widac skonczyla ci sie. podeslac czy masz dosyc na
                      nowa butelke?
                      • krystian71 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 24.01.06, 13:02
                        o cuchnacym zulu to pustema pisala. nigdy nie uzylam
                        > na forum ani slowa zul ani cuchnacy. ale smierdzacy owszem. a ty zaczynasz
                        znow
                        >
                        > smierdziec, krystek....
          • dana33 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 23.01.06, 21:56
            no wlasnie.... kropka rachelci nie wyciela za tego cuchnacego zula, wiec znaczy
            sie ze to w zgodzie z netykieta.... wiec ja uzywam tez.. jak wolno to wolno...
            • o_brother Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 23.01.06, 22:05
              dana33 napisała:

              > no wlasnie.... kropka rachelci nie wyciela za tego cuchnacego zula, wiec
              znaczy
              >
              > sie ze to w zgodzie z netykieta.... wiec ja uzywam tez.. jak wolno to
              wolno...
              a co to cuchnacy zul to znaczy cuchnacy zioniec?Jak tak to kropka powinna
              wyciac.Skladaj zazalenia az cie w koncu wyslucha.
            • krystian71 Re: zamisat sie tak wyplakiwac na caly swiat 24.01.06, 10:33
              he

              -forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=35453450&a=35499338-
              _____________
              "łapać żebraka"! dla niepoznaki
              glośno krzyczały inne żebraki
    • grzegorz1948 Re: do kropki ciag dalszy..... 23.01.06, 22:21
      Co zrobic z takim babsztylem jak nie skorzystac z wycieczki do Izraela babie
      worek z piaskiem na kark i do Morza Martwego bo Morza Czerwonego za szkoda.

      tylko nie wybierz jakiejs suchej galezi??
      najlepiej drzewo o kilku konarach zeby bylo miejsce dla antka vel pan.scan
      i paru innych jak fredzio,wojo,arap.
      powodzenia i nie zrob zawodu??
      R.I.P
      Te pierwsze jest moje to drugie nie moje ale moge sie tez podpisac! Dziekuje za
      to ze masz w swoim archiwum.Ludzie ktorzy znaja cie tu z forum przyznaja mi z
      pewnoscia racje.Twoja arogancja nie zna granic a twoja glupota to przekracza
      wszystkie granice.Ja a wlasciwie moze sporo forumowiczow ucieszyloby sie jezeli
      zniknelas by z tego forum z ta cala plejada twoich slugusow tak zeby znow
      nastapilo troche spokoju.
    • puls.usa moski znow placza !!! 23.01.06, 22:44
      kto pozwolil danie w moskowie
      plakac w ich imieniu

      ostatnia kobieta ktora przez
      omylke!!! miala cos do powiedzenia
      (plakania)
      w eretz, byla piekna golda
      ale to bylo dawno

      • antek_cukierman Wesoły, 23.01.06, 22:52
        ogarnęliście gumno?
        Do świń teraz ściółkę ruszajcie zmienić, bo inaczej trzy harapy na gołą skórę
        każę.
        A okowity mi nie ruszajcie, parobasie, bom Żydowinowi srogo zapłacił za
        propinację.
        • grzegorz1948 Re: Och Antos 24.01.06, 04:03
          Nie masz tam lekkiego zycia ale sam wybrales!
          www.uni-protokolle.de/Lexikon/Kibbuz.html
    • polani Re: do kropki ciag dalszy..... 24.01.06, 12:39
      kropka jest wrog izraela
      • krystian71 Re: do kropki ciag dalszy..... 24.01.06, 13:03
        czyli antywymiotic sziksa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka