Gość: jojo IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 00:04 na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wiecie co was czeka niedlugo !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: babariba drzyj się jojo, drzyj... IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 00:20 Gość portalu: jojo napisał(a): > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wiecie > co was czeka niedlugo !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawk Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: proxy / *.vc.shawcable.net 15.01.03, 00:22 Gość portalu: jojo napisał(a): > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wiecie > co was czeka niedlugo !!! Drzyjcie wlascieciele! bo jojo -egon chce wam kamienice ukrasc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babariba DRZYJCIE się chyba? n/t IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 00:28 Gość portalu: hawk napisał(a): > Gość portalu: jojo napisał(a): > > > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wiecie co was czeka niedlugo !!! > > Drzyjcie wlascieciele! bo jojo -egon chce wam kamienice ukrasc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 00:37 Gość portalu: hawk napisał(a): > Gość portalu: jojo napisał(a): > > > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wieci > e > > co was czeka niedlugo !!! > > Drzyjcie wlascieciele! bo jojo -egon chce wam kamienice ukrasc! Ty Hawk tu buzi nie otwieraj bo w dziob przy okazji zarobic mozesz,pilnuj lepiej swojej dziupli ,aby ci jej eagles nie zajeli,z zona twoja zarazem,OK? Odpowiedz Link Zgłoś
bam_buko jojo wyluzuj sie - jaka Lodz 15.01.03, 00:51 przeciez ty jestes czeresniak z podlomzynskiej wsi jakie ty domy chcesz odzyskac? przeciez tam chodziliscie srac nawet za cudza stodole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babariba niech se jojo wszystkie kamiennice w "Lodz"... IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 01:55 ...odzyska ************************************************************************* bam_buko napisał: > przeciez ty jestes czeresniak z podlomzynskiej wsi jakie ty domy chcesz odzyskac? przeciez tam chodziliscie srac nawet za cudza stodole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 01:12 i sie dogadalismy o przyszlosci pewnej,co jest moje,bylo i bedzie moje i nasze na wieki,brrrrrrrrrrrrr pulaki!,zal mi was kiedy na ulice nie swoje wylecicie. PS. Te ulice i grunta pod nimi tez do nas naleza,Shalom pulaki durniaki,zima was dobija no nie ? Trzeba sie bylo Zyda trzymac,a nie dupe jego smarowac,ciemniaki wy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly3 Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim 15.01.03, 01:31 hehehe - jojo siedzi pod mostem w kartonie i mu sie kamienice zamarzyly otoz jojo - jak twoj dziadek robil barkrut swoja fabryka lodzka - to ta kamienica juz przestala byc jego kapito ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babariba dżodżo, jak ci już przejdzie, wróć... IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 01:58 na forum i powiedz cóść na trzeźwo. ************************************************************ Gość portalu: jojo napisał(a): > i sie dogadalismy o przyszlosci pewnej,co jest moje,bylo i bedzie moje i nasze na wieki,brrrrrrrrrrrrr pulaki!,zal mi was kiedy na ulice nie swoje wylecicie. > > PS. Te ulice i grunta pod nimi tez do nas naleza,Shalom pulaki durniaki,zima was dobija no nie ? Trzeba sie bylo Zyda trzymac,a nie dupe jego smarowac,ciemniaki wy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly3 Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim 15.01.03, 01:32 Ale wiesz jojo Do Polski mozesz przyjechac. Ja cie odpowiednio powitam, juz glany pastuje - hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 01:42 wesoly3 napisał: > Ale wiesz jojo > Do Polski mozesz przyjechac. > Ja cie odpowiednio powitam, > juz glany pastuje - hehehe A ja juz winchester moj szlifuje z rury do dziury,zeby ci smierdzielu szikagoski przy okazji lydki ponad glanami twoimi dziurawymi odstrzelic,jak Zyd Arabowi to robi na codzien,ponial zdechlak zasrany ,Boga nie uznajacy swojego ? Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly3 Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim 15.01.03, 01:51 hehehehe - jojo - o czym ty mowisz siedzisz pod mostem dzirawe portki i gacie nosisz tak ze nawet kupa sie w nich nie zatrzymuje - heheheh Przyjedz, to cie za te pejsy wytargamy i na smietnisko miejskie wypierdolimy jak scierwo jakies nikomu nie potrzebne Odpowiedz Link Zgłoś
bam_buko Re wesoly! 15.01.03, 01:51 wesoly3 napisał: > Ale wiesz jojo > Do Polski mozesz przyjechac. > Ja cie odpowiednio powitam, > juz glany pastuje - hehehe powinienes wytlumaczyc jojo co znaczy "z glana" - jojo to wiesniak u niego na wsi uzywali klonicy p.s szkoda pasty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawk Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: proxy / *.vc.shawcable.net 15.01.03, 01:50 Gość portalu: jojo napisał(a): > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wiecie > co was czeka niedlugo !!! Twoja chata co byla warta 1,000.00 Polskich przedwojennych w 1039 roku, juz sie zaamortyzowala sie i warta jest teraz zero, jeszcze musisz doplacic za wywozenie gruzu. Bylem w tym roku w kraju lomzynskim i widzialem kilka pozostalosci, chat co sie zapadly pod ziemie, okien prawie nie widac. Przydaloby sie gdybys te strony odwiedzil i pomogl gruzy wywozic, to ci taniej wyjdzie za 'spadek' doplacac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Pozamykajcie mordy swoje bezzebne gnoje IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 01:59 Zanim ich bida,matka wasza,ich nie pozamyka na zawsze,tfuj goje smierdzace !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babariba dżodżo, jak tak możesz niekulturnie?... IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 02:02 Gość portalu: jojo napisał(a): > Zanim ich bida,matka wasza,ich nie pozamyka na zawsze,tfuj goje smierdzace !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 02:01 Widzialem duzo polackow bezzebnych,co zamiast zebami,oczami chleb pozerali i uszami mlaskali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 02:05 a on mi powiedzial,ze powiesi Pulsa na suchej galezi w Koniczynopyskach,miejscu jego urodzenia,kiedy tylko to wodoglowie granice PRL przekroczy.!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babariba dżodżo, ciebie znowu była nietrzeźwa? -A? IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 02:05 Gość portalu: jojo napisał(a): > Widzialem duzo polackow bezzebnych,co zamiast zebami,oczami chleb pozerali i > uszami mlaskali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 02:44 Gość portalu: jojo napisał(a): > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wiecie > co was czeka niedlugo !!! Nu pulaki,oddawac co nie wasze zanim was swoimi 3500 czolgami nie zajade,nu ,ale juz bojowniki o wojne i pokoj znane i zawsze pokonane,Albania nawet sie z was smieje,ze z glodu zdychacie,a im Uncle Sam doklada jak nalezy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawk Re: HEJ DURNY JOJO-EGON IP: proxy / *.vc.shawcable.net 15.01.03, 03:03 Gość portalu: jojo napisał(a): > Gość portalu: jojo napisał(a): > > > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wieci > e > > co was czeka niedlugo !!! > Nu pulaki,oddawac co nie wasze zanim was swoimi 3500 czolgami nie > zajade,nu ,ale juz bojowniki o wojne i pokoj znane i zawsze pokonane,Albania > nawet sie z was smieje,ze z glodu zdychacie,a im Uncle Sam doklada jak nalezy.. > . Hej durniu! Polaczki w Polsce jedza lepiej niz ty w tej Ameryce. Jak wyjechales do tego raju to zapomniales jak prawdziwy chleb pachnie i smakuje, bo amerykancy tam cie trucizna karmia. Co centa znajdziesz na smietnisku w New York, chleba kupisz a ten chleb, chlebem nie pachnie tylko toksynami co tam amerykancy nasypali (preservatives, pesticides, herbicides i inna amerykanska zaraza) i ty to zresz. Przyjedz do Polski, choc prawdziwego chleba poprobowac, troche go zasuszysz i do ameryki zawieziesz pokazac braciom jak prawdziwy chleb pachnie. Tylko uwazaj w Polsce na wesolego3, bo ci pejsy pourywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babariba nu, dzodzo, ty wez sobie co na glowa... IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 03:10 Gość portalu: jojo napisał(a): > Gość portalu: jojo napisał(a): > > > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wieci > e > > co was czeka niedlugo !!! > Nu pulaki,oddawac co nie wasze zanim was swoimi 3500 czolgami nie > zajade,nu ,ale juz bojowniki o wojne i pokoj znane i zawsze pokonane,Albania > nawet sie z was smieje,ze z glodu zdychacie,a im Uncle Sam doklada jak nalezy.. > . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Nu,to jak towarzysze Pulaki !? IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 21:43 Oddacie czy nie? Po dobroci pytam,bo dzis w humorze jestem,Jolke rodaczke wasza przelecialem ! A do was tez przylece niedlugo,po swoje oczywiscie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PULS Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: *.nas19.chicago1.il.us.da.qwest.net 15.01.03, 22:15 Gość portalu: jojo napisał(a): > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wiecie > co was czeka niedlugo !!! P.Kwach zyd i ci jeszcze nie oddal?.Pewnie cie tak olewa jak i ja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Rozmawialem z Prezydentem PRL Kwasniewskim IP: *.proxy.aol.com 15.01.03, 23:04 Gość portalu: PULS napisał(a): > Gość portalu: jojo napisał(a): > > > na temat zwrotu moich kamienic w miescie Lodz ! Wszystko podpisane i > > przypieczetowane zostalo ! Drzyjcie tymczasowi wlasciciele,nawet nie wieci > e > > co was czeka niedlugo !!! > > P.Kwach zyd i ci jeszcze nie oddal?.Pewnie cie tak olewa jak i ja. On i ja olewamy,ale takich jak ty nieudacznikow niedorobionych w ostatniej chwili na swiat wyskrobanych !!! Odpowiedz Link Zgłoś