wojo!!!!
16.01.03, 22:54
Dzisiaj na pokladzie promu Columbia wystartowal takze izraelski
astronauta !!!!!
Pilot weteran Ilan Ramon bral udzial w zniszczeniu irackiego
reaktora atomowego w 1981 roku.
Chwala i brawa IZRAELOWI za ta wspaniala akcje i uratowanie
swiata od bomby atomowej Sadama -mordercy ------1981 rok (wazna
data ).
Arabki patrza na was z gory ---uwazajcie !!!!
Space shuttle Columbia lifts off for space Thursday with crew of seven
astronauts, among them Israeli air force Col. Ilan Ramon, fighter pilot who
took part in 1981 Israeli air attack on Iraqi’s nuclear reactor