Dodaj do ulubionych

Prezydent Wenezuelii H.Chavez gosciem Social Forum

25.01.03, 17:58
W poniedzialek Chavez bedzie gosciem III Swiatowego Forum Spolecznego w Porte
Allegre w Brazylii .Wydarzenie jest bez precedensu ,poniewaz glowy panstw do
tej pory nie byly goscmi antyglobalistow .Chavez jest prezydentem Wenezuelii
od 1998 roku ,przetrwal ubiegloroczny zamach stanu zorganizowany przez
amerykanskie CIA .Jest bylym oficerem i spadochroniarzem .
Obserwuj wątek
    • krzys29 Re: Prezydent Wenezuelii H.Chavez gosciem Social 25.01.03, 18:00
      Powyzsza informacje podaje za www.repubblica.it
      Social forum, polemiche per presenza a sorpesa di Chavez

      E' scoppiata la polemica al terzo Forum sociale mondiale di Porto Alegre per la
      partecipazione a sorpresa, domani, del presidente venezuelano Hugo Chavez.
      Invitato da un comitato di solidarietà al Venezuela all'insaputa degli
      organizzatori del Fsm Chavez parteciperà ad una manifestazione in suo appoggio
      che si terrà nel tardo pomeriggio nella piazza di fronte al Palazzo Legislativo
      della città.
      Non è invece stata confermata la presenza del presidente venezuelano ad un
      seminario in programma sulla rivoluzione bolivariana. Diversi esponenti del
      consiglio internazionale del Forum Sociale hanno criticato la scelta di Chavez
      poiché viola una delle norme fondamentali del regolamento del grande happening
      no-global che vieta la partecipazione ai capi di stato. (red)


      • Gość: krupski rypczak Re: Prezydent Wenezuelii H.Chavez gosciem Social IP: *.nyc.rr.com 25.01.03, 20:02
        Panie krzyz, gdyby to CIA zorganizowalo to Chavez bylby juz 6 stop pod ziemia.
        Czy gdzies moge znalezc informacje potwierdzajaca twoja teze o udziale CIA w
        zamachu stanu? Czy poprostu ssisz to z palca. Tylko nie podawaj mi tu wloskich
        linkow bo nie czytam po wlosku.
        • krzys29 Re: Prezydent Wenezuelii H.Chavez gosciem Social 25.01.03, 20:56
          O udziale CIA w tamtym zamachu pisaly otwarcie wszystkie gazety w Ameryce
          Polnocnej.Sam rzecznik tej instytucji na pytania dziennikarzy odpowiadal w
          stylu : "nie potwierdzam ,nie zaprzeczam " .
          • Gość: !!! Re: Prezydent Wenezuelii H.Chavez gosciem Social IP: RDGINFAPROX* / 195.152.54.* 25.01.03, 22:22
            hello kiepski rypczak,
            zgadzam sie z toba cia ojechalo tam aby organizowac szkolke niedzielna
        • Gość: michal_pilot Re: Prezydent Wenezuelii H.Chavez gosciem Social IP: *.rev.o1.com 25.01.03, 23:22
          Zgadza sie. Te lewicowe dupki jak tylko cos sie dzieje nie po ich mysli to
          upatruja CIA. No bo przeciez jak to mozliwe aby 'patriota' wenezuelzki machnal
          sie na wujka Chaveza. A przwrot w ktorym Chavez kiedys sam uczestniczyl to czy
          to byl instygowany przez CIA czy moze KGB ?
          • Gość: !!! Re: Prezydent Wenezuelii H.Chavez gosciem Social IP: RDGINFAPROX* / 195.152.54.* 25.01.03, 23:27
            w twoim mniemaniu jest ok gdy cia robi zamach ale boo gdy byle kgb
            hm, to mowi wiele o tobie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka