Dodaj do ulubionych

ludzie ja dzisiaj skonam ze smichu

25.07.06, 20:40
prof z loregon juz dostal totalnego zabanowanego krecka,krasula przez mosad
pedzi mayo razem ze swietym i nieustraszonym maruda,dana sie waCHluje a ja ide
sie opalac wzorem felusiaka,moze zapuszcze rude pejsy,who knows. zycze
wszystkim milego wtyczkowania
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Smiech 25.07.06, 20:44
      to zdrowie, ale jak skonasz to juz nie zrobisz tawariszczka:)

      PF
      • polski_francuz Errata: 25.07.06, 20:47
        ...nic nie zrobisz...

        Izwinitie pozalsta

        PF
      • i-love-2-bike Re: Smiech 25.07.06, 20:47
        polski_francuz napisał:

        > to zdrowie, ale jak skonasz to juz nie zrobisz tawariszczka:)
        >
        > PF

        e tam od smiechu nikt nie umarl,ale od zgryzoty i zlosci to juz niejeden
        pierdyknal:)
        • polski_francuz Re: Smiech 25.07.06, 21:02
          Woprosy forumowej filozofii, ale popieram:)

          PF
          • i-love-2-bike Re: Smiech 25.07.06, 21:07
            polski_francuz napisał:

            > Woprosy forumowej filozofii, ale popieram:)
            >
            > PF

            he,he co za towarzystwo albo z mossadu,albo profy o podejrzanej reputacji albo
            moralizatorzy prawie obiektywni jak marudka,krasula czy testujacy zdolnosci
            mayoneza abstrakci. tertium non datur a gdzie ja sie z tym myciem zydowskich
            kibli mam podziac,chyba z radosci dzem zrobie:)
            • polski_francuz Re: Smiech 25.07.06, 21:09
              Jeden?

              Kolezanka malzonka podczas mojej nieobecnosci zrobila kilkanascie. Do roboty!

              PF
              • i-love-2-bike Re: Smiech 25.07.06, 21:10
                polski_francuz napisał:

                > Jeden?
                >
                > Kolezanka malzonka podczas mojej nieobecnosci zrobila kilkanascie. Do roboty!
                >
                > PF

                u mnie wszytsko przepadnie,maz i dzieci mnie pobija w konsumcji dobr,wiec sie
                nawet za bardzo nie staram. najlepiej mowic,ze czegos nie umiesz zrobic:)
                • polski_francuz Re: Smiech 25.07.06, 21:13
                  U nas psychologia insza: pan i wladca ocenia kobiecosc i laskawie udziela
                  pochwal...u ciebie banda mezczyzn daja sie rolowac przez Maggie Thatcher bis.

                  Isn't so, he?

                  PF
                  • i-love-2-bike Re: Smiech 25.07.06, 21:14
                    polski_francuz napisał:

                    > U nas psychologia insza: pan i wladca ocenia kobiecosc i laskawie udziela
                    > pochwal...u ciebie banda mezczyzn daja sie rolowac przez Maggie Thatcher bis.
                    >
                    > Isn't so, he?
                    >
                    > PF

                    raczej ruda pam anderson,wiec musza:)
                    • polski_francuz Re: Smiech 25.07.06, 21:15
                      Chwalipieta, tzn to nie o piete tu chodzi in fact...

                      PF
                      • i-love-2-bike Re: Smiech 25.07.06, 21:16
                        polski_francuz napisał:

                        > Chwalipieta, tzn to nie o piete tu chodzi in fact...
                        >
                        > PF

                        e tam chwali,musi to chwali,trudno,zebym chlopom sie dawala:)
                        • polski_francuz Re: Smiech 25.07.06, 21:18
                          We'd better stop here, I love my wife in fact:)

                          PF
                          • i-love-2-bike Re: Smiech 25.07.06, 21:20
                            polski_francuz napisał:

                            > We'd better stop here, I love my wife in fact:)
                            >
                            > PF
                            he,he a co mamy stopowac,zadnego dzemu nie zrobilam,ani chyba dzisiaj mi sie juz
                            nie uda,ale lece na biegi:)pozdr
    • warmi2 Re: ludzie ja dzisiaj skonam ze smichu 25.07.06, 21:08
      Gdyby cie jeszcze mozna bylo zrozumiec ... razem dalo by sie posmiac at tak to nic.
      • i-love-2-bike Re: ludzie ja dzisiaj skonam ze smichu 25.07.06, 21:11
        warmi2 napisał:

        > Gdyby cie jeszcze mozna bylo zrozumiec ... razem dalo by sie posmiac at tak to
        > nic.

        to sie nie smiej,nikt ci nie kaze mnie czytac i byc powaznym.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka