Gość: Unleashed IP: *.si.rr.com 25.03.03, 02:43 A dla nas? Znowu nas zrobili w buca! Pewnie dostaniemy używane onuce z Izraela, a nadKwasota zostanie głównym pucybutem w siedzibie NATO. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JW-Windsor, Ontari Pomoc humanitarna IP: *.sympatico.ca 25.03.03, 02:51 Zgadnijcie, ile pieniedzy zostania na tzw. dorazna pomoc humanitarna dla Irakijczykow. Dokladnie 550 mln. dolarow. Reporter kanadyjski, relacjonujacy to z Bialego Domu mial usmiech na ustach. To ok. 30 dolarow na glowe. Na rekonstrukcje przewidziano 1.5 mld. Sa doniesienia, ze niektore firmy amerykanskie, biorace udzial w przetargach na kontrakty sa oburzone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Pomoc humanitarna IP: 129.74.185.* 25.03.03, 06:30 Zapewne Irakijczycy dostana ta nieszczesna genetycznie modyfikowana kukurydze, ktorej swojego czasu nie chcieli wziac Afrykanie. Mniam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Acze Z KAD PIENIADZE? IP: *.pool.mediaWays.net 25.03.03, 10:48 Pieniazki na odbudowe poplyna takze ze „starej“,“niedobrej“ Europy. Niewygodnej i potepianej,gdy mowi „nie“w sprawie wojny,niewygodnej,gdy chodzi o wspolne decyzje.Teraz nazywa sie to“EU moze odkupic swoje negatywne stanowisko“ i ponownie „byc przyjacielem“,pomagajac w odbudowie Iraku. Podonie, jak „zaklocajaca,stara Europa ,porzadek na swiecie“wprowadza dzis lad w Afganistanie.Na dzien dzisiejszy EU postawilo do dyspozycji 21 milionow Euro, dalsze decyzje zostana podjete. Odpowiedz Link Zgłoś
zbig44 PCK APELUJE O POMOC DLA IRACKICH DZIECI 25.03.03, 14:49 Na dzis potrzebna jest pomoc dla spodzieanej fali uchodźców z Iraku. Żaden rząd jej nie zadeklarował. Nasz na pewno nie... Bądzmy solidarni - tak jak solidarne z nami były społecznosci Europy po stanie wojennym: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=5001064 Odpowiedz Link Zgłoś
zbig44 sobota, 29 marca - DEMONSTRACJA W WARSZAWIEI 25.03.03, 14:51 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=5041146 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JW-Windsor, Ontario Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.sympatico.ca 25.03.03, 02:54 Gość portalu: Unleashed napisał(a): > A dla nas? Znowu nas zrobili w buca! Pewnie dostaniemy używane > onuce z Izraela, a nadKwasota zostanie głównym pucybutem w > siedzibie NATO. Mam nadzieje, ze onuce beda koszerne, albo pamiatkowe od cadyka z Radomska, co wyrowna stress. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 19:54 Plonna nadzieja - co najwyzej dostaniesz przepocone arabskie skarpety z podpisem Saddama Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.kabel.telenet.be 25.03.03, 03:12 To straszne ! Podobno skonczyl z alkoholizmem teraz wzial sie za hazard na wielka skale. Przegrywa pieniadze podatnikow Lata jak pies po tym swoim ogrodzie od rana do wieczora i podnosi reke jak znany nam juz z historii pan Hitler Juz widzialam jego portrety z malutkim wasikiem pod nosem -bardzo mu pasuje. Mowia , ze historia lubi sie powtarzac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JW-Windsor, Ontario Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.sympatico.ca 25.03.03, 03:35 Gość portalu: samanta napisał(a): > To straszne ! > Podobno skonczyl z alkoholizmem teraz wzial sie za hazard na wielka skale. > Przegrywa pieniadze podatnikow > > Lata jak pies po tym swoim ogrodzie od rana do wieczora i podnosi reke jak > znany nam juz z historii pan Hitler > Juz widzialam jego portrety z malutkim wasikiem pod nosem - bardzo mu pasuje. > > Mowia , ze historia lubi sie powtarzac Kanadyjska telewizja pokazywala w niedziele stary film S.Kubricka: "Dr Strangelove., czyli jak wysadzilem swiat" nomen- omen o Dubya'i. Lots of laughter. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ananke Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.crowley.pl 25.03.03, 05:28 Qui bono?. Podstawowe pytanie w śledztwie. Gdy jest czyn zbrodniczy i szukamy sprawcy, zaczynamy od odpowiedzi na pytanie ten kto to uczynił w czyim interesie to uczynił? (qui bono). To samo pytanie dotyczy G.W.Busha. Bo jeśli są wydatki tak monstrualnych rozmiarów, przekraczające po paru dniach wojny budżety wielu państw (w tym Polski), to kto na tym zyskuje. Na pewno nie irackie dzieci, na pewno nie amerykańscy GIS (żołnierze) i na pewno nie amerykańscy podatnicy. A może lepiej by było ułamki tych kwot wyasygnować na wzrost poziomu życia atakowanych irkijczyków. Dobrobyt jest najlepszym środkiem zapobiegającym rewolucji. Nic z tych rzeczy, giełda już odnotowaała wzrost cen akcji amerykańskich koncernów zbrojeniowych. Tylko co to obchodzi oszalałą z rozpaczy matkę amerykańskiego 23 letniego żołnierza, który dostał się do niewoli irackiej. Nic. Podobnie jak nic nie obchodzą rodzin kiludziesięciu tysięcy amerykanów zabitch w Wietnamie sukcesy demokratycznego Wietnamu, oni stracili najbliższych. A zyskał, no właśnie kto?. Stary brodaty towarzysz Marks, chichoce zza grobu. Jego ekonomiczne proroctwo z XIX wieku przeżywa renesans. Kapitalizm pur, Kapitalizm turbo. Ale czy zwykły człowiek zawsze i wszędzie powinien być na napędzie turbo?. Jedynym sprawiedliwym, jest urzędujący Papież - Jan Paweł II, który z proroczą ostrością te sprawy widzi, ale kto słucha Papieża. Pewien Dyktator zapytał kiedyś "Papież, a ile on ma dywizji". To pytanie zawisło i teraz w powietrzu. Bezwzględne ignorowanie opinii, także Papieża, przez Amerykanów wpisuje się w tę stalinowską retorykę. Oby z tym samym finałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kontestator Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.client.insightBB.com 25.03.03, 05:53 Jakze proroczo-celne slowa. A najgorsze z tego wszystkiego jest to ze te pieniadze beda tez i z mojej kieszeni. Nie ma sily aby mi bush ich nie wyrwal.Nie zaplacisz podatku- jestes uziemiony!! Smutne, ale prawdziwe:(((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Acze Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.pool.mediaWays.net 25.03.03, 10:24 Nowy porzadek na swiecie,jakiego domagaja sie USA i jaki wprowadzaja,to lekcewazenie i omijanie przeszkadzajacych sojuszy i wspolnych decyzji.Tylko tak moze byc wolna w nowych“przygodach“.Powstaje ciemne pytanie:moze byc,ze pewnego, moze nie tak odleglego dnia,pomimo medialnego“prania mozgow“,takze USA- wyborcy stana sie“przeszkadzajacy?“Mysle, ze amerykanska demokracja jest zagrozona! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafal Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.fgh-ma.de 25.03.03, 09:23 > A dla nas? Znowu nas zrobili w buca! Pewnie dostaniemy używane > onuce z Izraela, a nadKwasota zostanie głównym pucybutem w > siedzibie NATO. Przeciez to bylo wiadomo od samego poczatku... Amerykanie nie wywoluja wojny po to, zeby "oswobodzic" ciemiezony narod!!! Oni to robia dla wlasnego, czesto bardzo dobrze ukrytego, interesu albo pod wplywej roznych kompleksow (G.W.Bush ma ogromny kompleks na punkcie swojego ojca - on musi poprostu wywolac wieksza wojne niz jego rodzic). Dzisiaj rano w niemieckim radiu byl (znowu) ciekawy monolog na temat "czy Bush moze Amerykanom zastapic Boga?". Warto bylo posluchac. Oni sa tak wpatrzeni w swojego prezydenta, ze on dla nich jest nawet wiecej niz Bogiem. I niestety z tego co tutaj czytalem to wielu Polakow ma to samo :( Amerykanie sadzili chyba, ze Irakijczycy jak tylko zobacza pierwszego lepszego okularnika w amerykanskim mundurze to wszyscy wyjda z podniesionymi raczkami i beda sie cieszyc, ze zostana kolejnym stanem USA - he he he. Ja bym sie na ich miejscu nie cieszyl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mateusz Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.03, 09:54 Święta racja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misio Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.03, 12:16 Tak, to oczywiście Bush senior wywołał pierwszą wojnę w Zatoce, prawda? Zastanów się co piszesz człowieku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mateusz Bush sobie odbije te koszty poprzez sprzedaż ropy naft IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.03, 09:53 Bush sobie odbije te koszty poprzez sprzedaż ropy naftowej. A Polska jak zwykle dostanie po tyłku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: pieniądze mu się skończyły? IP: *.daminet.pl / 172.17.2.* 25.03.03, 10:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 25.03.03, 10:59 Imperium zła Ameryka zamiast pomóc w wyżywieniu głodnych,to ich zabija.Hańba wszystkim Amerykanom,którzy popierają zwyrodniałego zbrodniarza Busha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryś Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 25.03.03, 11:06 Polska chołota polityczna pozbawiona elementarnej przyzwoitości i cech człowieczeństwa napada na Irak.Nieudacznicy nie potrawią rozwiązać żadnego problemu wewnętrznego biorą się za wojaczkę z suwernym państwem i obłudnie Tłumaczą,że nie są w stanie wojny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.in-addr.btopenworld.com 25.03.03, 11:37 Na bbc mowili o $75 bln.... Odpowiedz Link Zgłoś
nikapalmer Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na 25.03.03, 14:16 Gość portalu: Kate napisał(a): > Na bbc mowili o $75 bln.... bo to takie oszukane amerykanskie biliony czyli miliardy i tak jestem zdziwiona ze tak malo przed wojna (kiedy po 72 godzinach mieli byc w bagdadzie) oceniali koszty wojny na conajmniej 100mld takze pewnie jeszcze poprosza o wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rom A spodziewałeś się czegoś innego? IP: w3cache:* / 10.10.10.* 25.03.03, 12:22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IIII http://www.varka.org/events/p/bushlove.jpg IP: 213.17.228.* 25.03.03, 13:22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bk.,j b Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.03.03, 14:54 Czytalem ze wojna moze kosztowac 200 mld $, pewnie wyjdzie ze 300. za takie pieniadze mozna pomoc opozycji w 5 krajach by bezkrwawo przejela wladze i zaprowadzila jako taki porzadek. Nie wiem ile dostala polska opozycja w latach 70-80 tych, ale z pewnoscia nie wiecej niz 40 mld $ :-), a udalo sie obalic caly blok sowiecki, oczywiscie to uproszczenie, ale jesli irakijvczycy nienawidza saddama tak jak polacy ruskich to by sie udało, nieprawdaż ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 20:00 Durne porownanie - w Europie Srodkowej w Wschodniej na przelomie lat 80/90 nie prowadzono wojny (na szczescie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nhfnrf Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.03.03, 20:30 No i agresja, ale jak sie pojawia to zawsze odpowiadam 1. Ty jestes durny i malo inteligentny do tego Odpowiedz Link Zgłoś
hamsterek Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na 25.03.03, 16:01 Za tyle kasy to byśmy sami tę wojnę wygrali !!! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radio_EREWAŃ WIDZIANO BUSHA W TV... ALE... IP: 213.241.38.* 25.03.03, 16:06 Widziałem Busha w telewizji, ale nie wiem czy to on, czy jego sobowtór? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rrm Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 16:13 Tania ta wojna.Te 70 mld to mniej więcej tyle co brakuje w naszej kasie państwowej. Oni z tych 70 mld zainwestowanych będą mieli korzyści,my wypromujemy matoła Kołodkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RP Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.pt.FH-Koeln.DE 25.03.03, 16:45 W buca to nas nikt nie zrobil, ale nasz narod (wladza jako przedstawiciel narodu) nigdy nie potrafil zadbac o swoje wlasne interesy. Nic nowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lord komedia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.03, 17:00 dla polski, ktorej zolnierze walcza za usa - nic sie nie nalezy. ale dla dzielnego narodu izraelskiego trzeba zakupic nowe buldozery aby rozjezdzac palestynczykow. paranoja dalej trwa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: komedia IP: 206.28.214.* 25.03.03, 17:06 Gość portalu: lord napisał(a): > dla polski, ktorej zolnierze walcza za usa - nic sie nie nalezy. > ale dla dzielnego narodu izraelskiego trzeba zakupic > nowe buldozery aby rozjezdzac palestynczykow. > paranoja dalej trwa! Izraelowi wlasnie obiecano dodatkowych 10 miliardow na przestrzeni nastepnych paru lat. I to po tym, jak Sharon odeslal pokojowy plan Busha mowiac bez ogrodek, zeby go sobie w d**e wsadzil. To sie nazywa gescheft. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku Re: komedia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 20:03 Znim sie dostanie jakiejkolwiek pieniadze trzeba na nie sobie zapracowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku Re: komedia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 20:05 Zanim sie dostanie jakiekolwiek pieniadze najpierw trzeba na nie zapracowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.wspiz.edu.pl 25.03.03, 18:14 jestem dumny że bierzemy udział w tej wojnie lecz musimy pamiętać iz nie walczymy z wiatrakami i przestrzegać praw konwencji genewskiej. Po uzyciu przez Irak gazów bojowych Amerykanie pownni zrównać z ziemią jedno miasto np. ich stolice. Nie jestem rasistą ale uważam że wszystkie brudy trzeba wyczyścić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucjan Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: 217.153.47.* 25.03.03, 19:50 Gość portalu: marek napisał(a): > Po uzyciu przez Irak gazów bojowych > Amerykanie pownni zrównać z ziemią jedno miasto np. ich stolice. > Nie jestem rasistą ale uważam że wszystkie brudy trzeba > wyczyścić. Na szczęście Bush jest trochę mądrzejszy od ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 20:11 Gość portalu: marek napisał(a): > jestem dumny że bierzemy udział w tej wojnie lecz musimy > pamiętać iz nie walczymy z wiatrakami i przestrzegać praw > konwencji genewskiej. Po uzyciu przez Irak gazów bojowych > Amerykanie pownni zrównać z ziemią jedno miasto np. ich stolice. > Nie jestem rasistą ale uważam że wszystkie brudy trzeba > wyczyścić. --------------------------------- Po co uzywac gazow bojowych? Wystarczy Bagdad i Basre otoczy i zacisnac na nich petle. Po jakims czasie wyglodzeni mieszkancy sami rozprawia sie z Saddamem i jego pretorianami. Taka strategia jest mozliwa z punktu widzenia militarnego lecz nie do zrealizownia ze wzgledow politycznych - juz slysze ten wrzask tzw. opinii publicznej: "Amerykanie glodza ludnosc Iraku". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gal Anonim Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.abo.wanadoo.fr 26.03.03, 19:46 No niech Gazeta Wyborcza placi niecnoty Irackie ze swym Adamem Bushnikiem na czele. Czolem Adas, a kiedy jedziesz do Bagdadu ? Odpowiedz Link Zgłoś