Dodaj do ulubionych

Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na w...

IP: *.si.rr.com 25.03.03, 02:43
A dla nas? Znowu nas zrobili w buca! Pewnie dostaniemy używane
onuce z Izraela, a nadKwasota zostanie głównym pucybutem w
siedzibie NATO.
Obserwuj wątek
    • Gość: JW-Windsor, Ontari Pomoc humanitarna IP: *.sympatico.ca 25.03.03, 02:51
      Zgadnijcie, ile pieniedzy zostania na tzw. dorazna pomoc
      humanitarna dla Irakijczykow. Dokladnie 550 mln. dolarow.
      Reporter kanadyjski, relacjonujacy to z Bialego Domu mial
      usmiech na ustach. To ok. 30 dolarow na glowe. Na rekonstrukcje
      przewidziano 1.5 mld. Sa doniesienia, ze niektore firmy
      amerykanskie, biorace udzial w przetargach na kontrakty sa
      oburzone.
      • Gość: Marcin Re: Pomoc humanitarna IP: 129.74.185.* 25.03.03, 06:30
        Zapewne Irakijczycy dostana ta nieszczesna genetycznie
        modyfikowana kukurydze, ktorej swojego czasu nie chcieli wziac
        Afrykanie. Mniam.
        • Gość: Acze Z KAD PIENIADZE? IP: *.pool.mediaWays.net 25.03.03, 10:48
          Pieniazki na odbudowe poplyna takze ze „starej“,“niedobrej“ Europy.
          Niewygodnej i potepianej,gdy mowi „nie“w sprawie wojny,niewygodnej,gdy chodzi o
          wspolne decyzje.Teraz nazywa sie to“EU moze odkupic swoje negatywne stanowisko“
          i ponownie „byc przyjacielem“,pomagajac w odbudowie Iraku. Podonie,
          jak „zaklocajaca,stara Europa ,porzadek na swiecie“wprowadza dzis lad w
          Afganistanie.Na dzien dzisiejszy EU postawilo do dyspozycji 21 milionow Euro,
          dalsze decyzje zostana podjete.
          • zbig44 PCK APELUJE O POMOC DLA IRACKICH DZIECI 25.03.03, 14:49
            Na dzis potrzebna jest pomoc dla spodzieanej fali uchodźców z
            Iraku. Żaden rząd jej nie zadeklarował. Nasz na pewno nie...
            Bądzmy solidarni - tak jak solidarne z nami były społecznosci
            Europy po stanie wojennym:

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=5001064
            • zbig44 sobota, 29 marca - DEMONSTRACJA W WARSZAWIEI 25.03.03, 14:51
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=5041146
    • Gość: JW-Windsor, Ontario Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.sympatico.ca 25.03.03, 02:54
      Gość portalu: Unleashed napisał(a):

      > A dla nas? Znowu nas zrobili w buca! Pewnie dostaniemy
      używane
      > onuce z Izraela, a nadKwasota zostanie głównym pucybutem w
      > siedzibie NATO.
      Mam nadzieje, ze onuce beda koszerne, albo pamiatkowe od cadyka
      z Radomska, co wyrowna stress.
      • Gość: Ojejku Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 19:54
        Plonna nadzieja - co najwyzej dostaniesz przepocone arabskie skarpety z
        podpisem Saddama
    • Gość: samanta Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.kabel.telenet.be 25.03.03, 03:12
      To straszne !
      Podobno skonczyl z alkoholizmem teraz wzial sie za hazard na wielka skale.
      Przegrywa pieniadze podatnikow

      Lata jak pies po tym swoim ogrodzie od rana do wieczora i podnosi reke jak
      znany nam juz z historii pan Hitler
      Juz widzialam jego portrety z malutkim wasikiem pod nosem -bardzo mu pasuje.

      Mowia , ze historia lubi sie powtarzac
      • Gość: JW-Windsor, Ontario Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.sympatico.ca 25.03.03, 03:35
        Gość portalu: samanta napisał(a):

        > To straszne !
        > Podobno skonczyl z alkoholizmem teraz wzial sie za hazard na
        wielka skale.
        > Przegrywa pieniadze podatnikow
        >
        > Lata jak pies po tym swoim ogrodzie od rana do wieczora i
        podnosi reke jak
        > znany nam juz z historii pan Hitler
        > Juz widzialam jego portrety z malutkim wasikiem pod nosem -
        bardzo mu pasuje.
        >
        > Mowia , ze historia lubi sie powtarzac
        Kanadyjska telewizja pokazywala w niedziele stary film
        S.Kubricka: "Dr Strangelove., czyli jak wysadzilem swiat" nomen-
        omen o Dubya'i. Lots of laughter.
    • Gość: Ananke Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.crowley.pl 25.03.03, 05:28
      Qui bono?. Podstawowe pytanie w śledztwie. Gdy jest czyn
      zbrodniczy i szukamy sprawcy, zaczynamy od odpowiedzi na pytanie
      ten kto to uczynił w czyim interesie to uczynił? (qui bono). To
      samo pytanie dotyczy G.W.Busha. Bo jeśli są wydatki tak
      monstrualnych rozmiarów, przekraczające po paru dniach wojny
      budżety wielu państw (w tym Polski), to kto na tym zyskuje. Na
      pewno nie irackie dzieci, na pewno nie amerykańscy GIS
      (żołnierze) i na pewno nie amerykańscy podatnicy. A może lepiej
      by było ułamki tych kwot wyasygnować na wzrost poziomu życia
      atakowanych irkijczyków. Dobrobyt jest najlepszym środkiem
      zapobiegającym rewolucji. Nic z tych rzeczy, giełda już
      odnotowaała wzrost cen akcji amerykańskich koncernów
      zbrojeniowych. Tylko co to obchodzi oszalałą z rozpaczy matkę
      amerykańskiego 23 letniego żołnierza, który dostał się do
      niewoli irackiej. Nic. Podobnie jak nic nie obchodzą rodzin
      kiludziesięciu tysięcy amerykanów zabitch w Wietnamie sukcesy
      demokratycznego Wietnamu, oni stracili najbliższych. A zyskał,
      no właśnie kto?. Stary brodaty towarzysz Marks, chichoce zza
      grobu. Jego ekonomiczne proroctwo z XIX wieku przeżywa renesans.
      Kapitalizm pur, Kapitalizm turbo. Ale czy zwykły człowiek zawsze
      i wszędzie powinien być na napędzie turbo?. Jedynym
      sprawiedliwym, jest urzędujący Papież - Jan Paweł II, który z
      proroczą ostrością te sprawy widzi, ale kto słucha Papieża.
      Pewien Dyktator zapytał kiedyś "Papież, a ile on ma dywizji". To
      pytanie zawisło i teraz w powietrzu. Bezwzględne ignorowanie
      opinii, także Papieża, przez Amerykanów wpisuje się w tę
      stalinowską retorykę. Oby z tym samym finałem.
    • Gość: kontestator Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.client.insightBB.com 25.03.03, 05:53
      Jakze proroczo-celne slowa. A najgorsze z tego wszystkiego jest
      to ze te pieniadze beda tez i z mojej kieszeni. Nie ma sily aby
      mi bush ich nie wyrwal.Nie zaplacisz podatku- jestes uziemiony!!
      Smutne, ale prawdziwe:((((((((
      • Gość: Acze Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.pool.mediaWays.net 25.03.03, 10:24
        Nowy porzadek na swiecie,jakiego domagaja sie USA i jaki wprowadzaja,to
        lekcewazenie i omijanie przeszkadzajacych sojuszy i wspolnych decyzji.Tylko tak
        moze byc wolna w nowych“przygodach“.Powstaje ciemne pytanie:moze byc,ze
        pewnego, moze nie tak odleglego dnia,pomimo medialnego“prania mozgow“,takze USA-
        wyborcy stana sie“przeszkadzajacy?“Mysle, ze amerykanska demokracja jest
        zagrozona!
    • Gość: Rafal Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.fgh-ma.de 25.03.03, 09:23

      > A dla nas? Znowu nas zrobili w buca! Pewnie dostaniemy
      używane
      > onuce z Izraela, a nadKwasota zostanie głównym pucybutem w
      > siedzibie NATO.

      Przeciez to bylo wiadomo od samego poczatku...
      Amerykanie nie wywoluja wojny po to, zeby "oswobodzic"
      ciemiezony narod!!! Oni to robia dla wlasnego, czesto bardzo
      dobrze ukrytego, interesu albo pod wplywej roznych kompleksow
      (G.W.Bush ma ogromny kompleks na punkcie swojego ojca - on musi
      poprostu wywolac wieksza wojne niz jego rodzic).
      Dzisiaj rano w niemieckim radiu byl (znowu) ciekawy monolog na
      temat "czy Bush moze Amerykanom zastapic Boga?". Warto bylo
      posluchac. Oni sa tak wpatrzeni w swojego prezydenta, ze on dla
      nich jest nawet wiecej niz Bogiem. I niestety z tego co tutaj
      czytalem to wielu Polakow ma to samo :(
      Amerykanie sadzili chyba, ze Irakijczycy jak tylko zobacza
      pierwszego lepszego okularnika w amerykanskim mundurze to
      wszyscy wyjda z podniesionymi raczkami i beda sie cieszyc, ze
      zostana kolejnym stanem USA - he he he. Ja bym sie na ich
      miejscu nie cieszyl.

      • Gość: mateusz Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.03, 09:54
        Święta racja.
      • Gość: Misio Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.03, 12:16
        Tak, to oczywiście Bush senior wywołał pierwszą wojnę w Zatoce, prawda?
        Zastanów się co piszesz człowieku...
    • Gość: mateusz Bush sobie odbije te koszty poprzez sprzedaż ropy naft IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.03, 09:53
      Bush sobie odbije te koszty poprzez sprzedaż ropy naftowej.
      A Polska jak zwykle dostanie po tyłku.
    • Gość: gość Re: pieniądze mu się skończyły? IP: *.daminet.pl / 172.17.2.* 25.03.03, 10:10
    • Gość: Radek Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 25.03.03, 10:59
      Imperium zła Ameryka zamiast pomóc w wyżywieniu głodnych,to ich
      zabija.Hańba wszystkim Amerykanom,którzy popierają zwyrodniałego
      zbrodniarza Busha.
    • Gość: ryś Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 25.03.03, 11:06
      Polska chołota polityczna pozbawiona elementarnej przyzwoitości
      i cech człowieczeństwa napada na Irak.Nieudacznicy nie potrawią
      rozwiązać żadnego problemu wewnętrznego biorą się za wojaczkę z
      suwernym państwem i obłudnie Tłumaczą,że nie są w stanie wojny.
    • Gość: Kate Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.in-addr.btopenworld.com 25.03.03, 11:37
      Na bbc mowili o $75 bln....
      • nikapalmer Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na 25.03.03, 14:16
        Gość portalu: Kate napisał(a):

        > Na bbc mowili o $75 bln....
        bo to takie oszukane amerykanskie biliony czyli miliardy
        i tak jestem zdziwiona ze tak malo
        przed wojna (kiedy po 72 godzinach mieli byc w bagdadzie) oceniali koszty wojny na conajmniej 100mld takze pewnie jeszcze poprosza o wiecej
    • Gość: rom A spodziewałeś się czegoś innego? IP: w3cache:* / 10.10.10.* 25.03.03, 12:22
      • Gość: IIII http://www.varka.org/events/p/bushlove.jpg IP: 213.17.228.* 25.03.03, 13:22
    • Gość: bk.,j b Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.03.03, 14:54
      Czytalem ze wojna moze kosztowac 200 mld $, pewnie
      wyjdzie ze 300. za takie pieniadze mozna pomoc opozycji w
      5 krajach by bezkrwawo przejela wladze i zaprowadzila
      jako taki porzadek. Nie wiem ile dostala polska opozycja
      w latach 70-80 tych, ale z pewnoscia nie wiecej niz 40
      mld $ :-), a udalo sie obalic caly blok sowiecki,
      oczywiscie to uproszczenie, ale jesli irakijvczycy
      nienawidza saddama tak jak polacy ruskich to by sie
      udało, nieprawdaż ?
      • Gość: Ojejku Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 20:00
        Durne porownanie - w Europie Srodkowej w Wschodniej na przelomie lat 80/90 nie
        prowadzono wojny (na szczescie)
        • Gość: nhfnrf Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.03.03, 20:30
          No i agresja, ale jak sie pojawia to zawsze odpowiadam
          1. Ty jestes durny i malo inteligentny do tego
    • hamsterek Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na 25.03.03, 16:01
      Za tyle kasy to byśmy sami tę wojnę wygrali !!! :-)))
    • Gość: Radio_EREWAŃ WIDZIANO BUSHA W TV... ALE... IP: 213.241.38.* 25.03.03, 16:06
      Widziałem Busha w telewizji, ale nie wiem czy to on, czy jego
      sobowtór?




    • Gość: rrm Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 16:13
      Tania ta wojna.Te 70 mld to mniej więcej tyle co brakuje w
      naszej kasie państwowej.
      Oni z tych 70 mld zainwestowanych będą mieli korzyści,my
      wypromujemy matoła Kołodkę
    • Gość: RP Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.pt.FH-Koeln.DE 25.03.03, 16:45
      W buca to nas nikt nie zrobil, ale nasz narod (wladza jako
      przedstawiciel narodu) nigdy nie potrafil zadbac o swoje wlasne
      interesy. Nic nowego.
    • Gość: lord komedia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.03, 17:00
      dla polski, ktorej zolnierze walcza za usa - nic sie nie nalezy.
      ale dla dzielnego narodu izraelskiego trzeba zakupic
      nowe buldozery aby rozjezdzac palestynczykow.
      paranoja dalej trwa!
      • Gość: MM Re: komedia IP: 206.28.214.* 25.03.03, 17:06
        Gość portalu: lord napisał(a):

        > dla polski, ktorej zolnierze walcza za usa - nic sie nie nalezy.
        > ale dla dzielnego narodu izraelskiego trzeba zakupic
        > nowe buldozery aby rozjezdzac palestynczykow.
        > paranoja dalej trwa!

        Izraelowi wlasnie obiecano dodatkowych 10 miliardow na przestrzeni nastepnych
        paru lat. I to po tym, jak Sharon odeslal pokojowy plan Busha mowiac bez
        ogrodek, zeby go sobie w d**e wsadzil.

        To sie nazywa gescheft.
      • Gość: Ojejku Re: komedia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 20:03
        Znim sie dostanie jakiejkolwiek pieniadze trzeba na nie sobie zapracowac.
      • Gość: Ojejku Re: komedia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 20:05
        Zanim sie dostanie jakiekolwiek pieniadze najpierw trzeba na nie zapracowac.
    • Gość: marek Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.wspiz.edu.pl 25.03.03, 18:14
      jestem dumny że bierzemy udział w tej wojnie lecz musimy
      pamiętać iz nie walczymy z wiatrakami i przestrzegać praw
      konwencji genewskiej. Po uzyciu przez Irak gazów bojowych
      Amerykanie pownni zrównać z ziemią jedno miasto np. ich stolice.
      Nie jestem rasistą ale uważam że wszystkie brudy trzeba
      wyczyścić.
      • Gość: Lucjan Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: 217.153.47.* 25.03.03, 19:50
        Gość portalu: marek napisał(a):

        > Po uzyciu przez Irak gazów bojowych
        > Amerykanie pownni zrównać z ziemią jedno miasto np. ich stolice.
        > Nie jestem rasistą ale uważam że wszystkie brudy trzeba
        > wyczyścić.

        Na szczęście Bush jest trochę mądrzejszy od ciebie.
      • Gość: Ojejku Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 20:11
        Gość portalu: marek napisał(a):

        > jestem dumny że bierzemy udział w tej wojnie lecz musimy
        > pamiętać iz nie walczymy z wiatrakami i przestrzegać praw
        > konwencji genewskiej. Po uzyciu przez Irak gazów bojowych
        > Amerykanie pownni zrównać z ziemią jedno miasto np. ich stolice.
        > Nie jestem rasistą ale uważam że wszystkie brudy trzeba
        > wyczyścić.
        ---------------------------------
        Po co uzywac gazow bojowych? Wystarczy Bagdad i Basre otoczy i zacisnac na nich
        petle. Po jakims czasie wyglodzeni mieszkancy sami rozprawia sie z Saddamem i
        jego pretorianami. Taka strategia jest mozliwa z punktu widzenia militarnego
        lecz nie do zrealizownia ze wzgledow politycznych - juz slysze ten wrzask tzw.
        opinii publicznej: "Amerykanie glodza ludnosc Iraku".
    • Gość: Gal Anonim Re: Bush prosi Kongres o 74.5 milardów dolarów na IP: *.abo.wanadoo.fr 26.03.03, 19:46
      No niech Gazeta Wyborcza placi niecnoty Irackie ze swym Adamem
      Bushnikiem na czele.
      Czolem Adas, a kiedy jedziesz do Bagdadu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka