Dodaj do ulubionych

wyjatkowo dobry material dla lewakow i pacyfistow

30.03.03, 18:49
mnie tam to wlasciwie nie martwi,jestem przeciez wg co poniektorych lewakow
faszysta najgorszego rodzaju:))))

ale moze milosnicy pokoju oraz wszelcy nienawidzacy faszystow jakos to
skomentuja...




Sky News pokazała powieszoną przez Fadeinow nastolatkę która wcześniej
machała na powitanie wojsk brytyjskich. Wstrząsające zdjęcia. Kamera
utrwaliła jak witała dwa dni temu angielskich żołnierzy, gdy ci wkraczali do
jednej z dzielnic Basry, potem, jak twierdzą naoczni światkowie IRACCY, w
nocy przyszli Fedayeeni i ją za to powiesili na ulicznej latarni.
Obserwuj wątek
    • _ed_ Re: wyjatkowo dobry material dla lewakow i pacyfi 30.03.03, 19:05
      marcus_crassus napisał:

      > mnie tam to wlasciwie nie martwi,jestem przeciez wg co poniektorych lewakow
      > faszysta najgorszego rodzaju:))))
      >
      > ale moze milosnicy pokoju oraz wszelcy nienawidzacy faszystow jakos to
      > skomentuja...
      >
      >
      >
      >
      > Sky News pokazała powieszoną przez Fadeinow nastolatkę która wcześniej
      > machała na powitanie wojsk brytyjskich. Wstrząsające zdjęcia. Kamera
      > utrwaliła jak witała dwa dni temu angielskich żołnierzy, gdy ci wkraczali do
      > jednej z dzielnic Basry, potem, jak twierdzą naoczni światkowie IRACCY, w
      > nocy przyszli Fedayeeni i ją za to powiesili na ulicznej latarni.


      Faszysta to moze chcialbys byc pikus ale jestes tylko glupcem.
      Za to prawdziwym i z przekonania.
      Masz tu jeszcze dwa zdjecia.
      Calkiem nie wykluczone, ze ukaza sie w najblizszym czasie w sky news
      pod tytule " dzieci zasypane gruzem przez zwolennikow Husseina bo wziely lizaki
      od wyzwolicieli "

      www.nogw.com/images/dead8yrold.jpg
      www.nogw.com/images/dead10yrold.jpg



      • marcus_crassus dzieci wiszace na latarniach ci nie przeszkadzaja? 30.03.03, 19:28
        a gdzie reszta pacyfistow????oni tez sadza ze tak nalezy sie rozprawiac z
        opozycja????slicznie po prostu
        • dyzma_ musisz wiedziec marcus 30.03.03, 20:32
          ze eu_loli (a.k.a: _ed_, didjeridu, etc.) to nie przeszkadza.
          • dyzma_ Re: musisz wiedziec marcus 30.03.03, 20:37
            za to, Bush jej przeszkadza, ale Heil Heider to juz niekoniecznie.
            • eu_lola Re: musisz wiedziec marcus 30.03.03, 21:02
              dyzma_ napisał(a):

              > za to, Bush jej przeszkadza, ale Heil Heider to juz niekoniecznie.


              A tobie kto takich rzeczy naopowiadal ?
              Nawiguj raczej w strone twojego kija baseballowego

              www.nogw.com/images/mirrorbush.jpg

              • marcus_crassus no coz,pacyfisci juz tacy sa:) 30.03.03, 22:07
    • Gość: sz smrod krasuli-usa IP: *.astro.su.se 30.03.03, 22:41

      brzydze sie tym gownem, co dostaje orgazmu na dzwiek
      ginacych pod bombami, a udaje swiete oburzenie jak
      pada niewinna ofiara drugiej strony.


      • marcus_crassus oczywiscie ze sie ciesze jak bombka rozrywa 200 31.03.03, 09:11
        obroncow Saddama w Basrze.

        to dla mnie bardzo dobre wiadomosci...

        za jakiegos powodu jednak nie ciesze sie jak widze fotki dyndajacych na
        latarniach dziewczynek...

        jak sadzisz,zgwalicili ja wczesniej i powiesili czy tylko powiesili???

        widze jednak ze nie mozesz slowa o temacie wyksztusic tylko ciagle o tej
        krasuli,tam gdzies jest watek o krasuli wiec moze tam...
    • Gość: mirmat Faszysci stanowia podstawe w pacifistycznej teczy IP: *.dialup.eol.ca 31.03.03, 02:42
      marcus_crassus@NOSPAM.gazeta.pl napisal:
      mnie tam to wlasciwie nie martwi,jestem przeciez wg co poniektorych lewakow
      faszysta najgorszego rodzaju:))))
      ale moze milosnicy pokoju oraz wszelcy nienawidzacy faszystow jakos to
      skomentuja...


      Obawiam sie, ze Twoj poglad na pacyfistyczna holote datuje sie z lat 60-tych
      kiedy ruch ten byl scisle kontrolowany i finansowany przez KGB. Dzis watpie czy
      zbankrutowana Rosje stac na finansowanie tych kanali. Dlatego oszolomy do
      wynajecia musieli poszukac sobie nowych sponsorow. Islamscy fanatycy nie
      brzydzili sie oczywiscie lewackimi debilami tak dlugo jak lunatycy sluzyli ich
      ambicja podboju swiata. A z islamistami zabieraja sie czesto nazisci uzywajac
      sobie na ich antysemickiej paranoi.

      Majac dzieki swoim zawodowym obowiazkom dostep do telewizji satelitarnej ze
      wszytkich praktycznie zakatkow swiata, jako hobby, nagrywam szystkie bardziej
      zabawne demonstracje pissnikow szczegolnie od wydarzen z 11 wrzesnia. Mam juz
      teraz na tasmach, cala galerie kretynow i ich mocodawcow z najbardziej
      humorystyczneymi pogladami. Kiedys chcialby udostepnic ten wysilek na wlasnej
      stronie internetowej.

      Jak zauwazyles pacyfisci (tak jak pedaly) demonstruja pod flaga teczy. W tych
      ko,orach znajdziesz czarny i brunatny. Na ostatniej zadymie w Warszawie
      faszyzujace oddzialy endekow, ktore za okupacji sowieckiej wlazily komunistom
      do zadka bez wazeliny, stanowily znaczny oddzial. Jednym slowem pacyfizm uzywa
      formuly Marksa: lunatycy wszystkich odmian laczcie sie. Na zachodzie galeria
      typow demonstrujacych nienawisc do Wielkiego Szatana zalicza: komunistow i
      faszystow, terrorystow i pacyfistow, pedaly i lyse paly (skiny), feministki i
      islamistki, anarchistow i nazistow. Laczy ich brak myslenia i fanatyzm. Wiec
      nie licz, ze zatrudnia swoje szare komorki o ile wogole je maja.
      • Gość: Nada Re: Faszysci stanowia podstawe w pacifistycznej t IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 31.03.03, 03:07
        Tu chodzi glownie o zadyme. W islamie nie mogliby sobie podymic
        (chyba ze beda demonstrowac przeciwko Zachodowi i to nie we
        wszystkich krajach). Piszac to, mam mieszane uczucia nt. wojen ale
        w tym konkretnym przypadku nie widze innego wyjscia.
      • Gość: Zuni Ty mirmat, mowil ci ktos , ze jestes sophisticated IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.03, 03:07
        Gość portalu: mirmat napisał(a):

        > marcus_crassus@NOSPAM.gazeta.pl napisal:
        > mnie tam to wlasciwie nie martwi,jestem przeciez wg co poniektorych lewakow
        > faszysta najgorszego rodzaju:))))
        > ale moze milosnicy pokoju oraz wszelcy nienawidzacy faszystow jakos to
        > skomentuja...
        >
        >
        > Obawiam sie, ze Twoj poglad na pacyfistyczna holote datuje sie z lat 60-tych
        > kiedy ruch ten byl scisle kontrolowany i finansowany przez KGB. Dzis watpie
        czy
        >
        > zbankrutowana Rosje stac na finansowanie tych kanali. Dlatego oszolomy do
        > wynajecia musieli poszukac sobie nowych sponsorow. Islamscy fanatycy nie
        > brzydzili sie oczywiscie lewackimi debilami tak dlugo jak lunatycy sluzyli
        ich
        > ambicja podboju swiata. A z islamistami zabieraja sie czesto nazisci uzywajac
        > sobie na ich antysemickiej paranoi.
        >
        > Majac dzieki swoim zawodowym obowiazkom dostep do telewizji satelitarnej ze
        > wszytkich praktycznie zakatkow swiata, jako hobby, nagrywam szystkie bardziej
        > zabawne demonstracje pissnikow szczegolnie od wydarzen z 11 wrzesnia. Mam juz
        > teraz na tasmach, cala galerie kretynow i ich mocodawcow z najbardziej
        > humorystyczneymi pogladami. Kiedys chcialby udostepnic ten wysilek na wlasnej
        > stronie internetowej.
        >
        > Jak zauwazyles pacyfisci (tak jak pedaly) demonstruja pod flaga teczy. W tych
        > ko,orach znajdziesz czarny i brunatny. Na ostatniej zadymie w Warszawie
        > faszyzujace oddzialy endekow, ktore za okupacji sowieckiej wlazily komunistom
        > do zadka bez wazeliny, stanowily znaczny oddzial. Jednym slowem pacyfizm
        uzywa
        > formuly Marksa: lunatycy wszystkich odmian laczcie sie. Na zachodzie galeria
        > typow demonstrujacych nienawisc do Wielkiego Szatana zalicza: komunistow i
        > faszystow, terrorystow i pacyfistow, pedaly i lyse paly (skiny), feministki i
        > islamistki, anarchistow i nazistow. Laczy ich brak myslenia i fanatyzm. Wiec
        > nie licz, ze zatrudnia swoje szare komorki o ile wogole je maja.


        A co psychiatra na to nagrywanie?
        Toc to czystej wody obsesja!
        A skoro policzyles do grona "lunatykow" tak wiele grup i masz swiadomosc , ze
        swobodnie mozna do nich zaliczyc jeszcze wiekszosc politykow , finansistow ,
        artystow , nauczycieli , naukowcow , lekarzy ...zreszta nie chce ciagnac tej
        wyliczanki w nieskonczonosc i zakoncze ja przedstawicielami wszystkich prawie
        kosciolow chrzescijanskich , wyznawcow innych religii oraz agnostykow i
        ateistow wszelkiej masci, powiedz w takim razie kto na tym najpiekniejszym ze
        swiatow jest za glupawymi rojeniami buszewikow o niekontrolowanej hegemonii
        tych slepych durniow??
        Zuni.
        PS.Wysil sie prosze i napisz cos z sensem , bez obelg ,a raczej jesli mozesz
        scharakteryzuj grupy , srodowiska identyfikujace sie z buszewicka ideologia
        maczugi miast rozmowy!
        • Gość: mirmat Re: Ty mirmat, mowil ci ktos , ze jestes sophisti IP: *.dialup.eol.ca 31.03.03, 03:26
          A co psychiatra na to nagrywanie?
          Toc to czystej wody obsesja!

          Mirmat: Z ocesji na temat pacyfistow (bazujacej na ich PRAWDZIWYCH powiazaniach
          z komuna) wyleczyl mnie Ronald Reagan. Teraz to czysta zabawa ogladac ich
          bezsilnosc i wscieklosc.

          A skoro policzyles do grona "lunatykow" tak wiele grup i masz swiadomosc , ze
          swobodnie mozna do nich zaliczyc jeszcze wiekszosc politykow , finansistow ,
          artystow , nauczycieli , naukowcow , lekarzy ...zreszta nie chce ciagnac tej
          wyliczanki w nieskonczonosc i zakoncze ja przedstawicielami wszystkich prawie
          kosciolow chrzescijanskich , wyznawcow innych religii oraz agnostykow i
          ateistow wszelkiej masci, powiedz w takim razie kto na tym najpiekniejszym ze
          swiatow jest za glupawymi rojeniami buszewikow o niekontrolowanej hegemonii
          tych slepych durniow??
          Zuni.
          PS.Wysil sie prosze i napisz cos z sensem , bez obelg ,a raczej jesli mozesz
          scharakteryzuj grupy , srodowiska identyfikujace sie z buszewicka ideologia
          maczugi miast rozmowy!

          Mirmat: Trudno mi wysilic sie na dyskusje z taka ignorantka. Wez sie za
          czytanie historii, a szczegolnie z lat 1930-tych wlaczajac Uklad Monachijski.

    • marcus_crassus indrisa tu jeszcze nie ma???:)) 31.03.03, 18:23
    • titus_flavius kolaborantów karać 31.03.03, 18:37
      marcus_crassus napisał:

      > mnie tam to wlasciwie nie martwi,jestem przeciez wg co poniektorych lewakow
      > faszysta najgorszego rodzaju:))))
      >
      > ale moze milosnicy pokoju oraz wszelcy nienawidzacy faszystow jakos to
      > skomentuja...
      >
      >
      >
      >
      > Sky News pokazała powieszoną przez Fadeinow nastolatkę która wcześniej
      > machała na powitanie wojsk brytyjskich. Wstrząsające zdjęcia. Kamera
      > utrwaliła jak witała dwa dni temu angielskich żołnierzy, gdy ci wkraczali do
      > jednej z dzielnic Basry, potem, jak twierdzą naoczni światkowie IRACCY, w
      > nocy przyszli Fedayeeni i ją za to powiesili na ulicznej latarni.
      • menel_ OK. Ktora latarnie chcesz dla siebie? 31.03.03, 19:03
      • wojo!!!! jestes arabskim lotrem ,Titus kolaborantem-V kolum 31.03.03, 22:49
    • marcus_crassus no musze to podbic do gory:)))) 31.03.03, 21:08
      • zbik To jest Islam!Tego chce lewaki i arabstwo polskie" 31.03.03, 21:13
    • Gość: sz o stosunku do mordercow i pewnym g... IP: *.astro.su.se 31.03.03, 21:30

      No wiec jak krasula(us), cieszysz sie jak 20 cywilow
      wlaczajac 11 dzieci jest cietych na kawalki w ataku
      powietrznym na ich dom i zagrode (w sobote):

      sg.news.yahoo.com/030331/1/39lp1.html
      czy nie? czy tylko wybrales sobie jedna ofiare bo pasuje
      do twojej prymitywnej polityki?

      mow szczerze: czy potepiasz mordercow? miedzy innymi
      mordercow tych 20 ludzi? czy wiesz kim sa ci mordercy?

      jesli nie, pozostaniesz dla mnie malym, smierdzacym
      gownem.

      sz




    • wojo!!!! Re: wyjatkowo dobry material dla lewakow i pacyfi 31.03.03, 21:33
      marcus_crassus napisał:

      > mnie tam to wlasciwie nie martwi,jestem przeciez wg co poniektorych lewakow
      > faszysta najgorszego rodzaju:))))
      >
      > ale moze milosnicy pokoju oraz wszelcy nienawidzacy faszystow jakos to
      > skomentuja...
      > Sky News pokazała powieszoną przez Fadeinow nastolatkę która wcześniej
      > machała na powitanie wojsk brytyjskich. Wstrząsające zdjęcia. Kamera
      > utrwaliła jak witała dwa dni temu angielskich żołnierzy, gdy ci wkraczali do
      > jednej z dzielnic Basry, potem, jak twierdzą naoczni światkowie IRACCY, w
      > nocy przyszli Fedayeeni i ją za to powiesili na ulicznej latarni.

      Ale sie arabki i oszolomy buzuja , przeklinaja ale argumentow arabstwo
      nie daje.
      • Gość: sz Re: argumenty IP: *.astro.su.se 31.03.03, 21:58
        panie wojo!!! nie wiem kim pan jest i nie za bardzo nawet
        chce wiedziec, bo kiedys przeczytalem jakis pana post i
        byl tak zenujacy, ze od tej pory uwazam zeby tej pomylki
        nie powtorzyc.

        wyglada na to, ze nie widzial pan tych 20-30 argumentow
        o ktorych napisalo Yahoo.com, albo ze potrzebna panu
        pomoc w przetlumaczeniu tekstu. Niestety nie pomoge panu,
        trzeba bylo sie uczyc angielskiego.
        • wojo!!!! Re: argumenty 31.03.03, 22:25
          Gość portalu: sz napisał(a):

          > panie wojo!!! nie wiem kim pan jest i nie za bardzo nawet
          > chce wiedziec, bo kiedys przeczytalem jakis pana post i
          > byl tak zenujacy, ze od tej pory uwazam zeby tej pomylki
          > nie powtorzyc.
          >
          > wyglada na to, ze nie widzial pan tych 20-30 argumentow
          > o ktorych napisalo Yahoo.com, albo ze potrzebna panu
          > pomoc w przetlumaczeniu tekstu. Niestety nie pomoge panu,
          > trzeba bylo sie uczyc angielskiego.

          No to panie sz , nie bedziemy dyskutowac .
          Widze , ze nawet najwiekszy teleskop nie pomoze panu zobaczyc prawde.
          Klapki na oczach przeszkadzaja.
    • Gość: |v|rowa Re: wyjatkowo dobry material dla lewakow i pacyfi IP: 12.6.221.* 31.03.03, 22:11
      Marcus, ale co ty przez to chcesz pokazac? Ze w Iraku Saddam wprowadzil terror?
      To sie o jakies 20 lat spozniles z ta informacja. Pytanie tylko brzmi dlaczego
      terror Saddama nie przeszkadzal USA poki byl on im wygodny do realizacji ich
      planow w tym rejonie. Dlaczego nie przeszkadza im terror Mombutu, dlaczego
      wspierali rodzine Marcos i Pinocheta? Moze bys sie zajal odpowiadaniem na te
      pytania zamiast udowadniac, ze woda jest mokra.

      Saddamowi zycze, zeby go razem z jego gwardia szlag trafil, Amerykanom zycze
      rychlego i jak najmniej krwawego zwyciestwa, ale blagam nie pierdolcie mi, ze
      to o wolnosc Irakijczykow chodzi w tej wojnie.
      • marcus_crassus mrowa,to zycie nie film 01.04.03, 10:59
        niestety nie ma bialego ani czarnego...

        niewazne czy w iraku chodzi o rope czy o wolnosc.


        wazne ze summa summarum terror stamtad zniknie a Saddam jest winny...

        przykro mi,ale na swicie trzeba stosowac metody w stylu "brudnego Harry'ego"...

        na swiecie jest X dyktatur ktore nalezaloby obalic.po prostu obalenie reszty z
        nich to same koszty.Irak ma ten plus ze koszty wydane na ta wojne sie zwroca.

        wyobrazasz sobie sytuacje ze francja,niemcy,USA i caly swiat demokratyczny
        lacznie z korea pd wydaje wojne korei pln "bo juz jest czas" i ten caly swiat
        zobowiazuje sie sfinansowac ta wojne????wyslac tam swoich zolnierzy???


        przykro mi,ale prawda jest taka ze ten jedyny swiatowy policjant to nie tyle
        policjant a "dobry zboj",tyle ze dobry zboj musi na siebie zarobic...


        jakby USA ruszylo wszedzie,w afryce,azji i ameryce pd po 4 latach caly ten
        narod poszedlby z torbami...


        ale czy jesli jest 10 bandziorow nie lepiej zlapac chociaz jednego niz
        pozwolic wszystkim biegac na wolnosci???

        lepiej zrobic cokolwiek nic nie robic zupelnie nic
    • Gość: sz amer IP: *.astro.su.se 01.04.03, 11:06

      Amerykanie zwykle chca szybko (i brutalnie, jesli nie
      maja innego pomyslu) rozwiazac "problem". Rzecz tylko w
      tym, ze zazwyczaj maja bardzo blade pojecie, na czym
      problem naprawde polega.

      Churchill powiedzial kiedys, ze mozna zawsze polegac na
      tym, ze Ameryka wybierze wlasciwe dzialanie, po tym jak
      wyczerpie wszystkie inne mozliwosci.

    • indris Kto sieje wiatr... 01.04.03, 11:19
      ...ten zbiera burzę. To nie iraccy fedaini napadli na USA, ale żołnierze
      amerykańscy i brytyjscy napadli na Irak. Mogli wiedzieć, że wojna wyzwala
      okrucieństwo, zwłaszcza wobec ludzi uznawanych za kolaborantów. Przypomnieć
      może warto, że w czasie okupacji hitlerowskiej pewni Polacy równiez ginęli z
      rąk podziemia. A odpowiedzialność za okrucieństwa wojny ponosi w pierwszym
      rzędzie ten, kto ją rozpoczyna.
      • marcus_crassus nastolatka kolaborantka???coraz bardziej was 01.04.03, 11:25
        lubie:)))))

        jeszcze macie wiecej takich ciekawych opinii:)???

        az chyba bede stosowal taktyke titusa i podbijal ten watek do gory przez dlugi
        czas,bo to kazdy musi sobie przeczytac...


        poza tym nie za bardzo wiem w jaki sposob rzad USA ponosi wine za brutalne
        morderstwo z premedytacja popelnione przez saddamowcow???

        widzisz indris,gdyby w Polsce byly takie obyczaje wlasnie dyndalbys na ktorejs
        latarnii...


        nie sadze mowiac tak miedzy nami zebym sie jednak tym specjalnie przejal i az
        napisal jakis post:)
        • indris Nastolatka kolaborantka??? 01.04.03, 12:31
          Napisałem: "ludzi UZNAWANYCH za kolaborantów". A kryteria uznawania zależą od
          lokalnej kultury. Np w tamtych krajach zdarza się, że 15 letnie dziewczyny
          wychodzą za mąż, a w przypadk niewierności są kamienowane. To ostatnie zresztą
          chyba nie w Iraku, ale w Iranie i Arabii Saudyjskiej.
          I żeby było jasne: ja takich metod, czyli wieszania za byle co, nie uznaję i
          nie popieram. Nastolatce lepiej było ogolić głowę. Ale za wszystkie okropności
          wojny pierwszą odpowiedzialność ponosi ten, kto ją zaczął.
          • Gość: Bono Vox Re: Nastolatka kolaborantka??? IP: *.tlsa.pl 01.04.03, 12:36
            indris napisał:

            > (bla bla) Ale za wszystkie okropności wojny pierwszą odpowiedzialność ponosi
            ten, kto ją zaczął..

            To w takim razie, kto zaczął tę wojnę Kolego? Mi sie cos wydaje, ze zaczela sie
            ona na dlugo przed 11.09...
            • indris Kto zaczął ? 01.04.03, 12:49
              TA wojna zaczęła się 20 marca 2003 a rozpoczęli ją Amerykanie. Tego się już
              chyba nie da zamichniczyć.
              • Gość: Bono Vox Re: Kto zaczął ? IP: *.tlsa.pl 01.04.03, 13:05
                indris napisał:

                > TA wojna zaczęła się 20 marca 2003 a rozpoczęli ją Amerykanie. Tego się już
                > chyba nie da zamichniczyć.

                TA tylko, że jest to wynikiem prowadzonej przez Sraddama i mu podobnych (czytaj
                Lewych-dyktatorkow) polityki, ktora miala miejsce juz duzo, duzo wczesniej.
                • indris Jednak wierzę w Busha 01.04.03, 15:35
                  T.j. w to, że jest to człowiek, który podejmuje decyzje samodzielnie, a nie jak
                  jakiś automat. Mógł nakazać atak i mógł go nie nakazać.
                  Inaczej każdy napastnik mógłby powiedzieć, że jego akcja jest "wynikiem" czegoś-
                  tam.
                  Wg podobnej logiki to Breżniew uzasadniał bratnią pomoc dla Czechosłowacj w
                  1968. A są i inne przykłady "zmuszonych" agresorów.
              • marcus_crassus fajnie-idris lubi wieszac 15 latki na latarniach 01.04.03, 14:45
                to chyba nowa wersja pacyfizmu-ja sadzilem ze pacyfizm to wyrzeczenie sie
                przmocy,a tutaj takie kwiatki:)))

                miodzio,miodzio,miodzio...

                a gdziez te wasze gadki o milosierdziu etc..
                • Gość: Bono Vox Re: fajnie-idris lubi wieszac 15 latki na latarni IP: *.tlsa.pl 01.04.03, 14:55
                  marcus_crassus napisał:

                  > to chyba nowa wersja pacyfizmu-ja sadzilem ze pacyfizm to wyrzeczenie sie
                  > przmocy,a tutaj takie kwiatki:)))
                  >
                  > miodzio,miodzio,miodzio...
                  >
                  > a gdziez te wasze gadki o milosierdziu etc..

                  Przepraszam Kolegę, ale "gadki o miłosierdziu" nie są zarezerwowany TYLKO dla
                  pacyfistów.
                • indris Porada dla marcusa_crassusa 01.04.03, 15:47
                  Napisałem, i ciągle odczytuję to na moim ekranie:
                  "...ja takich metod, czyli wieszania za byle co, nie uznaję i
                  nie popieram"
                  Jeżeli marcus_crassus nie potrafił tego odczytać, to znaczy, że ma kłopoty albo
                  ze wzrokiem albo z monitorem. Radziłbym mu więc okuliste albo serwis
                  komputerowy.
                  A przy okazji wyjaśniam, że nie jestem pacyfistą "klasycznym". Potępiam wojny
                  NAPASTNICZE, ale uznaję odpieranie siły siłą.
                  • marcus_crassus wszyscy widza co napisales wyzej 01.04.03, 16:21
                    a jest tam taki wspanialy fragmencik ze choc nie popierasz jej zabicia to
                    ogolenie jej glowki byloby juz calkiem OK...a takze to ze to nie feadini
                    odpowiadaja za ta smierc ale USA.

                    czyli jak widze kulturka golacych dziewczyny albo mordujacych dyktatorow jest
                    calkiem OK,no bo co taka gowniara sobie pomyslala,pewnie chciala jeszcze do
                    sklepu pojdc,nuie wychodzic za maz za 50 letniego wujka oraz miala ochote
                    posluchac sobie muzyki made in USA,a nie daj boze jeszcze glosowac w
                    wyborach...

                    suka z niej byla no nie,takie poglady to sie nadaja na golenie glowki...

                    ze tez my w polsce tacy mili jestesmy...

                    widzisz idnris,inaczej byc juz biegal z ogolona glowka albo bys wisial na
                    jakims drzewku...

                    w USA o ile wiem tez nie gola glowek za protesty przeciwko wojnie...

                    a moze racja,moze powinni???
          • marcus_crassus indris,pisz wiecej:))jesli ktos przekona innych 01.04.03, 14:41
            do slusznosci ataku USA i dlaczego pacyfisci sa durni to jestem obecnie juz
            pewny ze na pewno nie ja albo ty...


            wprost domagam sie zebys sobie nie oszczedzal i pisal ile tylko mozesz...
      • Gość: sz Re: Kto sieje wiatr... IP: *.astro.su.se 01.04.03, 15:40

        W czasie okupacji w rodzinie mojej zony byl AKowiec,
        ktory dostal rozkaz wykonania wyroku na Polaku (nie
        pamietam dokladnie kim ten kolaborant byl i co robil).
        Facet jednak okazal sie za slaby psychicznie - moze znal
        tego kogo mial zabic? Popelnil samobojstwo.

        Najwieksza zbrodnia jest rozpetanie wojny.
        Wiezienia sledcze w Hadze oczekuja na Kwacha i Millera
        za wspoludzial w tej zbrodni.

    • gimliludek Partyzanci AK golili na łyso takie panienki 01.04.03, 11:28
      marcus_crassus napisał:

      > Sky News pokazała powieszoną przez Fadeinow nastolatkę która wcześniej
      > machała na powitanie wojsk brytyjskich. Wstrząsające zdjęcia. Kamera
      > utrwaliła jak witała dwa dni temu angielskich żołnierzy, gdy ci wkraczali do
      > jednej z dzielnic Basry, potem, jak twierdzą naoczni światkowie IRACCY, w
      > nocy przyszli Fedayeeni i ją za to powiesili na ulicznej latarni.

      Partyzanci AK golili na łyso takie panienki.
      No cóż, każda z nowych wojen jest brutalniejsza.
    • j.t Eric Orlowski polegl w Iraku 01.04.03, 11:39
      26 letni starszy szeregowy, Eric Kozlowski, Amerykanin polskiego pochodzenia
      spod Buffalo zginal w momencie gdy wychodzil z czolgu.
      Strzal pochodzil z karabinu "nalezacego do jednego z naszych" - poinformowal
      rodzine przedstawiciel Departamentu Obrony.
      W specjalnym wydanym oswiadczeniu gubernator stanu New York George Pataki
      napisal, ze Eric Kozlowski "Jest bohaterem , ktory oddal zycie w walce z
      terroryzmem".
      • Gość: Dawid Swiatowa pacyfa... IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.03, 12:40
        ...pieje z radości gdy gina Amerykanie i ich sojusznicy. Ale gdy padnie jeden
        czy drugi zbir z Gwardii Republikańskiej to płacz i nawoływanie do zemsty.
        • Gość: Bono Vox Re: Swiatowa pacyfa... Kolesie Saddama IP: *.tlsa.pl 01.04.03, 12:45
        • j.t chlopcze z Klerykowa 01.04.03, 13:24
          za duzo czasu spedzasz przy gierkach komputerowych. To niedobrze robi na mozg.
      • Gość: PABLO mordercze instynkty pacyfistów IP: *.kamir.com.pl 01.04.03, 13:10
        Czytając wypowiedzi "pacyfistów" mozna dostrzec w nich
        szereg morderczych instynktów równych a może
        przewyższających mordercze instynkty Lenina, Trockiego,
        Stalina i Saddama. Taki np. Lenin też był pacyfista
        dopóki chodziło o rozpieprzenie caratu. A potem wręcz
        przeciwnie. Mam nieodparte wrażenie że nasi "pacyfiści"
        maja w sobie po Leninie podobne szelmostwo. Są za
        pacyfizmem dopóki chodzi o rozpieprzenie Ameryki. Ciesza
        z każdego zabitego GI i zagrzewaja do ich mordowania co
        jakos do pacyfizmu nijak mi nie pasuje. Oczywiście Irak
        jako taki im wisi ale ważne że ktos zabija podłych
        Amerykanów. Leją łzę nad każdym cywilem i jednocześnie
        cieszą się niezmiernie: oto samobójca wysadził czterech
        Amerykanów! Nie biorą juz pod uwagę iz taka taktyka
        spowoduje iz będzie więcej ofiar wśród ludności cywilnej
        bo Amerykanie będą do nich strzelać jeśli zbliżą się do
        nich. Saddamowi o to chodzi, bo on leje na takie rzeczy
        ale nasi szlachetni pacyfiści? Jak Amerykanie zastzelą na
        checkpoincie niewinnego cywila bo wyda im sie podejrzany
        już będzie radość! Prosze amerykańcy zbrodniarze zabijaja
        niewinnych ludzi!
        Jak ostatnio podawał korespondent RMF FM z Bagdadu ludzie
        w czasie nalotów nie schodza do schronów. Alez oni
        odważni Ci Irakijczycy! W takim na przykład Kuwejcie
        wszyscy spieprzaja do schronów jak tylko jest alarm .
        Prawda jest taka że ludnośc Bagdadu szybko zorientowała
        sie iz wskutek nalotów nic im nie grozi i
        prawdopodobieństwo iz trafiona zostanie dzielnica
        mieszkalna jest minimalne, więc szkoda czasu na siedzenie
        w schronie! Saddam musi powysadzac troche dzielnic
        mieszkalnych żeby mieć materiał dla telewizji i podbijać
        antyamerykańskiego bębenka.
        Radość z powieszonej małej kolaborantki tez przewija z
        ich postów. Saddam prowadzi wojne jak każdy dyktator.
        Bezwzględnie i bez pardonu. Gdyby był normalnym
        człowiekiem po prostu by ustapił oszczędzając w ten
        sposób wojny swojemu narodowi.
        Od Stalina powinien jeszcze wykorzystac specjalne
        bataliony do strzelania do cofających się żołnierzy. Jak
        mawiał tow. Stalin: żołnierz wie że może zginąć walcząc z
        nieprzyjacielem ale musi wiedzieć że zginie na pewno
        jeśli sie będzie cofał. Taktyka ta była wcale skuteczna
        ale i tak niewiele pomogłaby Stalinowi gdyby hitlerowcy
        zaczeli rozdawać ziemie rosyjskim chłopom. Hitler jednak
        był zdania że żołnierz niemiecki nie walczy o wolność dla
        Rosjan tylko o nienmieckie panowanie na tych ziemiach. I
        skończył marnie. Dlatego taktyka amrykańska może byc
        wcale skuteczna w dłuższej perspektywie. Z pewnością
        będzie więcej ofiar wśród GI ale to sie w pewnym sensie
        zwróci. A Saddam będzie musiał wieszać coraz więcej
        tchórzy i kolaborantów. Ku zadowoleniu naszych pacyfistów
        oczywiście. Nic tak bowiem nie oburza pacyfistów jak
        pacyfizm w obliczu Amerykanów!
      • Gość: sz Re: Eric Orlowski polegl w Iraku IP: *.astro.su.se 01.04.03, 15:52

        jak myslicie, czy umierajac mowil
        "f..king Hussein" czy "f..king Bush" ?

        wojenka, wojenka. gratulacje dla militarystow.


    • Gość: bushum Re: wyjatkowo dobry material dla lewakow i pacyfi IP: 195.112.95.* 01.04.03, 12:45
      Dokladnie jak polacy traktowali zdrajcow wspolpracujach z niemcami.
    • marcus_crassus zbombardowano pacyfistow??? 01.04.03, 15:03
      w sumie czytajac powyzsze komentarze chyba niewiele osob bedzie ich
      oplakiwac...


      ot,tak sie postepuje ze zdrajcami...takie sa slowa samych "pacyfistow"

      szkoda ze ich jeszcze nie ogolono...czyz nie???:)))

      *****************************************************************************
      Irak: Ostrzelano autobusy z pacyfistami z USA i Europy?



      Iracki minister informacji poinformował, że amerykańskie samoloty ostrzelały
      dwa autobusy, którymi pacyfiści z USA i Europy jechali do Bagdadu z Jordanii.

      Minister Muhammad Said as-Sahaf poinformował, że ranni w ostrzale zostali
      przewiezieni do szpitala w pobliżu granicy z Jordanią.

      Minister Sahaf powiedział, że incydent miał miejsce w poniedziałek między
      Ammanem a Bagdadem i że pasażerowie ostrzelanych autobusów to były "żywe
      tarcze" jadące do Bagdadu.

      Minister powiedział, że ranni trafili do szpitala w miejscowości Rutba. Nie
      podał innych szczegółów, ani liczby rannych.

      • Gość: Kasia zbombardowano pacyfistow?To bylo ochotnicze arabki IP: 80.230.66.* 01.04.03, 15:21
        Szkoda ze walneli celniej dla dobra ludzkosci

        marcus_crassus napisał:

        > w sumie czytajac powyzsze komentarze chyba niewiele osob bedzie ich
        > oplakiwac...
        >
        >
        > ot,tak sie postepuje ze zdrajcami...takie sa slowa samych "pacyfistow"
        >
        > szkoda ze ich jeszcze nie ogolono...czyz nie???:)))
        >
        > *****************************************************************************
        > Irak: Ostrzelano autobusy z pacyfistami z USA i Europy?
        >
        >
        >
        > Iracki minister informacji poinformował, że amerykańskie samoloty
        ostrzelały
        > dwa autobusy, którymi pacyfiści z USA i Europy jechali do Bagdadu z Jordanii.
        >
        > Minister Muhammad Said as-Sahaf poinformował, że ranni w ostrzale zostali
        > przewiezieni do szpitala w pobliżu granicy z Jordanią.
        >
        > Minister Sahaf powiedział, że incydent miał miejsce w poniedziałek między
        > Ammanem a Bagdadem i że pasażerowie ostrzelanych autobusów to były "żywe
        > tarcze" jadące do Bagdadu.
        >
        > Minister powiedział, że ranni trafili do szpitala w miejscowości Rutba. Nie
        > podał innych szczegółów, ani liczby rannych.
        >
        • Gość: Bono Vox To jest straszna wojna, taka nieludzka, co???? IP: *.tlsa.pl 01.04.03, 15:26
    • marcus_crassus a inne lewaki nie maja nic do dodania? 02.04.03, 08:10
      • Gość: you-know-who Re: a inne lewaki nie maja nic do dodania? IP: *.telia.com 02.04.03, 13:27
        Marcus, zalegasz z odpowiedzia mojemu koledze sz,
        przypominam ci:
        -------------------------------------------------




        No wiec jak krasula(us), cieszysz sie jak 20
        cywilow
        wlaczajac 11 dzieci jest cietych na kawalki w
        ataku
        powietrznym na ich dom i zagrode (w sobote):

        sg.news.yahoo.com/030331/1/39lp1.html
        czy nie? czy tylko wybrales sobie jedna ofiare bo
        pasuje
        do twojej prymitywnej polityki?

        mow szczerze: czy potepiasz mordercow? miedzy
        innymi
        mordercow tych 20 ludzi? czy wiesz kim sa ci
        mordercy?

        jesli nie, pozostaniesz dla mnie malym,
        smierdzacym
        gownem.

        sz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka