Dodaj do ulubionych

H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,Drawicz

02.12.06, 21:30
Maleszka ,Irena Dziedzic

archiwa IPN staja otwarte na osciez,wyplywa jedno po drugim nazwisko agentow
esbecji z grona dziennikarzy.Pojedynczo lub peczkami .
Ciekawe co zrobi teraz redakcja Polityki, jak wiadomo jest to spoldzielnia
dziennikarska (taka ma forme wlasnosci) co w tych okolicznosciach brzmi mocno
dwuznacznie .
Kiedys o czyms takim mowilo sie "spoldzielnia ucho"

PS.sam nie wiem Kropko,czy ten watek sie na FS nadaje, nazwiska te jednak sa
rzecz mozna swiatowe, przedruki tego co pisza o obecnej Polsce do niedawna
ukazywaly sie w zachodnich gazetach ,a spolecznosc miedzynarodowa (takze
nasza forumowa polska diaspora) na tej podstawie miedzy innymi wyrabiala
sobie poglad.
Moze powinienem przede wszystkim umiescic to na Judaice,ale jak
wiesz,wlascicielka Judaiki dal mi bana
Obserwuj wątek
    • krystian71 Re: H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,Draw 02.12.06, 21:32
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=53199356
      ILE MOZNA KOORDE CZEKAC
    • chaziaj Re: H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,Draw 02.12.06, 21:32
      Wszyscy byli agentura razem ze swoimi mediami!!!
      proste.
    • genom3 Re: H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,Draw 02.12.06, 21:35
      to o czym pisali wymienieni przez krystka zasluguja na podziw
      duzo wiedzieli bo jak sie okazuje mieli dostep do tajnych informacji
      i nie bali sie o tym pisac!
    • genom3 Re: H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,Draw 02.12.06, 21:36
      Irena Dziedzic? cha cha cha a ona na kogo donosila? chachacha
      • dana33 Re: H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,Dra 02.12.06, 21:49
        na krystka... dlatego taki wkoooooooorwiony.... :))))

        fajnie sie czyta polskie wiadomosci..... ciagle jakies teczki otwieraja,
        lustruja, donosza, sprawdzaja, naganiaja, procesuja, karza, wypominaja, pluja
        jeden na drugiego...... kurrrrka...... kiedy maja czas na...... nu, wiecie na
        co..... :))))
        a wiecie, kiedy przyjdzie wasza kolej na gonienie i lustrowanie was? nie
        mozecie byc pewni dnia i godziny..... jestescie polacy dziwnym narodem, musze
        powiedziec..... to pozostalosci komuny czy takie polskie geny????
        • krystian71 Re: H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,Dr 02.12.06, 22:35
          jak sie bedziesz trzymac z daleka i nie podpadniesz pod ustawe ,to nic ci nie
          grozi,tylko pare twoich smierdziatek wytupia.

          Nas nie strasz,twoja zydokomuna nas juz przeswietlila ,zlustrowala,.przepuscila
          prez tiurmy,niektorzy nie maja bebenkow w uszach,niektorzy nia maja paznokci.
          Niektorzy wychowali sie bez ojcow
          Wszyscy przestali byc strachliwi po czyms takim
          • genom3 Re: H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,D 02.12.06, 22:46
            krystian71 napisała:

            >
            > Nas nie strasz,twoja zydokomuna nas juz
            przeswietlila ,zlustrowala,.przepuscila
            >

            widac slabo, skoro jest jeszcze tyle do zrobienia:)
            kwaczki dziwaczki;-)
        • genom3 Re: H.Grynberg,Toeplitz,Passent,Kozni ewski,Dr 02.12.06, 22:45
          dana33 napisała:

          > na krystka... dlatego taki wkoooooooorwiony.... :))))
          >
          > fajnie sie czyta polskie wiadomosci..... ciagle jakies teczki otwieraja,
          > lustruja, donosza, sprawdzaja, naganiaja, procesuja, karza, wypominaja, pluja
          > jeden na drugiego....

          czyli nic sie w Polsce nie zmienilo o tysiaca lat:) nic nie stracilismy:)a
          poczytac fajnie:)
    • polski_francuz Praca, mieszkania, drogi, zloty medal 02.12.06, 21:52
      a nie te niekonczace sie igrzyska polityczne.

      Do roboty kurde bo juz nie moge tych idiotyzmow czytac!

      PF
      • krystian71 Re: Praca, mieszkania, drogi, zloty medal 02.12.06, 21:58
        ty se Francuz zafunduj taki przyrost dochodu narodowego jak w RP, a potem sie
        odzywaj.
        Do lania asfaltu brakuje robolo.
        Placą 6000 PLN..Reflektujesz?
        Na hipermarketach w okolicy ciagle wisza ogloszenia,ze potrzebuja kogos na kase
        i do sprzatania, juz od 2-ch miesiecy.
        Spytac ile placa?
        ale w poniedzialek.Teraz musze rozbic zrazy
        • chaziaj Re: Praca, mieszkania, drogi, zloty medal 02.12.06, 22:39
          Wwszyscy Zydzi w Polsce byli w UB a pozniej jako okraglostolowcy
          agentura czy to Rosji(na poczatku lat 90) czy mosadu lub CIA
          NA KONCU.
          • genom3 Re: Praca, mieszkania, drogi, zloty medal 02.12.06, 22:51
            chaziaj napisał:

            > Wwszyscy Zydzi w Polsce byli w UB a pozniej jako okraglostolowcy
            > agentura czy to Rosji(na poczatku lat 90) czy mosadu lub CIA
            > NA KONCU.

            chaziaj chaziaj jak widzisz jestesmy wszedzie:)))))

        • z_daleka Re: Praca, mieszkania, drogi, zloty medal 02.12.06, 22:48
          Powinienes twoj apel zamiescic w internecie w irlandii, anglii, niemczech...bo
          tam zdaje sie rozbiegli sie synowie narodu polskiego...
          • genom3 Re: Praca, mieszkania, drogi, zloty medal 02.12.06, 22:53
            z_daleka napisał:

            > Powinienes twoj apel zamiescic w internecie w irlandii, anglii, niemczech...bo
            > tam zdaje sie rozbiegli sie synowie narodu polskiego...

            poznalem jednego w USA, wysylal swojo matke do mycia kibli amerykanskich a sam
            chodzil z kolesiami na piwo
            Polacy to dziwny narod, matki i ojcowie do smierci na nich pracujo
          • krystian71 naganiacze juz dawno na to wpadli, spytaj PFa 02.12.06, 22:53
            jeszcze dziesiec musze roztluc.Pa
        • genom3 Re: Praca, mieszkania, drogi, zloty medal 02.12.06, 22:49
          krystianek skoncz z tymi zrazami bo przypominasz mi kawal o Polaku opowiedziany
          przez Amerykanina,
          -najadl sie ziemniakow i w zebach dlubie
      • genom3 Re: Praca, mieszkania, drogi, zloty medal 02.12.06, 22:48
        polski_francuz napisał:
        >
        > Do roboty kurde bo juz nie moge tych idiotyzmow czytac!
        >

        tez nie moge cie czytac a musze
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka