krystian71
02.12.06, 21:30
Maleszka ,Irena Dziedzic
archiwa IPN staja otwarte na osciez,wyplywa jedno po drugim nazwisko agentow
esbecji z grona dziennikarzy.Pojedynczo lub peczkami .
Ciekawe co zrobi teraz redakcja Polityki, jak wiadomo jest to spoldzielnia
dziennikarska (taka ma forme wlasnosci) co w tych okolicznosciach brzmi mocno
dwuznacznie .
Kiedys o czyms takim mowilo sie "spoldzielnia ucho"
PS.sam nie wiem Kropko,czy ten watek sie na FS nadaje, nazwiska te jednak sa
rzecz mozna swiatowe, przedruki tego co pisza o obecnej Polsce do niedawna
ukazywaly sie w zachodnich gazetach ,a spolecznosc miedzynarodowa (takze
nasza forumowa polska diaspora) na tej podstawie miedzy innymi wyrabiala
sobie poglad.
Moze powinienem przede wszystkim umiescic to na Judaice,ale jak
wiesz,wlascicielka Judaiki dal mi bana