Gość: Wojtek
IP: *.59.202.62.dial.bluewin.ch
05.05.03, 22:59
W koncu bardzo dobra wiadomosc! Polacy, Ukraincy, Litwini,
Bialorusini - jestesmy bardziej bracmi niz wrogami. Wojne kazdy
moze wypowiedziec ale nie kazdy jest na tyle madry, by zyc w
przyjazni. Zgoda buduje - niezgoda rujnuje. Jest wiele tego typu
hasel ale o zastosowanie ich w rzeczywistosci trudno.
Najwyzszy czas przebaczyc sobie i zaczac zyc w przyjazni.
Niestety - zawsze znajda sie smieci, probujace to zburzyc.