absztyfikant
25.03.07, 22:36
Pare tygodni temu zasnalem w dosc podlym nastroju i na efekty nie trzeba bylo
dlugo czekac.
Przysnila mi sie wyjatkowo perwersyjna i naturalistyczna scena zbiorowego gwaltu.
To marzenie senne zaszokowalo mnie okrucienstwem i bezwzglednoscia, ladunkiem
przemocy i sprawianego kobiecie bolu, aktem swoistej agonii. Bylo nader
realistyczne. Bylem niemym i bezradnym swiadkiem, ktory przygladal sie temu
przez szybe.
Tylko nie bierzcie mnie za dziwaka. Wiem, ze to forum, a nie kacik terapeutyczny.
Dzisiaj przypadkowo natrafilem na pewien czeski filmik:
www.youtube.com/watch?v=Ig91au5ccjw
Po obejrzeniu powyzszego materialu ten wydawaloby sie juz bezpowrotnie
zapomniany sen wrocil w mojej glowie ze zdwojona sila...