Dodaj do ulubionych

V kolumna Europy

25.03.07, 22:36
Pare tygodni temu zasnalem w dosc podlym nastroju i na efekty nie trzeba bylo
dlugo czekac.

Przysnila mi sie wyjatkowo perwersyjna i naturalistyczna scena zbiorowego gwaltu.

To marzenie senne zaszokowalo mnie okrucienstwem i bezwzglednoscia, ladunkiem
przemocy i sprawianego kobiecie bolu, aktem swoistej agonii. Bylo nader
realistyczne. Bylem niemym i bezradnym swiadkiem, ktory przygladal sie temu
przez szybe.

Tylko nie bierzcie mnie za dziwaka. Wiem, ze to forum, a nie kacik terapeutyczny.


Dzisiaj przypadkowo natrafilem na pewien czeski filmik:
www.youtube.com/watch?v=Ig91au5ccjw
Po obejrzeniu powyzszego materialu ten wydawaloby sie juz bezpowrotnie
zapomniany sen wrocil w mojej glowie ze zdwojona sila...
Obserwuj wątek
    • absztyfikant PF - quelle horreur 26.03.07, 00:09
      Nie zalezy mi na uznaniu w oczach antysemickiego, gnusnego i co gorsza nudnego
      jak flaki z olejem Ghhhronostaja.


      >idz spac i pisz radziej.

      >A moze ci odpowiem od czasu do czasu.

      >PF
    • absztyfikant Re: V kolumna Europy 30.03.07, 18:09
      Ale ktos pocial ten watek, hehehe.
    • klemens_z_burdelufka Re: V kolumna Europy 30.03.07, 20:15
      absztyfikant napisał:

      > Przysnila mi sie wyjatkowo perwersyjna i naturalistyczna scena zbiorowego
      > gwaltu.

      W końcu zaczynasz gadać jak człowiek, Absztyś. Mi szczególnie zapadł w pamięci
      polski film o tytule bodajże "Billboard". Grupka kasiastych napaleńców zabawiała
      się w torturowanie i mordowanie kobiet przed kamerą. Były w to również - jak to
      zwykle bywa - zamieszane poważane osobistości między innymi ze świata medycyny.
      Pamiętam, że jedna scena była wyjątkowo wiarygodna i realistyczna. Posadzono
      typową blondwłosą i cycatą Rosjankę przed kamerą i prowadzono coś w rodzaju
      interview. Ona oczywiście wyczuwając życiową szansę zaczęła się wdzięczyć do
      kamery i zwierzać ze swoich marzeń związanych z przyszłym jakże intratnym
      zawodem aktorki. Nagle ni stąd ni zowąd na jej szczęce wylądował cios z pięści.
      Upadła. Skopano ją tak, że była cała fioletowa. A potem jakiś zboczek w skórze
      chwycił ją za dłoń, przystawił do stołu i przestrzelił pistoletem na gwoździe...
      Sceny epatujące seksualną przemocą potrafią być wciągające, to fakt... Ale
      musisz wiedzieć Absztyś, że łączenie ich z polityką jest już wyrazem skrajnej
      demoralizacji. Przykładów nie trzeba daleko szukać. Słyszałeś pewnie o
      Streicherze? Najmniej inteligentny z czołowych nazistów, co wykazały badania IQ
      prowadzone podczas procesu w Norymberdze. Prostak, cham, prymityw o małpiej
      czaszce. Był redaktorem "Sturmera"... Jego specjalnością był antysemityzm
      podszyty seksualnością. Układał bajki w których Żyd robił z Niemkami mniej
      więcej to, co przed chwilą opowiedziałem... Chcesz to Absztyś skalkować na
      muzułmanów?
      • klemens_z_burdelufka Bym zapomniał... 30.03.07, 20:15
        Jak ci się podoba mój nowy pseudonim? :P
        • absztyfikant Re: Bym zapomniał... 31.03.07, 13:08
          Oryginalny habibi:)
    • lechu112 Re: V kolumna Europy 30.03.07, 23:37
      Dzieki za ten link , b . wazny.
    • old.european Re: V kolumna Europy 31.03.07, 15:06
      absztyfikant napisał:

      > Po obejrzeniu powyzszego materialu ten wydawaloby sie juz bezpowrotnie
      > zapomniany sen wrocil w mojej glowie ze zdwojona sila...

      Juz dawno mogles sobie sprawic takie sny. Wystarczylo oberzec te zdjecia.
      No, chyba, ze sie nie licza, bo tu gwalcili "nasi"?

      www.robert-fisk.com/iraqwarvictims_mar2003.htm
      • absztyfikant Re: V kolumna Europy 31.03.07, 21:52
        Mam wprawdzie amerykanska wize w paszporcie, ale nie identyfikuje sie z tym krajem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka