Dodaj do ulubionych

totalitaryzm orwellowski na naszym kontynencie

29.06.07, 13:05
Totalitaryzm zabrania nazywac rzeczy po imieniu:

W Niemczech skazano na wiezienie osobe okreslajaca ludzi na etapie rozwoju
plodowego jako ... ludzi. Bo stygmatyzuje to osoby zabijajace plody. Nie czyn
- lecz nazwa!
www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070628/swiat/swiat_a_7.html

W Wielkiej Brytanii z przepisow prawnych wykresla sie slowo prostytutka, bo
kojarzy sie ono z ... prostytucja. Bo stygmatyzuje to osoby dopuszczajace sie
prostytucji. Nie czyn - lecz nazwa!
www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070629/swiat/swiat_a_7.html

Rece myc, szaty prac - nie bedzie nic znac!
Obserwuj wątek
    • splitme Re: totalitaryzm orwellowski na naszym kontynenci 29.06.07, 16:35
      Nie tak dawno czytalem ze gdzies w EU (panstwo wypadlo mi z pamieci) skazano
      duchownego ktory nawracal homos w kazaniu , twierdzac ze grzesza ,...
      • nologo1 a kaptalistyczne niewolnictwo nazywaja wolnoscia 29.06.07, 19:16
        i demokracja
        • mulla_ahmed A co ma kapitalizm wspolnego z poprawnoscia polit. 29.06.07, 21:27
          Ma sie dokladnie tak jak piesc do nosa.
    • cztery_przylozenia_w_1_meczu Czep się Polski gdzie za nazwanie Wojtyły 29.06.07, 21:54
      dziaduniem idzie się do pierdla albo płaci się chore kary.
    • cyniol Re: polityczna poprawnosc 29.06.07, 22:15
      Niemcy: prywatni ochroniarze w szkołach Berlina
      Bezpieczeństwa uczniów w szkołach berlińskiej dzielnicy Neukoelln będą strzec
      prywatni ochroniarze - poinformował burmistrz tej dzielnicy Heinz Buschkowsky (SPD).
      Będzie to pierwszy w Niemczech przypadek korzystania przez szkoły z usług
      prywatnych firm ochroniarskich.

      Zdaniem burmistrza, takie rozwiązanie jest absolutnie konieczne. Bez prywatnej
      ochrony "nie możemy już zagwarantować rodzicom bezpieczeństwa ich dzieci" -
      powiedział Buschkowsky.

      Neukoelln w południowo-zachodniej części Berlina to jedno z najbardziej
      niebezpiecznych miejsc w stolicy Niemiec. Bezrobocie jest tam duże. Prawie co
      czwarty mieszkaniec Neukoelln jest cudzoziemcem. Policja nie radzi sobie z
      przemocą w szkołach. Nauczyciele od lat apelują o pomoc, podkreślając, że są
      bezradni wobec coraz bardziej agresywnej młodzieży.

      Zastanowilo mnie kim jest ta gresywna mlodziez. Okazalo sie, ze sa to
      muzulmanie. W informacji wspomnianio tylko o cudzoziemcach i mlodziezy.
      "Neukölln to nie najlepsza dzielnica Berlina. Uwagę mediów przyciąga zwykle
      jedynie zadymami anarchistów, tureckimi morderstwami honorowymi i buntem
      nauczycieli, którzy nie dają sobie rady z muzułmańskimi uczniami."
      www.teatry.art.pl/!Zagranica/kwyk.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka