Dodaj do ulubionych

USA w pelnym rozkwicie

03.07.08, 05:01
W czerwcu zlikwidowano tam 79000 miejsc oracy.

www.reuters.com/article/gc04/idUSN3040886620080702
Sprzedaz aut najnizsza od 15 lat:

www.reuters.com/article/newsOne/idUSN0129245920080701
Barylka ropy $144 dolce

apnews.myway.com/article/20080702/D91LUPNO2.html

tylko felusiak sie cieszy bo wartosc jego zlotego zeba wzrosla
parokrotnie
Obserwuj wątek
    • marysia57 Re: USA w pelnym rozkwicie 03.07.08, 05:10
      A Kongres Amerykanski wszystkie swoje sily kieruje w celu pomagacy
      obrabowania Polski przez Claims Conference i World Jewish
      Restitution Organization .(Organizacje
      zydowskie)
      Congress to urge Poland, Lithuania on claims


      Published: 07/01/2008


      Bipartisan resolutions in both houses of Congress would urge Eastern
      European nations to make progress on Holocaust restitution.

      "These historic resolutions are the first time that the U.S.
      Congress has cited the lack of Holocaust-era restitution progress in
      Poland and Lithuania, both of which are singled out in each
      resolution," said the Claims Conference, the clearinghouse for
      Holocaust-era claims, in a statement issued June 27. "None of the
      Polish governments since the fall of Communism have passed private
      property restitution legislation, making it the only country in the
      European Union without such laws."

      The Claims Conference and the World Jewish Restitution Organization
      back the nonbinding resolutions initiated in the Senate by Sens.
      Bill Nelson (D-Fla.) and Gordon Smith (R-Ore.) and in the House of
      Representatives by Reps. Robert Wexler (D-Fla.) and Elton Gallegly
      (R-Calif.).


      Previous
      Next


      If you reached this page via email, click here to go to the JTA web
      site.


      JTA Daily Briefing: Our free newsletter delivers breaking news &
      timely, topical information right to your


      • zbalansowany Re: USA w pelnym rozkwicie 03.07.08, 05:17
        Zdecydowanie jestem za zwrotem zydom ich przedwojennego mienia.
        Uwazam ze trzeba to koniecznie uczynic, ale nastepnego dnia jak oni
        oddadza CALA Palestyne Palestynczykom - w koncu izraelczycy zyja na
        kradzionym terytorium.
        • ghotir Re: USA w pelnym rozkwicie 03.07.08, 06:32
          zbalansowany napisał: "Zdecydowanie jestem za zwrotem zydom ich
          przedwojennego mienia."

          Jestem calkowicie "za" wedlug Twojej recepty. Co nam tam kilka
          polskich kamienic (i tak zawlaszczonych przez Kosciol) wobec
          milionow wywlaszczonych Palestynczykow (to jest powazne).
    • spitt Re: USA w pelnym rozkwicie 03.07.08, 05:24

      Dzisiaj slyszalem z w Wa State ilosc college students qualified for
      state financial assistence wzrosla 3 x w stosunku do '07 , flagowa
      firma Seattle Starbucks zamyka 600 kawiarni w Stanach a ze swojego
      podworka 3 restauracje ktore mijam codziennie od 22-ch lat jedna z
      nich splajtowala miesiac temu a dwie nastepne obserwujac ich puste
      parkingi sadze ze tez dlugo nie pociagna - W Food Banks puste polki
      bo ludzi nie stac na donacje a potrzebujacych coraz wiecej ,...
      • zbalansowany Re: USA w pelnym rozkwicie 03.07.08, 05:29
        USA koniecznie powinny zaatakowac teraz Iran. To na pewno
        przyniosloby znaczna poprawe stopy zycia w USA, no i oczywiscie
        uradowalo zydostwo calego swiata (moze poza tymi z Naturei karta).
      • felusiak1 Re: USA w pelnym rozkwicie 14.07.08, 14:57
        to co ty split jesz? Puste półki w food bank.
        plajtują przez ciebie. zamiast mijać, zajdź i zamów.
        zajdź do starbucks to nie zamkną.

        PS> zawsze myślałem, że microsoft jest flagowy a tu taka niespodzianka.
        zazu zi zazu zaj.....
        • spitt Re: USA w pelnym rozkwicie 15.07.08, 16:22
          Ostatnie pare dni nasze dziewczyny , to co zlowimy z kolesiem w
          wodzie , dzieciaki puszki , kielbase i marschmellows z patyka nad
          ogniskiem a ja z kolesiem to co upolujemy , wczoraj np. squirrels
          z rozna (sprobuj kiedys , pycha) i wiadro rakow ... pod Belvedera
          albo Chopina ktorych zapas uzupelnilem tuz przed 4-tym lipcem na
          "SALE" ,... Wytlumacz ni jak oni to robia , dollar leci w dol w
          stosunku do Zlotego a WSLCB (Washington State Liquor Control Board)
          obniza cene za flache na swieto z $ 29.99 na $ 19.99 ??? ,...

          Biwakujemy pod Mt Adams z kolega , jego rodzina i jest klawo ,...

          Korzystam z okazji , klikam z lap-top'a corci (jeszcze spi) ,...

          www.pacocreations.com/bonzai/pacific_northwest/mount_adams_above_takhlakh_lake.jpg

          photos1.meetupstatic.com/photos/event/1/9/a/4/highres_4146564.jpeg

          Mt. Adams o zachodzie slonca ,...

          farm1.static.flickr.com/24/60930489_65a55164ac.jpg?v=1132258957


          Apropo's Microsoft to jest z Redmond (kilkanascie mil na wschod
          od Seattle) a co do flagowej firmy Seattle to po dezercji Boeing'a
          do tego tytulu pretenduje rowniez Amazon.com ktory na liscie 500
          stoi nieco wyzej od Starbucks (info dla beancounters) ,...

          Mnie wystarczy Folgers w MOIM kubku (za kilkanascie centow) :))) ,...

          Starbucks bedzie musial sie zadowolic obecnoscia mojej naj i jej
          kolezanek raz na jakisc czas jak potrzebuja privacy i chca pogadac
          o swoich sprawach ,...

          Dzis odpuszczam zioncom :))) ,...

          ===================================================================

          to co ty split jesz? Puste półki w food bank. plajtują przez ciebie.
          zamiast mijać, zajdź i zamów. zajdź do starbucks to nie zamkną.
          • spitt Re: USA w pelnym rozkwicie 15.07.08, 16:38


            Palce lizac :))) ,...

            lh4.ggpht.com/_SlHZ4pMSnn4/RoSjo2J8B4I/AAAAAAAAC84/wyVenSS9-Vc/DSCN1637.JPG

            ===================================================================

            wczoraj np. squirrels z rozna (sprobuj kiedys , pycha) ,...
            • spitt Re: USA w pelnym rozkwicie 16.07.08, 14:51
              Skonsultuj rebe czy kosher :))) ,...

              www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3567666,00.html
              ===================================================================
              wczoraj np. squirrels z rozna (sprobuj kiedys , pycha) i wiadro
              rakow ,...
    • zbalansowany Re: USA w pelnym rozkwicie 03.07.08, 05:26
      Felusiak to wielki czlowiek a ja zaesze kieruje sie jego
      informacjami. Np ile razy napisze ze cos sie poprawia tyle razy wiem
      ze musze sprzedac akcje w tym sektorze. Felusiak juz zaoszczedzil mi
      sporo pieniedzy.
      • szczeniaczek Re: USA w pelnym rozkwicie 03.07.08, 13:37
        On jakis zydowina na zysk lasy. Na zysk kosztem pracy gojow.
        Allah Akbar!

        Hau Hau Hau
    • felusiak1 Dziękuję za miłe słowa 03.07.08, 13:06
      Dzisiaj nie mam czasu ale kiedy go znajdę odwdzięczę się w dwójnasób
      • grzegorz1948 Re: Felus 12.07.08, 21:38
        I znow dzisiaj dwa banki hipotyczne padly!Czy dlatego nie masz czasu
        bo stoisz pod zamknietymi drzwiami?
    • felusiak1 Znalazłem chwilę czasu 03.07.08, 13:28
      Rzeczywiście sytuacja jest tragiczna.
      Nie tylko ropa i samochody ale także domy z tektury i akcje
      nie chca pracować. Recesja i bezrobocie gdzie nie spojrzysz.
      Mój złoty ząb podrożał i ze strachu przed rabunkiem udałem sie do dentysty
      (stomatologa) aby pomalował mi go na żółto tak żeby nie można było go odróżnić
      od innych moich zębów. Ta farba słabo sie trzyma i już widać odpryski.
      Przestałem sie uśmiechać.
      Dobrze tak takiej szui i pajacowi jak ja.
      • szczeniaczek Re: Znalazłem chwilę czasu 03.07.08, 13:33
        Kiedy w mocarstwie robi sie troche gorzej - kmiotki sie ciesza. To
        ze sami z tego powodu glodowac beda nigdy do nich nie dociera.

        Hau Hau Hau
    • szczeniaczek Re: USA w pelnym rozkwicie 03.07.08, 13:35
      Ale na szczescie te parchate zydy nie chca pracowac. Wola arabom
      ziemie krasc i arabskie bogactwo przyswajac.

      Hau Hau Hau
    • felusiak1 Reality check 03.07.08, 13:35
      www.usnews.com/blogs/barone/2008/5/29/a-political-reality-check-on-the-economy.html
      • hubert100 Re: Reality check 03.07.08, 16:04
        Wyrwanie zeba nic ci nie pomoze bo i tak ci "w morde
        dadza".Najbezpieczniejsze miejsce dla ciebie to we wlasnej dupie.Jak
        wleziesz dobrze to kto wie moze i zlota sie dokopiesz.PS.Te
        bzdety "Gadajacych Glow" to mozesz pokazywac ale tym twoim
        pracowniczkom z Eskort Agency w Detroit.
        • zbalansowany General Motors na skraju bankructwa ? 04.07.08, 01:35

          Ale dla niektorych bylby to tylko niewielki, malo znaczacy epizod.

          biz.yahoo.com/ap/080702/auto_stocks.html
          • hubert100 Re: General Motors na skraju bankructwa ? 04.07.08, 01:45
            W 54 roku dom kosztowal $10000 a samochod $1100.GM to penny stock.
            Jak go ktos nie kupi to moze zejsc z bordu.
            • zbalansowany Banki tez nie wygladaja dobrze 08.07.08, 03:17

              Zanosi sie na to ze przynajmniej czesc z nich zbankrutuje

              online.wsj.com/article/SB121494953423420859.html
              • zbalansowany same "dobre" wiadomosci 12.07.08, 02:36
                www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=abT98mv4UtNI
                • zbalansowany Re: same "dobre" wiadomosci 12.07.08, 02:40
                  Zaraz nam felusiak wytlumaczy ze stopa zyciowa w USA sie poprawila
                  bo ceny domow spadly o 20% i dzieki temu kazdy amerykanin za dom
                  musi zaplacic 20% mniej.

                  www.housingwire.com/2008/07/10/home-prices-off-more-than-20-percent-nationally-report/
                  • hubert100 Re: same "dobre" wiadomosci 12.07.08, 05:52
                    A to wszystko to byly takie dobre "securities". Mialy Tryper A
                    rating.Nic dziwnego ze "inwestorzy" maja teraz kapawke!!! PS. Felus
                    to chyba nic juz nie powie.Co mozna powiedziec jak jest sie w
                    Trzecim Stadium???
                    • hubert100 Re: same "dobre" wiadomosci 12.07.08, 17:03
                      Narzekaja na Cheveza ze upanstwawia firmy.Tylko ze jak on to robi to
                      placi odszkodowania. Teraz rzad US chce upanstwowic Fannie and
                      Freddie.Akcjonariusze dostana WIELKIE "0".
                      • iamhotep Re: Panstwo prawa ... wylacznie dla 12.07.08, 17:52
                        tych ktorzy lamia je z polecenia administracji. Dla nich, jak
                        zachodzi potrzeba, zmienia sie .....prawo (!!!)
                        Dla niezorientowanych mowa o wieloltnich, nielegalnych podsluchach
                        przez firmy telekomunkacyjne - AT&T and company, Quest nie chcial i
                        zostal udupiony. "Poprawiony" FISA bill uwolnil usluznych
                        kryminalistow od odpowiedzialnosci prawnej.

                        Felus, z laski swojej, czy moglbys kopiowac cala swoja
                        korespondencje telefoniczna, internetowa, listowa i publikowac nam
                        ja tutaj?
                        • zbalansowany dobrze ze chociaz felusiowi karuzela stoi 14.07.08, 05:18
                          www.guardian.co.uk/business/2008/jul/13/subprimecrisis.usa
                          • rijselman12.0 Re: dobrze ze chociaz felusiowi karuzela stoi 14.07.08, 10:31
                            G...o -nie rozkwit.
    • polani Re: USA w pelnym rozkwicie 14.07.08, 11:09
      Zablo kiedy wypedza cie auborgineli z Australii do polski, ty polski
      smierdziuch nielegalny osieddla
      • rijselman12.0 Re: USA w pelnym rozkwicie 14.07.08, 14:27


        ?
        • hubert100 Re: USA w pelnym rozkwicie 14.07.08, 15:51
          Tego Polani nalezalo by polanem przez leb zdzielic, wtedy maze by mu
          sie cos w tej kapuscie odblokowalo?
      • zbalansowany Re: USA w pelnym rozkwicie 15.07.08, 05:51
        Fredek kiedy cie wypedza Palestynczycy z Palestyny na Madagaskar, ty
        zydowski smierdziuch, nielegalny osieddla.
        • polani Re: USA w pelnym rozkwicie 01.08.08, 13:06
          Ja cie raczej wypedze z Australi ty kolonialisty.
          Erec Israel jest moja od wisly do Jordanu.
          PM Szamir powiedzail
          Morze to samo morze
          Araby te same araby
          a Takie antysemici jak ty pyli to nienawidz od matki mleka.
          My juz zbzydlo lamc moje obcay na krzywe polskie chodniki, jalla do
          pracy Zablo zewel
          • grzegorz1948 Re:polani 01.08.08, 15:46
            My juz zbzydlo lamc moje obcay na krzywe polskie chodniki, jalla do
            > pracy Zablo zewel
            A mamy cie to ty jestes TUNTE!
            Zapewniam cie ze jestes ostatnia ofiara krzywych chodnikow ktora po
            upadku uderzyla w kraweznik glowa a szczegolnie w Wroclawiu.
            • polani Re:polani 06.08.08, 13:36
              Ja bede wojowal az ze chodniki w polsce beda na pozam mojej
              okochanej Natanii
    • bywszy1 Re: ja tez jabsolutnie estem ZA+ 14.07.08, 20:18
      Re: USA w pelnym rozkwicie
      zbalansowany 03.07.08, 05:17 Odpowiedz Zdecydowanie jestem za
      zwrotem zydom ich przedwojennego mienia.
      Uwazam ze trzeba to koniecznie uczynic, ale nastepnego dnia jak oni
      oddadza CALA Palestyne Palestynczykom - w koncu izraelczycy zyja na
      kradzionym terytorium.

      <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
      Uwazam,ze Izraelczycy moga to zrobic dwa dni potem,jak sie zwroci
      Ziemie Uzyskano-Odzyskane.
      Ale to moja osobista uwaga.
    • obrotowy po 10-ciu latach ciaglego wzrostu 14.07.08, 20:58
      gdy realny PKB/GNP wzrosl w tym czasie o 30 %.
      To tez warto dodac, by uchwycic historyczny kontekst.
      • thannatos Re: po 10-ciu latach ciaglego wzrostu 14.07.08, 21:18
        Mozesz mi powiedziec jakim cudem po 10 latach CIAGLEGO wzrostu, zwazywszy, ze
        ostatnia recesja byla w 2001.
        www.frbsf.org/education/activities/drecon/2008/0801.gif
        • iamhotep Re: po 10-ciu latach ciaglego wzrostu 15.07.08, 17:16
          bp1.blogger.com/_0wRJjXvyZ1I/SHQo8pk9bxI/AAAAAAAABvY/WdFsn0KXWvM/s1600-h/hobo.jpg
        • felusiak1 Re: po 10-ciu latach ciaglego wzrostu 15.07.08, 18:29
          Zgodnie z tabelami Bureau of Economic Analysis bea.gov
          ostatnia recesja miała miejsce na przełomie 1990/1991.
          Mieliśmy trzy ujemne kwartały:
          1. 3-ci kwartał 2000
          2. 1-szy kwartał 2001
          3. 3-ci kwartał 2001
          bea.gov/national/xls/gdpchg.xls
          Jak wiadomo recesja to dwa kolejne kwartały negatywnego wzrostu.

          obrotowy pisząc o 10 latach ciągłego wzrostu nie jest w błędzie.
          Przyjmując rok budżetowy jako miernik, nie mieliśmy ujemnego wzrostu PKB od 1991
          roku. Faktem jest, że PKB liczony w cenach stałych wzrósł
          od 1998 roku o 27.6% a od 1992 roku o ponad 57%.
          Nawet lata 2000 i 2001 mimo okresów ujemnego wzrostu zamknęły się
          wzrostem 3.7% i 0.8%.

          Teraz czekamy na upragnioną przez ciebie recesję. Wtedy słowo
          stałoby się ciałem.
          • iamhotep Re: Wyklad o recesji juz ci feluśhack 15.07.08, 18:45
            robiono. Oj cos nie nadazacie feluśhack


            photos1.blogger.com/blogger/8086/918/1600/chaplin.jpg
            • felusiak1 Re: Wyklad o recesji juz ci feluśhack 16.07.08, 15:02
              GFY FA
          • thannatos Re: po 10-ciu latach ciaglego wzrostu 25.07.08, 00:12
            felusiak1 napisał:

            > Zgodnie z tabelami Bureau of Economic Analysis bea.gov
            > ostatnia recesja miała miejsce na przełomie 1990/1991.
            > obrotowy pisząc o 10 latach ciągłego wzrostu nie jest w błędzie.

            According to the National Bureau of Economic Research (NBER), which is the
            private, nonprofit, nonpartisan organization charged with determining economic
            recessions, the U.S. economy was in recession from March 2001 to November 2001,
            a period of eight months.
            www.nber.org/cycles/november2001/
        • j-k ja tez spytam o Twoje brednie:))) 15.07.08, 18:33
          skoro w Ameryce jest tak zle - jak bredzisz

          to dlaczego nadal saldo emigracji z Europy (i to tej Zachodniej!!!)
          do USA przewaza nad emigracja Amerykanow do Europy?
          • hubert100 Re: ja tez spytam o Twoje brednie:))) 15.07.08, 21:11
            A z czym pojada? Z nawalona karta kredytowa?Zobacz gdzie mieszkaja
            gwiazdy filmowe,spiewacy i z pieniedzmi. Np. Tiger Woods siedzi
            polowe czasu w Stockholmie a Shanaya Twain mieszka w Szwajcarii.PS.
            Co ten Helicopter Ben opowiada dzisiaj, przeciez tak dobrze idzie w
            USA?
            • j-k co z tym saldem emigracji? 02.08.08, 17:56
              hubert100 napisał:

              > A z czym pojada? Z nawalona karta kredytowa?Zobacz gdzie mieszkaja
              > gwiazdy filmowe,spiewacy i z pieniedzmi.

              nie zmieniaj tematu. nie obchodzi mnie los Gwiazd, ktore mieszkaja
              tam gdzie chca...

              ponawiam pytanie: dlaczego dalej wiecej europejczykow z nieb iednej
              przeciez Europy emigruje do USA, niz odwrotnie?

              (o biedote swiatowa nie pytam, gdyz to jasne)
          • grzegorz1948 Re: Jontek 15.07.08, 21:41
            skoro w Ameryce jest tak zle - jak bredzisz
            >
            > to dlaczego nadal saldo emigracji z Europy (i to tej Zachodniej!!!)
            > do USA przewaza nad emigracja Amerykanow do Europy?
            A ty weszfestronny(drugi Da Vnci) siedzisz w Europie.Jak bez ciebie
            da sobie rady Fax Amerika to nie wiem?!
            • hubert100 Fannie and Freddie 21.07.08, 23:15
              Chiny maja 376 B zainwestowane w tym gownie a Japonia 228 B.Mysleli
              ze te sponsorowane przez US instytucje sa tak pewne jak USA albo
              lepiej.Jednak okazalo sie ze US to smiec.Paulson wola ze trzeba
              ratowac te szankry pieniedzmi podatnikow.To ze pojedynczy inwestorzy
              straca koszule to maja gdzies.Ale boja sie przewalic Chiny, Japonie,
              o Rosja tez w ten garbage "zainwestowala".
              • hubert100 Re: Fannie and Freddie 23.07.08, 16:10
                Wyglada ze felus nie czekal na link (zamknal post), zamknal gebe
                (aby mu zlotty zab nie wypadl) i uciekl do latryny.
                • zbalansowany Re: Fannie and Freddie 24.07.08, 04:12


                  Pewnie znowu mu "karuzela" stanela. Skad on bierze takie fajne
                  okreslenia?
            • j-k uciekanie, hloopcze 02.08.08, 17:58
              w nieciekawe dowcipy, jest wyrazem intelektualnej niemocy.

              wroc do mojego pytania (o saldo emigracji), dobrze?
    • zbalansowany ciekaw jestem co felusiak ofiarowuje 24.07.08, 04:42
      www.reuters.com/article/lifestyleMolt/idUSN1739264020080718
      • hubert100 Re: ciekaw jestem co felusiak ofiarowuje 24.07.08, 06:58
        Felus swoim klijentom w Detroit przed opuszczeniem lokalu ofiarowuje
        talerz grochowki "produkujacej" free gas.
      • felusiak1 Takich jak ty zbalans to ja nosem wciągam 25.07.08, 06:38
        Nie bój nic, ciebie nie wciagnę gdyz ogarnia mnie obrzydzenie a nie chciałbym
        sie wyrzygać tak, zeby odpryski poszły na huberta w paradnym
        ubraniu.

        PS. Pisz dalej te swoje bzdety. Weselej jest.....
        • hubert100 Re: Takich jak ty zbalans to ja nosem wciągam 25.07.08, 07:43
          Be my gest.Przyszykuj nosa, wlasnie sie zchylilem.Bedziesz mial
          okazje "wciagnac" free gas!!
          • zbalansowany Re: Takich jak ty zbalans to ja nosem wciągam 26.07.08, 01:33
            Nosem to sobie mozesz troszke kokainki wciagnac jezeli cie jeszcze
            na to stac.

            "America is the best"

            www.marketoracle.co.uk/Article5600.html
            www.marketoracle.co.uk/Article5597.html
            • hubert100 Re: Takich jak ty zbalans to ja nosem wciągam 26.07.08, 07:38
              Ciagnie na przemian, raz kokainke a raz "free gas" z mojego "szybu
              gazowego".
              • hubert100 Re: Takich jak ty zbalans to ja nosem wciągam 26.07.08, 18:38
                Ten szankier tak "wciagnal" ta wybujala "gasnica" ze chyba sie
                udusil.Zaden bzdet juz z niego nie wychodzi,nawet posmiertny!!
    • kyle_broflovski Re: USA w pelnym rozkwicie 30.07.08, 04:12
      news.bbc.co.uk/2/hi/business/7529277.stm
      • hubert100 Re: USA w pelnym rozkwicie 30.07.08, 06:25
        $500000 za zakichany drewniany apartament a zarobki sa okolo $10 na
        godzine.Czekajmy aby ten caly shit sie rozwalil.Gilotyna powinna
        zapracowac tak jak za rewolucji francuzkiej!!!
        • hubert100 Re: USA w pelnym rozkwicie 02.08.08, 02:33
          Nastepny bank fiknol. GM chyba zostanie upanstwowiony. Moze sprzedac
          mu rozwiazania techniczne Syrenki? A nuz pomoze?
          • zbalansowany Re: USA w pelnym rozkwicie 05.08.08, 09:07
            a nawet swiatla w koncu tunela jeszcze nie widac, Co gorsza Europa a
            zwlaszcza GB zaczyna lapac tego samego wirusa:

            business.timesonline.co.uk/tol/business/industry_sectors/banking_and_finance/article4449834.ece
            • polani Re: USA w pelnym rozkwicie 06.08.08, 13:37
              to polego od twoich muzlamanow co pracuja jako kartel i kradna nam
              forsy z kieszeni

              Dobrze ZEWEL ?
              • hubert100 Re: USA w pelnym rozkwicie 06.08.08, 15:50
                Zamiast gadac bzdury lepiej zamknij gebe a otworz dupe.
                • polani Re: USA w pelnym rozkwicie 06.08.08, 16:37
                  napewno on nie ja, pozatym nie jestem arabem aby dupe otworzyc
                  • hubert100 Re: USA w pelnym rozkwicie 06.08.08, 21:10
                    Jak nie w poprzek to bez dupy! Ciekawi ludzie!!
              • zbalansowany Re: USA w pelnym rozkwicie 07.08.08, 02:17
                Musial ci tam Fredek jakis twoj ulubiony wielblad zdechnac bo gadasz
                jak pies pustinski
                • zbalansowany Re: USA w pelnym rozkwicie 07.08.08, 04:47
                  zauwazylem ciekawa tendencje.
                  wszystkie kraje ktore daly sie wciagnac w iracka awanture w
                  interesie hutzpalandu ekonomicznie dostaly zdrowo po d.....
                  popatrzcie co sie dzieje z waluta amerykanska, brytyjska i
                  australijska. tak - wojna kosztuje.

                  www.telegraph.co.uk/money/main.jhtml?xml=/money/2008/08/06/cnpens106.xml&CMP=ILC-mostviewedbox
                  • polani Re: USA w pelnym rozkwicie 07.08.08, 11:49
                    a stara polske pospieruje przez nasze jwerejskie ukradzione
                    nieruchomosci wartosc w € prosze nie w $
                    • zbalansowany Re: USA w pelnym rozkwicie 08.08.08, 04:58
                      Fredek

                      Oddajcie cala Palestyne jej wlascicielom Palestynczykom a my wtedy
                      oddamy wam wasze rudery.
                • polani Re: USA w pelnym rozkwicie 07.08.08, 11:47
                  u was sa wiecej wielblda niz unas
                  pozatym wielblad jest madry niz jego arab twoj przyjeciel
                  • zbalansowany kultura hutzpalandu 08.08.08, 05:01
                    www.palestine-info.co.uk/en/default.aspx?xyz=U6Qq7k%2bcOd87MDI46m9rUxJEpMO%
                    2bi1s7NlLKOA9n9X7xrVH64NzsL1JNZdAetjJ5ToPABSVpUImol2lUzkxTyyafVEkKZjN
                    4bqvtjqrp2%2bjvQqLKvJR3cIBKdKF%2fjk6A7%2bcu%2bbSz0uU%3d
                    • zbalansowany Re: kultura hutzpalandu 08.08.08, 05:20
                      www.guardian.co.uk/commentisfree/2008/aug/07/israelandthepalestinians.middleeast

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka