Dodaj do ulubionych

Reakcje po wystąpieniu Busha o demokracji na Bl...

IP: *.utc.com 07.11.03, 17:43
nic dodac nic ujac...Filozofie mozna sobie zawsze dorobic(who
cares) a najwazniejszym jest, aby Saddam i jego rezim juz nie
wrocil..
Na pohybel wszystkim polaczkowatym pacolom.Brawa dla Busha!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: arabista Re: Reakcje po wystąpieniu Busha o demokracji na IP: 152.75.142.* 07.11.03, 17:46
      Gość portalu: p.. napisał(a):

      > nic dodac nic ujac...Filozofie mozna sobie zawsze dorobic(who
      > cares) a najwazniejszym jest, aby Saddam i jego rezim juz nie
      > wrocil..
      > Na pohybel wszystkim polaczkowatym pacolom.Brawa dla Busha!!!!


      Lepsza arabska demokracja niż z kozami kopulacja!
      • Gość: piotr.ny TO CHYBA JEST ZA TRUDNE DLA ARABOW IP: 216.223.52.* 07.11.03, 18:07
        Zobaczymy za pare miesiecy jak to sie rozwinie w Iraku, ale
        obawiam sie ze nic z tego nie wyjdzie. Oni jeszcze przez kolejne
        kilkaset lat nie beda w stanie zbudowac demokratycznego
        spoleczenstwa. Chyba jednak beda musieli pozostac przy Koranie.
        Taki zbior praw dla koczownikow sprzed ponad poltota tysiaca
        lat, to nadal jedyne co sa w stanie pojac.
        • Gość: MM Re: TO CHYBA JEST ZA TRUDNE DLA ARABOW IP: *.z64-154-67.customer.algx.net 07.11.03, 19:15
          I o to wlasnie sie rozchodzi. Lepszy jest wrog, ktorego ruchy mozna dosc latwo
          przewidziec (jak Saddam), niz nieprzewidywalny quasi-sojusznik (jak np. bin
          Laden i Afganczycy). Czyli wracamy do punktu wyjscia. Rozsadniej bylo nie
          ladowac sie w to bagno, a bardziej konstruktywnie podejsc do kwesti
          palestynsko-izraelskiej.
      • Gość: MM skad wiesz, meerkat? Probowales obydwu? IP: *.z64-154-67.customer.algx.net 07.11.03, 19:12
        • Gość: www NOWY IMPERIALIZM www.williambowles.info/ini/ini-0130.h IP: *.cable.mindspring.com 07.11.03, 19:31
          new imperialism www.williambowles.info/ini/ini-0130.html
          • neceser So! What's your point, boy? 07.11.03, 19:45
            Gość portalu: www napisał(a):

            > new imperialism www.williambowles.info/ini/ini-0130.html
        • Gość: meerkat Re: skad wiesz, meerkat? Probowales obydwu? IP: 152.75.142.* 07.11.03, 20:09
          Nic co ma cos wspólnego z demokratami w USA nie może mi sprawić
          przyjemności. A poza tym, jesli jeszcze cię tego nie nauczyli na
          kursach wieczorowych, USA nie jest demokracją , tylko REPUBLIKA!

          Tak,że lepsza już ta kozula (z osiołkiem kopulują tylko
          demokraci)! :)
          • Gość: MM Re: skad wiesz, meerkat? Probowales obydwu? IP: *.z64-154-67.customer.algx.net 07.11.03, 20:17
            Widze, ze masz klopoty ze zrozumieniem nawet swoich wypocin. Zacytuje wiec
            jeszcze raz:
            "Lepsza arabska demokracja niż z kozami kopulacja!"

            Pytanie jest doc proste - skad wiesz, ktore z tych dwoch jest lepsze?
            Probowales? Z obserwacji? A jesli tak, to gdzie?

            Nie musisz pisac eseju na temat nie zwiazany z pytaniem.
            • Gość: meerkat Arabska demokqacja= contradictio in adiecto IP: 152.75.142.* 07.11.03, 21:07
              No chyba wyraźnie napisałem, że wolałbym walić kozę niż demokratycznego osiołka?

              A moją opinię, na temat tego czy arabusom da się kiedykolwiek przyswoić
              demokrację- wyrażałem już kilkakrotnie. Między innymi, kiedy prosiłem cię, I
              NIGDY NIE OTRZYMAŁEM (dlaczego?), liste wybitnych arabskich osiągnięć naukowych
              i technicznych od XIX wieku po dzień dzisiejszy!

              Nadal czekam, więce przestań walić osiołka i do pracy!
    • Gość: JGA Re: Demokracja.. ogniem i mieczem IP: *.navtelcom.com 07.11.03, 19:35
      Skad my to znamy? Niemcy tez probowali szerzyc cywilizacje na
      wschodzie.... i jakos to im nie wyszlo.
      Jak widac dla prezydenta USA kazdy pretekst jest dobry....

      • Gość: meerkat .. ogniem i mieczem nawet w Polsce... IP: 152.75.142.* 07.11.03, 20:12
        Gość portalu: JGA napisał(a):

        > Skad my to znamy? Niemcy tez probowali szerzyc cywilizacje na
        > wschodzie.... i jakos to im nie wyszlo.
        > Jak widac dla prezydenta USA kazdy pretekst jest dobry....

        >
        No i dlatego we Wschodniej Europie nie ma cywilizacji- Komisja
        Europejska UE potwierdziła to dając Polsce trzy na szynach z
        przygotowania do życia w cywilizowanym świecie.


        P.S. A Polacy nie próbowali swojej "cywilizacji" szerzyć dalej
        na wschód OGNIEM I MIECZEM? I też jakoś nie wyszło! :)
        • Gość: anty... GEBELSIK, ZNOWU...... IP: 209.234.160.* 07.11.03, 22:39
          Pierdolisz glupoty, kmiocie.
          • Gość: meerkat Kolejny homo sovieticus fartnol IP: *.cvx.algx.net 08.11.03, 00:54
            Ja nie kmiot, ja szlachcic. Sorry :) A ty widze nawet podstawowych faktow nie
            znasz o tym jak to Polacy cywilizacje i katolicyzm na Zmudzi, Litwie, Wolyniu
            i Podolu przez dziesiatki latzaprowadzali.
            Owszem, OGNIEM i MIECZEM. Dokladnie!
            • Gość: Tysprowda Re: Kolejny homo americanus doofus pierdnal glosno IP: 193.188.161.* 08.11.03, 21:15
              Czyli twoi przodkowie, szlachciury, szli na wschod z ogniem i mieczem. Palac,
              mordujac, gwalcac.....czyli zaprowadzajac cywilizacje u podludzi.

              Teraz to samo propagujesz, tyle ze po krzyzackiej stronie, ty wypierdku
              szlachciury i sprzedawczyku.

              Bush off, gadzino rasistowska.
      • galaxy2099 Re: Demokracja.. ogniem i mieczem 08.11.03, 19:58
        Nie ma to jak jedynie sluszna i niezmienna przez cale zycie
        filozofia- ANTYAMRYKANIZM.
        To jedyne co tacy jak ty prezentuja na tym forum.
        Mowia, ze tylko krowa nie zmienia pogladow. Nie tylko.

        Gość portalu: JGA napisał(a):

        > Skad my to znamy? Niemcy tez probowali szerzyc cywilizacje na
        > wschodzie.... i jakos to im nie wyszlo.
        > Jak widac dla prezydenta USA kazdy pretekst jest dobry....
        >
        • Gość: usej Re: Demokracja.. ogniem i mieczem IP: *.home.cgocable.net 08.11.03, 20:12
          galaxy2099 napisał:

          > Nie ma to jak jedynie sluszna i niezmienna przez cale zycie
          > filozofia- ANTYAMRYKANIZM.
          > To jedyne co tacy jak ty prezentuja na tym forum.
          > Mowia, ze tylko krowa nie zmienia pogladow. Nie tylko.
          >
          > Gość portalu: JGA napisał(a):
          >
          > > Skad my to znamy? Niemcy tez probowali szerzyc cywilizacje na
          > > wschodzie.... i jakos to im nie wyszlo.
          > > Jak widac dla prezydenta USA kazdy pretekst jest dobry....
          > >
          >>>> CZY PAMIETASZ KWADRATOWY OSLE TEN POLSKI SONG:
          tojestamerykatoslynneusatojestkochanykrajnaziemiraj
        • Gość: Tysprowda Re: Demokracja.. ogniem i mieczem IP: 193.188.161.* 08.11.03, 21:08
          Kiedy wreszcie pokapujesz, ze to nie jest antyamerykanizm, ale

          P A N A N T Y A M E R Y K A N I Z M ?

          Dzieki takim jak ty buszystom i dzieki waszemu wodzowi ktory nie umie sklecic
          jednego rozsadnego zdania bez uzycia takich wyswiechtanych faszystowsko-
          bolszewickich hasel jak wolnosc, demokracja, terrorysci.....
          • galaxy2099 Re: Demokracja.. ogniem i mieczem 09.11.03, 02:03
            A twoi wodzowie (Schirac, Scroeder) umieja powiedziec cos co nie jest
            propaganda.
            A kiedy ty zrozumiesz co to jest POLITYKA.



            Gość portalu: Tysprowda napisał(a):

            > Kiedy wreszcie pokapujesz, ze to nie jest antyamerykanizm, ale
            >
            > P A N A N T Y A M E R Y K A N I Z M ?
            >
            > Dzieki takim jak ty buszystom i dzieki waszemu wodzowi ktory nie umie sklecic
            > jednego rozsadnego zdania bez uzycia takich wyswiechtanych faszystowsko-
            > bolszewickich hasel jak wolnosc, demokracja, terrorysci.....
    • Gość: Tomson Coś ci się pokitrasiło pikusiu. Polaczki IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 22:44
      to taka zubożona (na ogół umysłowo) wersja Polaków, która popiera jankesów.

      > Na pohybel wszystkim polaczkowatym pacolom.Brawa dla Busha!!!!
      Więc ogólnie zgadzam się z tym na pochybel,ale nie rozumiem końcówki.
    • Gość: Tomson Mimo wszystko jestem pełen uznania dla tych co IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 22:48
      stworzyli znanego nam Busha. Z jednej strony szympansik żorż dabelju buSSh
      trochę stracił IQ w porównaniu do zwykłej małpki, ale nauczył się mówić i gdy
      się człowiek wysili nawet może zrozumieć ten jego małpi bełkot. Tylko gdyby
      jeszcze nie odstawał inteligencją przynajmniej od zwykłych szympansów...
      • Gość: meerkat Do Tomsona bez "h" IP: *.cvx.algx.net 08.11.03, 00:50
        Gdby Bush nie odstawal, to by publicznie glosil takie idiotyzmy komusze jak ty
        Tomson (bez "ch", a nawet zwyklego "h")
        • Gość: Tomson Meerkat miej choć resztkę godności i nie obrażaj IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 08.11.03, 01:02
          ludzi w taki sposób. Głupi komuch,kretyn,idiota, to jedno ale przyrównanie mnie
          do Busha...
          Ja nawet crassulę mam za mniejszego idiotę niż Bush.
          • Gość: BUSH BUSZOWSKI Re: Meerkat miej choć resztkę godności i nie obra IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.11.03, 18:07
            Gość portalu: Tomson napisał(a):

            > ludzi w taki sposób. Głupi komuch,kretyn,idiota, to jedno ale
            przyrównanie mnie
            >
            > do Busha...
            > Ja nawet crassulę mam za mniejszego idiotę niż Bush.
            MEEEEERKAT I GODNOSC W PARZE NIE CHODZA !!!!
    • Gość: . To szerokie echo to chyba w Teksasie IP: *.arcor-ip.net 08.11.03, 18:11
      Poza USA i polskimi komunistami to nikt juz nawet nie slucha
      belkotu tego durnia.

    • Gość: BUSH BUSZOWSKI Re: Reakcje ....MEEEEEEEERKAT !!!!! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.11.03, 18:14
      Paul BEGALA, komentator telewizji CNN, były doradca prezydenta
      Billa Clintona:

      Sama idea demokratyzacji Bliskiego Wschodu jest oczywiście
      bardzo słuszna. Ciekawe jednak, jak w ciągu pół roku zmieniły
      się powody, dla którym zaatakowaliśmy Irak. Przecież wysłaliśmy
      tam wojsko, bo Saddam Husajn był zagrożeniem dla USA i miał broń
      masowego rażenia. Teraz okazuje się, że poszliśmy na wojnę, bo
      chcemy budować demokrację. Ciekawe, co usłyszymy za rok, gdy
      demokracji w Iraku nadal nie będzie.

      MEEEEEEEERKAT BUSZEWICKI POLITRUKU SPROBOJ TO SKOMENTOWAC !!!
      • Gość: . MEEEEEEEERKAT !!!!! IP: *.arcor-ip.net 08.11.03, 18:15
        Gość portalu: BUSH BUSZOWSKI napisał(a):

        > Paul BEGALA, komentator telewizji CNN, były doradca prezydenta
        > Billa Clintona:
        >
        > Sama idea demokratyzacji Bliskiego Wschodu jest oczywiście
        > bardzo słuszna. Ciekawe jednak, jak w ciągu pół roku zmieniły
        > się powody, dla którym zaatakowaliśmy Irak. Przecież
        wysłaliśmy
        > tam wojsko, bo Saddam Husajn był zagrożeniem dla USA i miał
        broń
        > masowego rażenia. Teraz okazuje się, że poszliśmy na wojnę, bo
        > chcemy budować demokrację. Ciekawe, co usłyszymy za rok, gdy
        > demokracji w Iraku nadal nie będzie.
        >
        > MEEEEEEEERKAT BUSZEWICKI POLITRUKU SPROBOJ TO SKOMENTOWAC !!!
      • Gość: meerkat Biegala= zawodowy lewacki propagandzista IP: *.cvx.algx.net 09.11.03, 17:58
        Nie ma czego! Biegala, to lewak, zajmujacy sie proapganda wewnetrzna w
        administracji Clintona. Teraz placa mu za to by programach TV, w zestawieniu
        z jakims konserwatysta, prezentowal lewicowy, anybushowski punkt widzenia.

        No i zaprezentowal. Przyglup, ale przeciez polaczek z pochodzenia. :)
    • Gość: KJ FALA ZDUSZENIA ZYDOSTWA I ICH ZIONIZMU WZBIERA WSZ IP: *.31.192.58.Dial1.Tampa1.Level3.net 09.11.03, 02:08
      FALA ZDUSZENIA ZYDOSTWA I ICH ZIONIZMU WZBIERA WSZEDZIE
    • Gość: JGA Re: Gore: Bush zorganizowal w USA przewrot... IP: *.navtelcom.com 10.11.03, 18:20
      Буш организовал в США ползучий переворот...

      Так считает бывший вице-президент США Альберт Гор. Он выступил с
      беспрецедентно резкой критикой действующего президента, обвинив
      его в развале национальной экономики и в навязывании
      американскому обществу тоталитарных методов управления.
      --------

      Смысл часового выступления бывшего вице-президента сводился к
      тому, что Буш-младший за время своего правления превратил
      Америку в тоталитарное государство.

      Link:

      www.gazeta.ru/2003/11/10/goruvidelvbu.shtml
    • Gość: JGA Re: Bush, amerykanski Lenin??? IP: *.navtelcom.com 10.11.03, 18:24
      The odd combination of Soviet-style phraseology with ostensibly
      conservative rhetoric made for a speech of unsurpassed
      weirdness. On the one hand, the President celebrated the victory
      of capitalism, hailing the triumph of "democracy," "free
      enterprise," and "markets," and yet somehow managed to do it the
      style of a socialist orator out of the 1930s.
      -----------

      "We've reached another great turning point – and the resolve we
      show will shape the next stage of the world democratic movement."

      America as the leader of a "world movement" – the idea is
      positively Leninist.

      Link:

      www.antiwar.com/justin/j111003.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka