Gość: p.. IP: *.utc.com 07.11.03, 17:43 nic dodac nic ujac...Filozofie mozna sobie zawsze dorobic(who cares) a najwazniejszym jest, aby Saddam i jego rezim juz nie wrocil.. Na pohybel wszystkim polaczkowatym pacolom.Brawa dla Busha!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: arabista Re: Reakcje po wystąpieniu Busha o demokracji na IP: 152.75.142.* 07.11.03, 17:46 Gość portalu: p.. napisał(a): > nic dodac nic ujac...Filozofie mozna sobie zawsze dorobic(who > cares) a najwazniejszym jest, aby Saddam i jego rezim juz nie > wrocil.. > Na pohybel wszystkim polaczkowatym pacolom.Brawa dla Busha!!!! Lepsza arabska demokracja niż z kozami kopulacja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr.ny TO CHYBA JEST ZA TRUDNE DLA ARABOW IP: 216.223.52.* 07.11.03, 18:07 Zobaczymy za pare miesiecy jak to sie rozwinie w Iraku, ale obawiam sie ze nic z tego nie wyjdzie. Oni jeszcze przez kolejne kilkaset lat nie beda w stanie zbudowac demokratycznego spoleczenstwa. Chyba jednak beda musieli pozostac przy Koranie. Taki zbior praw dla koczownikow sprzed ponad poltota tysiaca lat, to nadal jedyne co sa w stanie pojac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: TO CHYBA JEST ZA TRUDNE DLA ARABOW IP: *.z64-154-67.customer.algx.net 07.11.03, 19:15 I o to wlasnie sie rozchodzi. Lepszy jest wrog, ktorego ruchy mozna dosc latwo przewidziec (jak Saddam), niz nieprzewidywalny quasi-sojusznik (jak np. bin Laden i Afganczycy). Czyli wracamy do punktu wyjscia. Rozsadniej bylo nie ladowac sie w to bagno, a bardziej konstruktywnie podejsc do kwesti palestynsko-izraelskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM skad wiesz, meerkat? Probowales obydwu? IP: *.z64-154-67.customer.algx.net 07.11.03, 19:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www NOWY IMPERIALIZM www.williambowles.info/ini/ini-0130.h IP: *.cable.mindspring.com 07.11.03, 19:31 new imperialism www.williambowles.info/ini/ini-0130.html Odpowiedz Link Zgłoś
neceser So! What's your point, boy? 07.11.03, 19:45 Gość portalu: www napisał(a): > new imperialism www.williambowles.info/ini/ini-0130.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Re: skad wiesz, meerkat? Probowales obydwu? IP: 152.75.142.* 07.11.03, 20:09 Nic co ma cos wspólnego z demokratami w USA nie może mi sprawić przyjemności. A poza tym, jesli jeszcze cię tego nie nauczyli na kursach wieczorowych, USA nie jest demokracją , tylko REPUBLIKA! Tak,że lepsza już ta kozula (z osiołkiem kopulują tylko demokraci)! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: skad wiesz, meerkat? Probowales obydwu? IP: *.z64-154-67.customer.algx.net 07.11.03, 20:17 Widze, ze masz klopoty ze zrozumieniem nawet swoich wypocin. Zacytuje wiec jeszcze raz: "Lepsza arabska demokracja niż z kozami kopulacja!" Pytanie jest doc proste - skad wiesz, ktore z tych dwoch jest lepsze? Probowales? Z obserwacji? A jesli tak, to gdzie? Nie musisz pisac eseju na temat nie zwiazany z pytaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Arabska demokqacja= contradictio in adiecto IP: 152.75.142.* 07.11.03, 21:07 No chyba wyraźnie napisałem, że wolałbym walić kozę niż demokratycznego osiołka? A moją opinię, na temat tego czy arabusom da się kiedykolwiek przyswoić demokrację- wyrażałem już kilkakrotnie. Między innymi, kiedy prosiłem cię, I NIGDY NIE OTRZYMAŁEM (dlaczego?), liste wybitnych arabskich osiągnięć naukowych i technicznych od XIX wieku po dzień dzisiejszy! Nadal czekam, więce przestań walić osiołka i do pracy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JGA Re: Demokracja.. ogniem i mieczem IP: *.navtelcom.com 07.11.03, 19:35 Skad my to znamy? Niemcy tez probowali szerzyc cywilizacje na wschodzie.... i jakos to im nie wyszlo. Jak widac dla prezydenta USA kazdy pretekst jest dobry.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat .. ogniem i mieczem nawet w Polsce... IP: 152.75.142.* 07.11.03, 20:12 Gość portalu: JGA napisał(a): > Skad my to znamy? Niemcy tez probowali szerzyc cywilizacje na > wschodzie.... i jakos to im nie wyszlo. > Jak widac dla prezydenta USA kazdy pretekst jest dobry.... > No i dlatego we Wschodniej Europie nie ma cywilizacji- Komisja Europejska UE potwierdziła to dając Polsce trzy na szynach z przygotowania do życia w cywilizowanym świecie. P.S. A Polacy nie próbowali swojej "cywilizacji" szerzyć dalej na wschód OGNIEM I MIECZEM? I też jakoś nie wyszło! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty... GEBELSIK, ZNOWU...... IP: 209.234.160.* 07.11.03, 22:39 Pierdolisz glupoty, kmiocie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Kolejny homo sovieticus fartnol IP: *.cvx.algx.net 08.11.03, 00:54 Ja nie kmiot, ja szlachcic. Sorry :) A ty widze nawet podstawowych faktow nie znasz o tym jak to Polacy cywilizacje i katolicyzm na Zmudzi, Litwie, Wolyniu i Podolu przez dziesiatki latzaprowadzali. Owszem, OGNIEM i MIECZEM. Dokladnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Kolejny homo americanus doofus pierdnal glosno IP: 193.188.161.* 08.11.03, 21:15 Czyli twoi przodkowie, szlachciury, szli na wschod z ogniem i mieczem. Palac, mordujac, gwalcac.....czyli zaprowadzajac cywilizacje u podludzi. Teraz to samo propagujesz, tyle ze po krzyzackiej stronie, ty wypierdku szlachciury i sprzedawczyku. Bush off, gadzino rasistowska. Odpowiedz Link Zgłoś
galaxy2099 Re: Demokracja.. ogniem i mieczem 08.11.03, 19:58 Nie ma to jak jedynie sluszna i niezmienna przez cale zycie filozofia- ANTYAMRYKANIZM. To jedyne co tacy jak ty prezentuja na tym forum. Mowia, ze tylko krowa nie zmienia pogladow. Nie tylko. Gość portalu: JGA napisał(a): > Skad my to znamy? Niemcy tez probowali szerzyc cywilizacje na > wschodzie.... i jakos to im nie wyszlo. > Jak widac dla prezydenta USA kazdy pretekst jest dobry.... > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: usej Re: Demokracja.. ogniem i mieczem IP: *.home.cgocable.net 08.11.03, 20:12 galaxy2099 napisał: > Nie ma to jak jedynie sluszna i niezmienna przez cale zycie > filozofia- ANTYAMRYKANIZM. > To jedyne co tacy jak ty prezentuja na tym forum. > Mowia, ze tylko krowa nie zmienia pogladow. Nie tylko. > > Gość portalu: JGA napisał(a): > > > Skad my to znamy? Niemcy tez probowali szerzyc cywilizacje na > > wschodzie.... i jakos to im nie wyszlo. > > Jak widac dla prezydenta USA kazdy pretekst jest dobry.... > > >>>> CZY PAMIETASZ KWADRATOWY OSLE TEN POLSKI SONG: tojestamerykatoslynneusatojestkochanykrajnaziemiraj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Demokracja.. ogniem i mieczem IP: 193.188.161.* 08.11.03, 21:08 Kiedy wreszcie pokapujesz, ze to nie jest antyamerykanizm, ale P A N A N T Y A M E R Y K A N I Z M ? Dzieki takim jak ty buszystom i dzieki waszemu wodzowi ktory nie umie sklecic jednego rozsadnego zdania bez uzycia takich wyswiechtanych faszystowsko- bolszewickich hasel jak wolnosc, demokracja, terrorysci..... Odpowiedz Link Zgłoś
galaxy2099 Re: Demokracja.. ogniem i mieczem 09.11.03, 02:03 A twoi wodzowie (Schirac, Scroeder) umieja powiedziec cos co nie jest propaganda. A kiedy ty zrozumiesz co to jest POLITYKA. Gość portalu: Tysprowda napisał(a): > Kiedy wreszcie pokapujesz, ze to nie jest antyamerykanizm, ale > > P A N A N T Y A M E R Y K A N I Z M ? > > Dzieki takim jak ty buszystom i dzieki waszemu wodzowi ktory nie umie sklecic > jednego rozsadnego zdania bez uzycia takich wyswiechtanych faszystowsko- > bolszewickich hasel jak wolnosc, demokracja, terrorysci..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Coś ci się pokitrasiło pikusiu. Polaczki IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 22:44 to taka zubożona (na ogół umysłowo) wersja Polaków, która popiera jankesów. > Na pohybel wszystkim polaczkowatym pacolom.Brawa dla Busha!!!! Więc ogólnie zgadzam się z tym na pochybel,ale nie rozumiem końcówki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Mimo wszystko jestem pełen uznania dla tych co IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 22:48 stworzyli znanego nam Busha. Z jednej strony szympansik żorż dabelju buSSh trochę stracił IQ w porównaniu do zwykłej małpki, ale nauczył się mówić i gdy się człowiek wysili nawet może zrozumieć ten jego małpi bełkot. Tylko gdyby jeszcze nie odstawał inteligencją przynajmniej od zwykłych szympansów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Do Tomsona bez "h" IP: *.cvx.algx.net 08.11.03, 00:50 Gdby Bush nie odstawal, to by publicznie glosil takie idiotyzmy komusze jak ty Tomson (bez "ch", a nawet zwyklego "h") Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Meerkat miej choć resztkę godności i nie obrażaj IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 08.11.03, 01:02 ludzi w taki sposób. Głupi komuch,kretyn,idiota, to jedno ale przyrównanie mnie do Busha... Ja nawet crassulę mam za mniejszego idiotę niż Bush. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUSH BUSZOWSKI Re: Meerkat miej choć resztkę godności i nie obra IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.11.03, 18:07 Gość portalu: Tomson napisał(a): > ludzi w taki sposób. Głupi komuch,kretyn,idiota, to jedno ale przyrównanie mnie > > do Busha... > Ja nawet crassulę mam za mniejszego idiotę niż Bush. MEEEEERKAT I GODNOSC W PARZE NIE CHODZA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . To szerokie echo to chyba w Teksasie IP: *.arcor-ip.net 08.11.03, 18:11 Poza USA i polskimi komunistami to nikt juz nawet nie slucha belkotu tego durnia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUSH BUSZOWSKI Re: Reakcje ....MEEEEEEEERKAT !!!!! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.11.03, 18:14 Paul BEGALA, komentator telewizji CNN, były doradca prezydenta Billa Clintona: Sama idea demokratyzacji Bliskiego Wschodu jest oczywiście bardzo słuszna. Ciekawe jednak, jak w ciągu pół roku zmieniły się powody, dla którym zaatakowaliśmy Irak. Przecież wysłaliśmy tam wojsko, bo Saddam Husajn był zagrożeniem dla USA i miał broń masowego rażenia. Teraz okazuje się, że poszliśmy na wojnę, bo chcemy budować demokrację. Ciekawe, co usłyszymy za rok, gdy demokracji w Iraku nadal nie będzie. MEEEEEEEERKAT BUSZEWICKI POLITRUKU SPROBOJ TO SKOMENTOWAC !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . MEEEEEEEERKAT !!!!! IP: *.arcor-ip.net 08.11.03, 18:15 Gość portalu: BUSH BUSZOWSKI napisał(a): > Paul BEGALA, komentator telewizji CNN, były doradca prezydenta > Billa Clintona: > > Sama idea demokratyzacji Bliskiego Wschodu jest oczywiście > bardzo słuszna. Ciekawe jednak, jak w ciągu pół roku zmieniły > się powody, dla którym zaatakowaliśmy Irak. Przecież wysłaliśmy > tam wojsko, bo Saddam Husajn był zagrożeniem dla USA i miał broń > masowego rażenia. Teraz okazuje się, że poszliśmy na wojnę, bo > chcemy budować demokrację. Ciekawe, co usłyszymy za rok, gdy > demokracji w Iraku nadal nie będzie. > > MEEEEEEEERKAT BUSZEWICKI POLITRUKU SPROBOJ TO SKOMENTOWAC !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Biegala= zawodowy lewacki propagandzista IP: *.cvx.algx.net 09.11.03, 17:58 Nie ma czego! Biegala, to lewak, zajmujacy sie proapganda wewnetrzna w administracji Clintona. Teraz placa mu za to by programach TV, w zestawieniu z jakims konserwatysta, prezentowal lewicowy, anybushowski punkt widzenia. No i zaprezentowal. Przyglup, ale przeciez polaczek z pochodzenia. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KJ FALA ZDUSZENIA ZYDOSTWA I ICH ZIONIZMU WZBIERA WSZ IP: *.31.192.58.Dial1.Tampa1.Level3.net 09.11.03, 02:08 FALA ZDUSZENIA ZYDOSTWA I ICH ZIONIZMU WZBIERA WSZEDZIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JGA Re: Gore: Bush zorganizowal w USA przewrot... IP: *.navtelcom.com 10.11.03, 18:20 Буш организовал в США ползучий переворот... Так считает бывший вице-президент США Альберт Гор. Он выступил с беспрецедентно резкой критикой действующего президента, обвинив его в развале национальной экономики и в навязывании американскому обществу тоталитарных методов управления. -------- Смысл часового выступления бывшего вице-президента сводился к тому, что Буш-младший за время своего правления превратил Америку в тоталитарное государство. Link: www.gazeta.ru/2003/11/10/goruvidelvbu.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JGA Re: Bush, amerykanski Lenin??? IP: *.navtelcom.com 10.11.03, 18:24 The odd combination of Soviet-style phraseology with ostensibly conservative rhetoric made for a speech of unsurpassed weirdness. On the one hand, the President celebrated the victory of capitalism, hailing the triumph of "democracy," "free enterprise," and "markets," and yet somehow managed to do it the style of a socialist orator out of the 1930s. ----------- "We've reached another great turning point – and the resolve we show will shape the next stage of the world democratic movement." America as the leader of a "world movement" – the idea is positively Leninist. Link: www.antiwar.com/justin/j111003.html Odpowiedz Link Zgłoś