borrka 10.02.09, 12:42 Czyli kobiety glosuja nogami. Dominuja anonsy kobiet z Rosji. 800 000 versus 50 000 z Polski wg Google. Piekne Rosjanki wola szwedzkiego murarza, niz swojskiego Wanie alkasza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojciech.2345 Re: Mail order bride... 10.02.09, 12:58 Rosjanki nie chcą pilnować syberyjskiego śniegu. No i mamy namacalny skutek białego szaleństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
komarowo Re: Mail order bride... 10.02.09, 13:03 borrka napisał: > Czyli kobiety glosuja nogami. > > Dominuja anonsy kobiet z Rosji. > 800 000 versus 50 000 z Polski wg Google. > Piekne Rosjanki wola szwedzkiego murarza, niz swojskiego Wanie alkasza. Zawsze twierdziłem, że namacalnym, widocznym dowodem poziomu życia w Kraju Rad są Tamary, Swietłany i Evy stojące na poboczach w Polsce C i pogarszające nam statystyki zdrowotne, o kryminalnych nie wspominając. Odpowiedz Link Zgłoś
wujekjurek Re: Mail order bride... 10.02.09, 13:53 Przykład sukcesu evy15 zadziałał. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Mail order bride... 10.02.09, 17:11 A ja bylem przekonany ze wola Polaka i Ukrainca. Latwiej sie dogadac jak nie sa pijani... Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Statystyczny Wania zyje 61 lat 10.02.09, 17:19 (statystyczny Jan - 71 lat) polowa umiera przedwczesnie - jak nie na powiklania poalkoholowe, to na raka pluc od machorki... Co tu ciagnac slepy los na loterii ? Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Statystyczny Wania zyje 61 lat 10.02.09, 18:08 le przynajmiej nie grozi im sranie pod siebie.Nie stac ich na ten specjalny kibel Made in Israel co ty poczciwcze dostales. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Re: Statystyczny Wania zyje 61 lat 10.02.09, 18:25 Rozumiem, ze jak pobelkoczesz - to ci lzej ? Nie dziw sie jednak, ze generalnie nie odpowiadam na twoje posty. Moze lepiej jednak poudzielasz sie, hloopcze, ma forum kuchnia? tu faktycznie masz niejakie zdolnosci. Tfuj, jak zawsze, Dr. J.K. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Lubie trolli... 10.02.09, 18:35 Ale bercik jest nudny i ordynarny. Nie wnosi niczego, poza swoimi biadoleniami na temat braku erekcji. Nie jestem seksuologiem, wiec nie potrafie pomoc. Bede olewal. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Rosyjskie kobiety to fenomen kulturowy. 10.02.09, 18:41 Pod kazdym wzgledem przerastaja swych niewydarzonych samczykow. Odpowiedzialne, pelne ciepla, zmuszane przez los do roznych postaw. Ale to fighterki. Ich Wanki wola wypic na troich. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k tak... Rosyjskie kobiety to fenomen kulturowy. 10.02.09, 18:44 widze to podobnie. zmarniali mezczyzni... i wspamiale kobiety, ktore jakas ciagna ten kraj od 90-ciu lat.... jakies przeznaczenie? Odpowiedz Link Zgłoś
johnny-kalesony Re: Mail order bride... 10.02.09, 20:14 Mam nadzieję, że do Rosji nie dotarły jeszcze te feministyczne, bełkotliwe bzdury ... Pozdrawiam Keep Rockin' Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Mail order bride... 10.02.09, 20:56 Absolutnie nie. Jak jestes poczciwcem to docenia chlopa. Popatrzec tylko jak sie dobrze obchodza z J-k pomimo ze sra pod siebie.Tylko Borrat nie ma co tam szukac ale ten ma swinie...... Odpowiedz Link Zgłoś
walter62 Borrat , ty się nie martw 10.02.09, 22:39 borrka napisał: > Czyli kobiety glosuja nogami. Borrat, ty się nie martw. Twoje rodaczki też cieszą się powodzeniem, choć jak sadzę, "głosują" inną częścią ciała. travel.mail.ru/news/51197/ Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Borrat , ty się nie martw 10.02.09, 23:01 www.uri.edu/artsci/wms/hughes/ukraine.htm Odpowiedz Link Zgłoś
walter62 Borrata taniec na rurze 11.02.09, 12:22 Borrat, na Ukrainie czasy komunizmu definitywne się skończyły - nawet za gaz trza płacić. Zajmij się reklamą swojego nowego fachu i napisz gdzie można podziwiać twój solowy występ na rurze. travel.mail.ru/news/51197/ Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Mail order bride... 11.02.09, 03:44 Takis borrka elokwentny jak gowniaz, ktory ma same dwoje przed wywiadowka. Cos Cie nie bylo widac wtedy, kiedy wasza "piekna Julia" pisala listy milosne o pozyczki. Ciekawe co ONA ma do zaoferowania? Chyba nic, bo u niej TO jest w poprzek. I wiecznie ta niedawolna geba. Juz wiecej seksu ma Clintonowa. Poza tym, zajebiscie miarodajne wskazniki, biorac pod uwage ilosc ludnosci w Rosji-a przewazaja tam kobiety. Rzeczywiscie podniecic sie tym, mogles tylko Ty, borrka. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Mail order bride... 11.02.09, 03:59 Gnoj forumowy zamknal cos gebe jak sie zorientowali ze ich mamusie tez "dorabiaja" czy "dorabialy" na Zachodzie.... Odpowiedz Link Zgłoś
walter62 Borrat oswaja nowy fach 11.02.09, 12:34 hubert100 napisał: > Gnoj forumowy zamknął coś gębę jak sie zorientowali ze ich mamusie > tez "dorabiają" czy "dorabiały" na Zachodzie... Borrat jest teraz zajęty - oswaja nowy numerek. Bidula musi zarobić trochę groszy by postawić pomnik swojemu idolowi - rzeźnikowi "czuprynce". Odpowiedz Link Zgłoś