Dodaj do ulubionych

Mail order bride...

10.02.09, 12:42
Czyli kobiety glosuja nogami.

Dominuja anonsy kobiet z Rosji.
800 000 versus 50 000 z Polski wg Google.
Piekne Rosjanki wola szwedzkiego murarza, niz swojskiego Wanie alkasza.
Obserwuj wątek
    • wojciech.2345 Re: Mail order bride... 10.02.09, 12:58
      Rosjanki nie chcą pilnować syberyjskiego śniegu.

      No i mamy namacalny skutek białego szaleństwa.
    • komarowo Re: Mail order bride... 10.02.09, 13:03
      borrka napisał:

      > Czyli kobiety glosuja nogami.
      >
      > Dominuja anonsy kobiet z Rosji.
      > 800 000 versus 50 000 z Polski wg Google.
      > Piekne Rosjanki wola szwedzkiego murarza, niz swojskiego Wanie alkasza.

      Zawsze twierdziłem, że namacalnym, widocznym dowodem poziomu życia w Kraju Rad
      są Tamary, Swietłany i Evy stojące na poboczach w Polsce C i pogarszające nam
      statystyki zdrowotne, o kryminalnych nie wspominając.
    • wujekjurek Re: Mail order bride... 10.02.09, 13:53
      Przykład sukcesu evy15 zadziałał. :))
      • hubert100 Re: Mail order bride... 10.02.09, 17:11
        A ja bylem przekonany ze wola Polaka i Ukrainca. Latwiej sie dogadac
        jak nie sa pijani...
    • j-k Statystyczny Wania zyje 61 lat 10.02.09, 17:19
      (statystyczny Jan - 71 lat)
      polowa umiera przedwczesnie - jak nie na powiklania poalkoholowe,
      to na raka pluc od machorki...

      Co tu ciagnac slepy los na loterii ?
      • hubert100 Re: Statystyczny Wania zyje 61 lat 10.02.09, 18:08
        le przynajmiej nie grozi im sranie pod siebie.Nie stac ich na ten
        specjalny kibel Made in Israel co ty poczciwcze dostales.
        • j-k Re: Statystyczny Wania zyje 61 lat 10.02.09, 18:25
          Rozumiem, ze jak pobelkoczesz - to ci lzej ?
          Nie dziw sie jednak, ze generalnie nie odpowiadam na twoje posty.

          Moze lepiej jednak poudzielasz sie, hloopcze, ma forum kuchnia?
          tu faktycznie masz niejakie zdolnosci.

          Tfuj, jak zawsze, Dr. J.K.
          • borrka Lubie trolli... 10.02.09, 18:35
            Ale bercik jest nudny i ordynarny.
            Nie wnosi niczego, poza swoimi biadoleniami na temat braku erekcji.
            Nie jestem seksuologiem, wiec nie potrafie pomoc.
            Bede olewal.
    • borrka Rosyjskie kobiety to fenomen kulturowy. 10.02.09, 18:41

      Pod kazdym wzgledem przerastaja swych niewydarzonych samczykow.
      Odpowiedzialne, pelne ciepla, zmuszane przez los do roznych postaw.
      Ale to fighterki.
      Ich Wanki wola wypic na troich.
      • j-k tak... Rosyjskie kobiety to fenomen kulturowy. 10.02.09, 18:44
        widze to podobnie.

        zmarniali mezczyzni...
        i wspamiale kobiety, ktore jakas ciagna ten kraj od 90-ciu lat....

        jakies przeznaczenie?
    • johnny-kalesony Re: Mail order bride... 10.02.09, 20:14
      Mam nadzieję, że do Rosji nie dotarły jeszcze te feministyczne, bełkotliwe
      bzdury ...


      Pozdrawiam
      Keep Rockin'
      • hubert100 Re: Mail order bride... 10.02.09, 20:56
        Absolutnie nie. Jak jestes poczciwcem to docenia chlopa. Popatrzec
        tylko jak sie dobrze obchodza z J-k pomimo ze sra pod siebie.Tylko
        Borrat nie ma co tam szukac ale ten ma swinie......
    • walter62 Borrat , ty się nie martw 10.02.09, 22:39
      borrka napisał:

      > Czyli kobiety glosuja nogami.

      Borrat, ty się nie martw. Twoje rodaczki też cieszą się powodzeniem, choć jak
      sadzę, "głosują" inną częścią ciała.

      travel.mail.ru/news/51197/
      • hubert100 Re: Borrat , ty się nie martw 10.02.09, 23:01
        www.uri.edu/artsci/wms/hughes/ukraine.htm
        • walter62 Borrata taniec na rurze 11.02.09, 12:22
          Borrat, na Ukrainie czasy komunizmu definitywne się skończyły - nawet za gaz
          trza płacić.
          Zajmij się reklamą swojego nowego fachu i napisz gdzie można podziwiać twój
          solowy występ na rurze.

          travel.mail.ru/news/51197/
    • swiblowo Re: Mail order bride... 11.02.09, 03:44
      Takis borrka elokwentny jak gowniaz, ktory ma same dwoje przed
      wywiadowka.
      Cos Cie nie bylo widac wtedy, kiedy wasza "piekna Julia" pisala
      listy milosne o pozyczki.
      Ciekawe co ONA ma do zaoferowania? Chyba nic, bo u niej TO jest w
      poprzek. I wiecznie ta niedawolna geba. Juz wiecej seksu ma
      Clintonowa.
      Poza tym, zajebiscie miarodajne wskazniki, biorac pod uwage ilosc
      ludnosci w Rosji-a przewazaja tam kobiety.
      Rzeczywiscie podniecic sie tym, mogles tylko Ty, borrka.
      • hubert100 Re: Mail order bride... 11.02.09, 03:59
        Gnoj forumowy zamknal cos gebe jak sie zorientowali ze ich mamusie
        tez "dorabiaja" czy "dorabialy" na Zachodzie....
        • walter62 Borrat oswaja nowy fach 11.02.09, 12:34
          hubert100 napisał:

          > Gnoj forumowy zamknął coś gębę jak sie zorientowali ze ich mamusie
          > tez "dorabiają" czy "dorabiały" na Zachodzie...

          Borrat jest teraz zajęty - oswaja nowy numerek. Bidula musi zarobić
          trochę groszy by postawić pomnik swojemu idolowi - rzeźnikowi "czuprynce".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka