Gość: pacyfista
IP: *.8.62.81.dial.bluewin.ch
17.11.03, 17:49
miala duzo szczescia .. a dla tlumacza zabraklo kamizelki..
dziennikarze i koalicjanci/okupanci powinni opuscic jak
szybciej Irak zostawiajac Busha Jr samotnie ..dzisiaj podal sie
do dymisji przedstawiciel Wloch w koalicyjnej radzie
zarzadcajacej (na znak protestu).. Szmajdzinskiemu & Co to nie
grozi bo nie maja godnosci..www.panstwozla.pl