Dodaj do ulubionych

Samochód dziennikarki "Wprost" ostrzelany w Iraku

IP: *.8.62.81.dial.bluewin.ch 17.11.03, 17:49
miala duzo szczescia .. a dla tlumacza zabraklo kamizelki..
dziennikarze i koalicjanci/okupanci powinni opuscic jak
szybciej Irak zostawiajac Busha Jr samotnie ..dzisiaj podal sie
do dymisji przedstawiciel Wloch w koalicyjnej radzie
zarzadcajacej (na znak protestu).. Szmajdzinskiemu & Co to nie
grozi bo nie maja godnosci..www.panstwozla.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Semper Fi Re: Samochód dziennikarki IP: 12.0.23.* 17.11.03, 17:55
      strzelaja na oslep...
      tzw. iracki 'ruch oporu'...
      woda na mlyn dla lewakow i pasyfistow...
    • Gość: Semper Fi Re: Samochód dziennikarki IP: 12.0.23.* 17.11.03, 18:02
      moze i ty pojdziesz w slady Wlocha i na znak protestu
      przestaniesz nas zarzucac swoimi malo oryginalnymi postami...
      po prostu jestes nuuuudny...
      • Gość: piotr.ny on sprzedaje to panstwo zla IP: 216.223.52.* 17.11.03, 18:04
        chyba juz od roku. Jak widac kiepsko idzie,skoro nie pozbyl sie
        jeszcze calego nakladu
      • Gość: BUSH BUSZOWSKI Re: SEMPER NUDZIAZ !!! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 18.11.03, 04:34
        Gość portalu: Semper Fi napisał(a):

        > moze i ty pojdziesz w slady Wlocha i na znak protestu
        > przestaniesz nas zarzucac swoimi malo oryginalnymi postami...
        > po prostu jestes nuuuudny...
        MYSLE ze to predzej ty jestes nudny, i niczego nie wnosisz na
        FORUM !!!!
    • Gość: bella Widzisz pacyfisto, zawod dziennikarski IP: 81.241.23.* 17.11.03, 18:27
      czasem nie bywa ciepla posadka, czasem wymaga czegos , czego Ty
      nie masz i dobrze bo marny bylby z ciebie dziennkarz zza biurka,
      to cos sie zwie ODWAGA,
      za ktora podziwiam wszystkich dziennikarzy i reporterow
      wojennych ..

      prawda pacyfisto jak ci sie to w glowie nie miesci ze nie
      wszyscy sa tchorzami???i tu ci boli???
      • Gość: piotr.ny Re: Widzisz pacyfisto, zawod dziennikarski IP: 216.223.52.* 17.11.03, 18:31
        jego nic nie boli, tylko pierwszy raz od paru tygodni ma okazje
        usiasc do komputera, wiec pisze takie rzeczy zeby go wszyscy
        zauwazyli.
        • Gość: p.. PaSyf gra na jedna nutke:Do Re Mi Pa Co La..:-) IP: *.utc.com 17.11.03, 19:13
          ..tu nie chodzi aby byc pacyfistom... i za narodem irackim-
          tu chodzi o bycie amerykanozercom...i bycie antyamerykanskim-
          to taka moda wsrod tych ktorzy w przeszlosci dostali kopa od
          USA i ktorzy w ten sposob chca odreagowac swoje frustracje...
          PaSyf to wlasnie takie glosne nico...:-)
        • ping-pong Re: Widzisz pacyfisto, zawod dziennikarski 17.11.03, 21:58
          Gość portalu: piotr.ny napisał(a):

          > jego nic nie boli, tylko pierwszy raz od paru tygodni ma okazje
          > usiasc do komputera, wiec pisze takie rzeczy zeby go wszyscy
          > zauwazyli.

          A wy, bella i piotr, opwiedzcie cos o WLASNEJ odwadze.
          • Gość: . Dziecko, ale oni innych, moze i odwazniejszych, sie IP: *.nott.cable.ntl.com 18.11.03, 01:28
            nie czepiaja, jak pijany plotu. A swoja droga prawdziwa odwaga
            ma to do siebie, ze po proznicy sie jej nie pokazuje...
    • Gość: Homer J Pacyfisiu nie bredz... IP: 208.247.54.* 17.11.03, 19:05

      Czy mamusia wie ze sie w polityke mieszasz.


      Gość portalu: pacyfista napisał(a):

      > miala duzo szczescia .. a dla tlumacza zabraklo kamizelki..
      > dziennikarze i koalicjanci/okupanci powinni opuscic jak
      > szybciej Irak zostawiajac Busha Jr samotnie ..dzisiaj podal
      sie
      > do dymisji przedstawiciel Wloch w koalicyjnej radzie
      > zarzadcajacej (na znak protestu).. Szmajdzinskiemu & Co to nie
      > grozi bo nie maja godnosci..www.panstwozla.pl
    • Gość: . I dobrze, skoro nieproszona IP: *.arcor-ip.net 17.11.03, 19:06
      • Gość: . Tak samo jak ta Francuzka z ONZ, ktora Taliby onegdaj IP: *.nott.cable.ntl.com 18.11.03, 01:30
        ubily? I jak wasi niemieccy zolnierze, tez rozwaleni nie tak
        dawno w Afganictanie? Kup sobie cegle i mocno sie walnij w pusty
        leb!
        • Gość: BUSH BUSZOWSKI Re: Tak samo jak ta Francuzka z ONZ, ktora Taliby IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 18.11.03, 04:40
          Gość portalu: . napisał(a):

          > ubily? I jak wasi niemieccy zolnierze, tez rozwaleni nie tak
          > dawno w Afganictanie? Kup sobie cegle i mocno sie walnij w
          pusty
          > leb!
          Ta cegla , to ty PIERWSZY !!! :}}}}
    • Gość: Zaratustura Re: Samochód dziennikarki IP: *.chvlva.adelphia.net 17.11.03, 19:30
      Ajajaj ale sie odwarzni bojownicy oburzyli na pacyfiste. Krzyk
      sie podniosl. O tchorzostwo oskarzaja! i patriotyzmu brak
      zarzucaja. Jedynie slusznie!

      I bardzo slusznie!!! w mysl slow slawnego Herman G.

      (cytat z pamieci za co wyznawcow przepraszam wielce): najpierw
      trzeba im powiedziec ze kraj jest zagrozony. Potem wyeliminowac
      pacyfistow oskarzajac ich brak patriotyzmy i bycie po stronie
      wroga. I pelnia wladzy. To dziala doskonale w kazdym kraju.
      • Gość: bella Zaratustura a moglo byc Zaratustra? IP: 81.241.23.* 17.11.03, 20:48
        Gość portalu: Zaratustura napisał(a):

        > Ajajaj ale sie odwarzni bojownicy oburzyli na pacyfiste. Krzyk
        > sie podniosl. O tchorzostwo oskarzaja! i patriotyzmu brak
        > zarzucaja. Jedynie slusznie!
        >
        > I bardzo slusznie!!! w mysl slow slawnego Herman G.
        >
        > (cytat z pamieci za co wyznawcow przepraszam wielce): najpierw
        > trzeba im powiedziec ze kraj jest zagrozony. Potem
        wyeliminowac
        > pacyfistow oskarzajac ich brak patriotyzmy i bycie po stronie
        > wroga. I pelnia wladzy. To dziala doskonale w kazdym kraju.

        Piszesz "odwarzni", no dobra nie powiem ze dziennikarzem dobrym
        byc- ortografie podstawowa nie glupio znac, ..(to tylko kolejny
        plus)
        bojownicy - nie zauwazylam tu takich, raczej wyrazenie
        uznania , ...to chyba wolno i niekoniecznie trzeba byc osadzanym
        o wyimaginowane eliminowanie osob o przeciwnych pogladach..
        nie trzesacy dziennikarze sa perelka..;a nie brakuje ich na
        swiecie, wszedzie tam skad relacje od "odwazniakow"
        przychodza..z miejsca zagrozenia..ryzyka ..

        ale ty chyba tego nie rozumiesz, ogladasz obrazek w TV bez
        zastanowienia ze ktos go przeciez zrobil..a wiesz ze i
        pacyfistom sa one potrzebne..im krwawsze, tym lepiej,

        a moze piszesz, jak piszesz bo o odwazna kobiete chodzi???
    • ogabignac Re: Samochód dziennikarki "Wprost" ostrzelany w I 17.11.03, 20:03
      Przecież Bush powiedział że koniec wojny.
      To komu wierzyć.
      • Gość: Zaratustra Re: Samochód dziennikarki IP: *.chvlva.adelphia.net 17.11.03, 20:18
        wez jednak pod uwage ze - jak zwykle - Bush powiedzial co
        wiedzial
        • Gość: Mac Re: Samochód dziennikarki IP: *.gl.digi.pl 17.11.03, 20:38
          To w Polsce też jest wojna i okupacja bo bandyci strzelają do
          ludzi?
      • Gość: msz Re: Samochód dziennikarki "Wprost" ostrzelany w I IP: *.sympatico.ca 18.11.03, 00:38
        ogabignac napisał:

        > Przecież Bush powiedział że koniec wojny.
        > To komu wierzyć.

        Bush nie powiedzial: koniec wojny.
        Mowil o zakonczeniu glownych dzialan.

        Ogloszenie konca wojny jest bardzo nie na reke dla USA (formalnosci i implikacje
        prawne).
        <brak wypowiedzenia wojny, kapitulacji, stan nieokreslony itp, co pozwala na
        szeroki i staly udzial militarny>. Np. Aktualne bombardowania w Afganistanie.


        Zapewne bedzie przejscie ciagle w Kari (no odwrotny Irak, demokratyczny)


        Ale zeby tak wprost strzelac do dzienikarki!
    • Gość: nikt no wreszcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.03, 20:58
      teraz mogli by upolować lisa
      • Gość: kris Re: jestescie chorzy IP: *.icpnet.pl 17.11.03, 21:59
        zosta ranny tlumacz, prawie zginela dziennikarka...a wy tylko te
        swoje ...pacyfizm czy nie pacyfizm.... macie nierowno pod
        sufitem i tyle
        • Gość: nikt wszyscy są chorzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.03, 23:01
          Gość portalu: kris napisał(a):

          > zosta ranny tlumacz, prawie zginela dziennikarka...a wy
          tylko te
          > swoje ...pacyfizm czy nie pacyfizm.... macie nierowno pod
          > sufitem i tyle

          jedni wywołują wojny dla szmalu - inni się cieszą gdy ich
          pacholęta przy tym obrywają.
    • Gość: Artix Tlumacz nie wiele warty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.03, 22:07
      Widac tlumacz byl Irakijczykiem, wiec po co arabowi dwac
      kamizelke jeszcze by pobrudzil, dziennikarka jest wazniejsza,
      swoja droga dziennikarzy jest zdecydowanie wiecej na tej wojnie
      niz dobrych tlumaczy wiec ja bym dal tlumaczowi kamizelke,
      wlasnie tak traktuje sie podbite narody bez szacunku do ich
      zycia, nie wiem tez co robi dziennikarka i jakim sposobem tam
      trafila skoro nie zna arabskiego, ale moze w naszej strefie
      niedluga wszyscy beda mowic po polsku. No coz w polsce licza sie
      znajomosci uklady i ukladziki a nie wiedza i kompetencje.
      Pozdrawiam
      • ogabignac Re: Tlumacz nie wiele warty 17.11.03, 22:40
        A przecież sukces był bliski.
        Wystarczyło w samochodzie posadzić naczelnego "Wprost",
        na obu bokach dać po arabsku Król i kamizelki nie byłyby potrzebne.
      • Gość: . Z tego co wiem, to Arabowie maja taka sama niechec do IP: *.nott.cable.ntl.com 18.11.03, 01:34
        odziezy ochronnej, jak...polski robol. A poza tym z naszych
        newsow wynika, ze facet dostal postrzal w ramie - trzeba wiec
        zaczac produkowac kuloodporne marynarki. I swetry z golfem...
    • Gość: gupol A może czytelnictwo Wprosta IP: *.aster.pl / 10.71.2.* 17.11.03, 23:55
      spada. Tera wszystkie Polaki bedo czytać Wprosta...
    • Gość: nurek Re: Jechala za szybko IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.11.03, 01:20
      i tyle.w Trojmiescie w 1970 tez strzelali.Teraz strzelaja w
      Iraku i juz niedlugo beda strzelac w Iranie:-)
      Wy macie SLD i juz niedlugo bedziecie mieli kobiete w okresie
      przekwitania jako prezydent z elektrycznym wibratorem zamiast
      berla :-)
      Acha !odpier-papier od Busza ,wazne ze benzyna tanieje w USA :-)
      juz od maja w Polsce bedzie jak Uni ,po $2 za litr:-)tak ,ze
      autostrad juz nie bedzie potrzeba:-)
      • Gość: . Pieprzysz, analfabeto, jak niezdrowy tylek! IP: *.nott.cable.ntl.com 18.11.03, 01:39
        Po pierwsze: cena za barylke przekroczyla 30 dolcow i nic ci w
        USA nie tanieje;
        Po drugie: moglby sie juz nauczyc, ze w Europie nie uzywa sie
        dolarow, ale euro i paru walut miejscowych, jak np. funta.
        Po trzecie: najdrozsza w Europie benzyna (dzieki akcyzie) jest w
        UK, ale i tu ledwie dobija do dolara za litr, gdyby na dolary
        przeliczyc pensy.
      • Gość: msz Re: Jechala za szybko IP: *.sympatico.ca 18.11.03, 02:39

        Gość portalu: nurek napisał(a):
        > Acha !odpier-papier od Busza ,wazne ze benzyna tanieje w USA :-)
        > juz od maja w Polsce bedzie jak Uni ,po $2 za litr:-)tak ,ze
        > autostrad juz nie bedzie potrzeba:-)

        Tansza benzyna w USA, wiecej wypalonej, wiecej gazow, wiecej problemow z
        plucami, krotszy zywot. A moze i dobrze.
    • Gość: . To kamizelki kuloodporne nosi sie na rekach-nogach? IP: *.nott.cable.ntl.com 18.11.03, 01:26
      A moze i na glowie? Idz sobie, koles, pobiegaj, to moze na
      swiezym powietrzu zacma po wczorajszym ochlaju ci przejdzie...
    • Gość: Tomson Tej dziennikarce nic się nie stało, a z łap IP: *.ds.pg.gda.pl 18.11.03, 03:10
      jakeskich ćpunów życie stracoło już kilkunastu niezależnych dziennikarzy.
    • urtic Re: Samochód dziennikarki "Wprost" ostrzelany w I 18.11.03, 05:34
      Gość portalu: pacyfista napisał(a):

      > miala duzo szczescia .. a dla tlumacza zabraklo kamizelki..
      > dziennikarze i koalicjanci/okupanci powinni opuscic jak
      > szybciej Irak zostawiajac Busha Jr samotnie ..dzisiaj podal sie
      > do dymisji przedstawiciel Wloch w koalicyjnej radzie
      > zarzadcajacej (na znak protestu).. Szmajdzinskiemu & Co to nie
      > grozi bo nie maja godnosci..www.panstwozla.pl

      Nazwisko Szmajdzinski kojarzy mi sie z Gowninskim. Czy mozna od gowna oczekiwac
      poczucia godnosci.
    • Gość: grabarz Szkoda ze tylko ostrzelany IP: *.acn.pl 18.11.03, 08:25
      jestem ciekaw czy nastepne pogrzeby tez beda z taka >pompa> i
      debilizmem medialnym
    • brennton Pasyf - tez nie masz godnosci.! 18.11.03, 09:37
      pisujac w zarzydzonej gazecie.

      patrz: podwozia.pl

      (m. in. do poloneza)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka