Dodaj do ulubionych

Applejacks

23.05.08, 14:19
To jedna z tych zapomnianych już grup beatle-podobnych a wyróżnia
się m.in. tym, że zatrudniała dziewczynę (tak jak Honeycombs), ale
nie na perkusji tylko na basie! A poza tym byli naprawdę spoko... Tu
można ich zobaczyć w ich największym hicie: TELL ME WHEN
www.youtube.com/watch?v=GReMPZ9tgPA
smile))
Obserwuj wątek
    • basilisque Re: Applejacks 26.05.08, 20:14
      Aplejacks to jeden z tych meteorytów Brytyjskiej inwazji już nieco
      zapomnianych (jak np. Four Pennies, Fourmost, Merseybeats, albo np.
      Poets, już zupełnie zapomniana grupa ze Szkocji), a szkoda. Ale
      dzięki internetowi mają szansę odżyć!
      Ja też co chwila coś-tam odnajduję! Pozdro. Baz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka