Dodaj do ulubionych

Wrzesień-22

01.09.22, 07:35
Dziś 1-wrzesień, to 83 rocznica wybuchu II wojny światowej.
Chwała Bohaterom, pamięć Poległym!
Nie zapomnimy!
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: 02 Wrzesień-22 02.09.22, 07:00
      Bardzo rześki piątkowy poranek,tylko 7 st.
      https://pbs.twimg.com/media/Fbn8bvdWIAEK2ah?format=jpg&name=small

• rena-ta49 Re: 03 Wrzesień-22 03.09.22, 08:22
        Szybko nastały chłodne noce,a w ciągu dnia też szału temperaturowego nie ma.
        Północno-wschodni wiatr powoduje odczucie chłodu.
        • rena-ta49 Re: 04 Wrzesień-22 04.09.22, 07:17
          Szybko nastały jesienne temperatury.
          Mimo,ze dopiero początek września,słońca mało, pólnocny wiatr powoduje odczucie chłodu.
          • rena-ta49 Re: 05 Wrzesień-22 05.09.22, 08:03
            Wrzeszczy wrzesień ,że już jesień.
            Poranek chłodny,ale jest nadzieja na słońce i wyższe temp.
            • al-szamanka Re: 05 Wrzesień-22 05.09.22, 12:20
              rena-ta49 napisała:

> Wrzeszczy wrzesień ,że już jesień.
              > Poranek chłodny,ale jest nadzieja na słońce i wyższe temp.

Nadzieja jest i wlasnie wychyla sie zza lekkich chmur, niemniej zapowiadaja, ze upalow juz raczej nie bedzie.
              • al-szamanka Re: 05 Wrzesień-22 06.09.22, 21:15
                A w Austrii ponoc pogoda bardzo sprzyjajaca grzybowo. Tyle ze ja na grzybach sie nie znam, a po drugie nie wiem gdzie.
                • rena-ta49 Re: 05 Wrzesień-22 07.09.22, 06:50
                  al-szamanka napisała:

> A w Austrii ponoc pogoda bardzo sprzyjajaca grzybowo. Tyle ze ja na grzybach si
                  > e nie znam, a po drugie nie wiem gdzie.
                  >

Po deszczach grzyby powinny się pojawiać,ae zimne noce sa,a grzyby lubią ciepło.Lubię jeść grzyby,ale ja znam tylko te podstawowe,jak kurki,maślaki,rydze.
                  Dawno już nie zbierałam grzybów,rodzinka się tym zajmuje.
                  • rena-ta49 Re: 07 Wrzesień-22 07.09.22, 06:54
                    Wczoraj przy okazji odprowadzania wnuczki na AWL odwiedziłam Wrocław i po drodze Krapkowice.
                    Ranek we Wrocku był deszczowy i chłodny.Krapkowice (małe urocze miasteczko) powitały nas słońcem.
                    Wróciłam zmęczona.
                    • rena-ta49 Re: 08 Wrzesień-22 08.09.22, 07:28
                      Słoneczna i ciepła pogoda wróciła, ale na krótko. Cieplejsze noce
                      Na dziś zapowiada sie burze i deszcz ,a weekend prognozy zapowiadają deszczowy.
                      Na działce coraz więcej liści, basen opróżniony czeka na czyszczenie i suszenie. Ochładzania się w basenie już nie będzie w tym sezonie.
                      • rena-ta49 Re: 09 Wrzesień-22 09.09.22, 07:17
                        Po wczorajszej burzy, piątek zapowiada się pochmurny.

• rena-ta49 Re: 10 Wrzesień-22 10.09.22, 07:15
                          Od rana deszcz i tak do jutrasad

• rena-ta49 Re: 11 Wrzesień-22 11.09.22, 06:50
                            Niedziela zapowiada się deszczowa i chłodna.
                            Wczoraj po porannym deszczu pogoda się ustabilizowała i sobota była całkiem przyjemna.
                            • rena-ta49 Re: 12 Wrzesień-22 12.09.22, 10:22
                              Poniedziałek nie rozpieszcza ciepłem, mam nadzieję ,że słońce zagości na dłużej.
                              Na razie chmurki i słońce na zmianę.
                              Jutro Zakopane,a w niedzielę znów Wrocek.
                              Trzeba potrzymać na duchu i wałówkę dostarczyć dla młodej studentki-żołnierkismilesmile

• rena-ta49 Re: 14 Wrzesień-22 14.09.22, 06:43
                                Bardzo udana wycieczka z zamówioną ładną pogodąsmile

• rena-ta49 Re: 15 Wrzesień-22 15.09.22, 07:11
                                  https://pbs.twimg.com/media/FcqzQtqXEAAVdOW?format=jpg&name=900x900
                                  • rena-ta49 Re: 16 Wrzesień-22 16.09.22, 07:10
                                    Mamy drugą połowę września. Jesień zbliża się szybkimi krokami. Deszczu, który jest glebie i rzekom bardzo potrzebny mamy sporo.
                                    Zaraz też zaczną grzać kaloryfery, oszczędzać mamy....

• rena-ta49 Re: 17 Wrzesień-22 17.09.22, 11:47
                                      17 września 39r. sowieci napadli Polskę. Pamiętamy!
                                      17 wrzesnia 2022r. otwarcie Kanału Żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną.

• rena-ta49 Re: 17 Wrzesień-22 17.09.22, 11:48
                                        Dzisiaj mam gości, jutro jestem we Wrocku.
                                        • rena-ta49 Re: 19 Wrzesień-22 19.09.22, 06:30
                                          Wczoraj we Wrocku zmokłam i zmarzłam.
                                          Gdzie ta polska Złota Jesień?
                                          Ziiiiimno!!
                                          • al-szamanka Re: 19 Wrzesień-22 19.09.22, 17:33
                                            Taaaak, zimnoooo, juz mi sie kaloryfery w domu wlaczyly, po raz pierwszy we wrzesniu. Ale wczoraj pocieszylam sie grzybami.
                                            • rena-ta49 Re: 19 Wrzesień-22 19.09.22, 18:10
                                              al-szamanka napisała:

> Taaaak, zimnoooo, juz mi sie kaloryfery w domu wlaczyly, po raz pierwszy we wrz
                                              > esniu. Ale wczoraj pocieszylam sie grzybami.
                                              >

Moja spóldzielnia ogłosiła,ze od jutra zaczną grzać.
                                              Kanie....ale zazdroszczęsmilesmile
                                              Zupę z kilku borowików jadłam w ubiegłym tygodniu, ale zbiór był marny.
                                              Rodzinka wyjechała dzisiaj nad morze,to liczę na grzyby suszone.Sama nie zbieram, ale jeść lubięsmile
                                              • al-szamanka Re: 19 Wrzesień-22 19.09.22, 20:11
                                                Kanie byly pyszne. Borowiki w doskonalym sosie tez byly, moj brat gotuje wprost wysmienicie, ja tak nie potrafie.
                                                • rena-ta49 Re: 19 Wrzesień-22 20.09.22, 06:36
                                                  al-szamanka napisała:

> Kanie byly pyszne. Borowiki w doskonalym sosie tez byly, moj brat gotuje wprost
                                                  > wysmienicie, ja tak nie potrafie.
                                                  >

No ba,kanie są wspaniałe. Sezon na grzyby nastał, deszczu dużo,tylko noce zimne.
                                                  Oglądam czasem w necie obfite zbiory i zazdroszczęsmile
                                                  • rena-ta49 Re: 20 Wrzesień-22 20.09.22, 06:43
                                                    Tylko ciepłego, słonecznego wtorku sobie życzę smile
                                                  • al-szamanka Re: 20 Wrzesień-22 20.09.22, 08:33
                                                    rena-ta49 napisała:

> Tylko ciepłego, słonecznego wtorku sobie życzę smile

Ja sobie nie tylko wtorku, ale wszystkich pozostalych dni urlopu... niestety, bardzo zimno!
                                                  • rena-ta49 Re: 20 Wrzesień-22 21.09.22, 06:59
                                                    al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
                                                    >
                                                    > > Tylko ciepłego, słonecznego wtorku sobie życzę smile
                                                    >
                                                    >
                                                    > Ja sobie nie tylko wtorku, ale wszystkich pozostalych dni urlopu... niestety, b
                                                    > ardzo zimno!
                                                    >

Życzę Tobie i sobie ciepła, wyjeżdżam jutro na 5 dni.
                                                    Chciałabym słoneczka w górach.
                                                  • rena-ta49 Re: 20 Wrzesień-22 21.09.22, 06:59
                                                    rena-ta49 napisała:

> al-szamanka napisała:
                                                    >
                                                    > > rena-ta49 napisała:
                                                    > >
                                                    > > > Tylko ciepłego, słonecznego wtorku sobie życzę smile
                                                    > >
                                                    > >
                                                    > > Ja sobie nie tylko wtorku, ale wszystkich pozostalych dni urlopu... niest
                                                    > ety, b
                                                    > > ardzo zimno!
                                                    > >
                                                    >
                                                    >
                                                    > Życzę Tobie i sobie ciepła, wyjeżdżam jutro na 5 dni.
                                                    > Chciałabym słoneczka w górach.
                                                  • rena-ta49 Re: 21 Wrzesień-22 21.09.22, 07:10
                                                    Rankiem chłodno już na dworze, gorąca kawa polecanasmile
                                                    https://pbs.twimg.com/media/FdFGOybXoAAuTWA?format=jpg&name=medium
                                                  • al-szamanka Re: 21 Wrzesień-22 21.09.22, 13:01
                                                    W polskich lasach pelno wrzosow - przepieknie to wyglada.
                                                  • rena-ta49 Re: 21 Wrzesień-22 22.09.22, 06:22
                                                    al-szamanka napisała:

> W polskich lasach pelno wrzosow - przepieknie to wyglada.
                                                    >

Zeby jeszcze chciało być cieplej. Lubię wrzosy,na działce trochę ich mam.
                                                  • rena-ta49 Re: 22 Wrzesień-22 22.09.22, 06:24
                                                    Od dzisiaj do 27 jestem w górach.
                                                  • m.maska Re: 22 Wrzesień-22 25.09.22, 19:37
                                                    rena-ta49 napisała:

> Od dzisiaj do 27 jestem w górach.

Chyba nie na Kasprowym, bo tam podobno zima wink
                                                  • al-szamanka Re: 22 Wrzesień-22 25.09.22, 19:39
                                                    m.maska napisała:

> rena-ta49 napisała:
                                                    >
                                                    > > Od dzisiaj do 27 jestem w górach.
                                                    >
                                                    > Chyba nie na Kasprowym, bo tam podobno zima wink

No to sobie przynajmniej na nartach pojezdzi smile
                                                  • a74-7 Re: 22 Wrzesień-22 25.09.22, 20:20
                                                    Wczesny sezon big_grin
                                                  • rena-ta49 Re: 22 Wrzesień-22 27.09.22, 16:39
                                                    al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                                                    >
                                                    > > rena-ta49 napisała:
                                                    > >
                                                    > > > Od dzisiaj do 27 jestem w górach.
                                                    > >
                                                    > > Chyba nie na Kasprowym, bo tam podobno zima wink
                                                    >
                                                    > No to sobie przynajmniej na nartach pojezdzi smile
                                                    >
                                                    >
                                                    >

Wróciłam. Nie ,w tak wysokie góry sie nie wybieram ,to nie dla mniesmile
                                                    Jeśli mam chodzić to tylko po górkach, czyli w grę wchodzi tylko Beskid Niskismile

• rena-ta49 Re: 28 Wrzesień-22 28.09.22, 06:46
                                                    Pogoda jesienna dziś nas czeka.
                                                    https://pbs.twimg.com/media/FdtzRZ_XoAAjzo0?format=jpg&name=900x900
                                                  • rena-ta49 Re: 29 Wrzesień-22 29.09.22, 06:59
                                                    Deszczu mam serdecznie dosyć.
                                                    Wiem, że jest on potrzebny glebie i rzekom.
                                                  • rena-ta49 Re: 30 Wrzesień-22 30.09.22, 06:54
                                                    https://pbs.twimg.com/media/FdzEC1dWYAAwtVU?format=jpg&name=small

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka