Dodaj do ulubionych

tak tradycyjnie:)

02.01.09, 15:22

Życzę Wam dobrego tego 2009 roku, bez dramatów i rozpaczy, bez
wielkiego smutku (mały się przydajesmile, niech będzie lepiej, albo
chociaż tak samo....
Obserwuj wątek
    • tadeusz_ski.51 Dzięki Azmb 02.01.09, 15:48
      ale u mnie to nie przejdzie, bo ja z natury jakby, jestem taki
      "dramatotwórczy"... big_grin big_grin big_grin
      ------
      azmb napisała:
      > Życzę Wam dobrego tego 2009 roku, bez dramatów ...
      • darima_ka Re: Dzięki Azmb 02.01.09, 16:16
        tadeusz_ski.51 napisał:

        > ale u mnie to nie przejdzie, bo ja z natury jakby, jestem taki
        > "dramatotwórczy"... big_grin big_grin big_grin
        > ------
        > azmb napisała:
        > > Życzę Wam dobrego tego 2009 roku, bez dramatów ...

        Aaaa, to by się zgadzało ;D big_grin
    • darima_ka Re: tak tradycyjnie:) 02.01.09, 16:15
      Wzajemnie życzę Ci więcej radości , uśmiechu , zdrówka ,
      no i powodzenia w zdobyciu doktoratu big_grin big_grin
      • inka-1 Re: tak tradycyjnie:) 02.01.09, 21:59
        podpisze sie pod zyczeniami Dorotkibig_grinniech sie spelni
        • azmb Re: tak tradycyjnie:) 03.01.09, 00:03
          dziękuję Kochane dziewczynysmile
    • arnoszta Re: tak tradycyjnie:) 03.01.09, 10:14
      Stanowczo ma być lepiej! Minimalizm w tym wypadku nie popłacasmile
      Najlepszego!big_grin
    • samantha.1 Ja tez tradycyjnię :-) 03.01.09, 16:41
      życzę Wam dużo zdrówka , i wszelkiej pomyślności smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka