azmb 02.01.09, 15:22 Życzę Wam dobrego tego 2009 roku, bez dramatów i rozpaczy, bez wielkiego smutku (mały się przydaje, niech będzie lepiej, albo chociaż tak samo.... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tadeusz_ski.51 Dzięki Azmb 02.01.09, 15:48 ale u mnie to nie przejdzie, bo ja z natury jakby, jestem taki "dramatotwórczy"... ------ azmb napisała: > Życzę Wam dobrego tego 2009 roku, bez dramatów ... Odpowiedz Link
darima_ka Re: Dzięki Azmb 02.01.09, 16:16 tadeusz_ski.51 napisał: > ale u mnie to nie przejdzie, bo ja z natury jakby, jestem taki > "dramatotwórczy"... > ------ > azmb napisała: > > Życzę Wam dobrego tego 2009 roku, bez dramatów ... Aaaa, to by się zgadzało ;D Odpowiedz Link
darima_ka Re: tak tradycyjnie:) 02.01.09, 16:15 Wzajemnie życzę Ci więcej radości , uśmiechu , zdrówka , no i powodzenia w zdobyciu doktoratu Odpowiedz Link
inka-1 Re: tak tradycyjnie:) 02.01.09, 21:59 podpisze sie pod zyczeniami Dorotkiniech sie spelni Odpowiedz Link
arnoszta Re: tak tradycyjnie:) 03.01.09, 10:14 Stanowczo ma być lepiej! Minimalizm w tym wypadku nie popłaca Najlepszego! Odpowiedz Link
samantha.1 Ja tez tradycyjnię :-) 03.01.09, 16:41 życzę Wam dużo zdrówka , i wszelkiej pomyślności Odpowiedz Link