yamamoto 25.03.04, 07:17 Witam Czy ktos moglby mi podpowiedziec jak w tym motocyklu podlaczone sa cewki zaplonowe do swiec? To znaczy ktora cewka zasila ktore swiece. Poprzednik pozdzieral oznaczenia z przewodow. Pozdrawiam Romek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
suzuki123 Re: GSX 600-pytanko techniczne 25.03.04, 20:39 napisz który to rok produkcji. Odpowiedz Link Zgłoś