Dodaj do ulubionych

GSX 600-pytanko techniczne

25.03.04, 07:17
Witam
Czy ktos moglby mi podpowiedziec jak w tym motocyklu podlaczone sa cewki
zaplonowe do swiec? To znaczy ktora cewka zasila ktore swiece. Poprzednik
pozdzieral oznaczenia z przewodow.
Pozdrawiam
Romek
Obserwuj wątek
    • suzuki123 Re: GSX 600-pytanko techniczne 25.03.04, 20:39
      napisz który to rok produkcji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka