garfield500 22.05.04, 00:13 bardzo bym prosil o informacje na temat tego moto:) moc,przyspieszenie spalanie, czesci, itp.ogolnie czy warto cos takiego kupowac czy moze lepiej gs 500 lub kawe zxr400!! ppozdrawiam;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
motodawca1 Re: GSX R 400RR 22.05.04, 00:18 www.motorbikes.be/en/ poszukaj, może najdziesz jakieś interesujące informacje (podobny wątek był kilka dni temu - też poszukaj) Odpowiedz Link Zgłoś
garfield500 Re: GSX R 400RR 22.05.04, 00:21 owzsem byl, to byl moj watek,ale tamten byl na temat kawy a teraz znalazlem fajne suzuki na allegro i spodobalo mi sie tylko ze nic o tym moto nie wiem;) Odpowiedz Link Zgłoś
motodawca1 Re: GSX R 400RR 22.05.04, 00:29 troche jeszcze pamiętam jak ja kupowałem motor ().. taaaaaaaaaki wybór, a ja jeden.... chyba najlepszą radą dla Ciebie jest byś kupił sobie to co Ci sie spodoba bardziej, nikt nie powie Ci byś kupił ten i tylko ten motor... no i chyba warto zajrzeć dokilku salonów, komisow.... poodwiedzać inne fora... Odpowiedz Link Zgłoś
akercocke Re: GSX R 400RR 22.05.04, 08:42 naprawde ciekawa maszyna, bardzo zbliżona do kawy zxr 400 [wole jednak kawe :) ], ciekawy moto...na allegro za dobrą cene - czyli pewnie do remontu :), tak czy inaczej motor z tego co słyszałem/czytałem jest idealny jeśli lubisz małe szybkie maszyny, cudo na krętych trasach Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekk1000 Re: GSX R 400RR 22.05.04, 20:49 zrezygnuj z gsxr 400!! i zakup kawasaki zxr400 - do niego jest o wiele wiekszy wybor czesi poniewaz pozostal w produkcji do roku 2002 (moze nawet jeszcze go produkuja) tak wiec z ew. zdomadzeniem czesci nie ma problemu!! a gsxr 400?? heh!! wiadoma sprawa!! Wojtek ZXR 750 (high speed) Wrocław!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomekzxr Re: GSX R 400RR 22.05.04, 23:04 Gs 500 jest zdecydowanym softem przy gsxr i zxr ale jesli Ci odpowiada to juz twoja sprawa.Motocykle 4-cylindrowe o pojemnisci 400 byly robione prawie wyłącznie na rynek japonski bo tam takie ograniczenia (podobnie jak np. w niemczech i francji do 100KM).Z tego powodu zdobycie częsci do nich jest problemem .Wyjatkiem jest zxr400 który w momencie wejscia na rynek w 91 roku przerastal swoja epokę i jako chyba jedyna 400 byl w latach 91 do 99 w ofercie europejskiej.Ja wlasnie jeżdże takim sprzetem rok 93 i polecam.Z używanymi częsciami nie ma żadnego problemu.Pozatym sama kwestja marki suzuki czy kawa jest oczywista- suza nie jest zbyt solidna ( zawsze kładli nacisk na obnizenie kosztów).I zdaje sie ze gsxr 400 ma chlodzenie powietrzno olejowe tak jak 750 i 1100 do 91 roku wiec to też jest słabsza strona w porównaniu do kawy.A zxr-y ostatnio mocno tanieją ,bo pod koniec sezonu tak mysle że bede go się pozbywał i widze ze za duzo sie wołac juz nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
seleron Re: GSX R 400RR 12.10.04, 17:08 Właśnie zastanawiam się nad kupnem zxra, ale jak to jest z częściami ? Znasz jakieś sklepy, które mają lub sprowadzają części po rozsądnych cenach ? Byłbym wdzięczny za jakieś adresy, telefony, stronki. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekzxr Re: GSX R 400RR 15.10.04, 02:32 U dealerów kawy( Rapid Poznań) wszystko do zxr 400 dostaniesz bez problemu. Jest tez dużo ludzi z częściami urzywanymi. W każdym numerze dizmaru i giełdy motocyklowej coś znajdziesz. Ja z czaęściami do mojego zxr nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Odpowiedz Link Zgłoś