Dodaj do ulubionych

Varadero '01

29.01.05, 13:19
Siemanko Wszystkim!
Potrzebuję info na temat Viaderka 2001.
Ciekawi mnie jaki jest tylny amortyzator, czy montowali już innego typu niż
w '99?
No i podzielcie się wiedzą na temat tego rocznika.
Szynszyll, co powiesz na 6.000 euro za to cudo?
Pozdrawiam - Kolec.
Obserwuj wątek
    • bigadam Re: Varadero '01 31.01.05, 19:19
      www.varaderoclub.pl/new/
      • Gość: szynszyll Re: Varadero '01 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.05, 16:03
        yo!

        tutaj masz adres - juz go kiedys podawalem: www.bcsopot.com.pl strona czlowieka
        ktory objechal motocykalmi ziemie dookola kilka razy - wlsciciel Varadero i
        kilku TA.
        co do ceny to moge Ci podac tylko orientacyjne ceny na Varadero w Europie
        zachodniej lub sam je mozesz sprawdzic pod: www.mobile.de, www.autoscout24.com
        itp.
        W niemcowni kupienie Varadero z 2001 roku to 5000 - 6000 Euro. Jak cos z tych 6
        tys urwiesz to spij spokojnie i ciesz sie wiosna. pozdrawiam!

        szynszyll
        xlv750r

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka