Dodaj do ulubionych

Jest lihtowo

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 20:24
Siedze sobie w szkole i czekam na naucyzciela by otworzył klase nudzi nam sie
z chłopakami więc otwieram drzwi do 2 klasy i pytam się.
Przepraszam czy jest na sali ładowarka. po czym zamkykam drzwi udaje się
szybkim krokiem w kierunku holu i długa prosta. Pech chciał, że natrafiłem
na największą kó..e w szkole Kołaczkową. A ta łazi i opowiada o jakims
idiocie z IV Tm w sumie jutro pewnie dostane zjeby. Ale ten tekst jest tak
zajebisty, że nie mogłem się powstrzymać:)
Obserwuj wątek
    • Gość: NYorker Re: Jest lihtowo IP: *.kondylis.com 08.09.05, 21:03
      no to juz wiesz, ze prostytutek nalezy unikac.
      • cien1100 Re: Jest lihtowo 08.09.05, 21:24
        :D:D Dżakas,pociecho ty nasza:)
        • Gość: NYorker Re: Jest lihtowo IP: *.kondylis.com 08.09.05, 21:38
          prawda? zeby ta wspomniana przez maestro kierownicy polowa byla taka, jak
          dzakas, to byloby tu calkiem przyjemnie.
          • Gość: lechcbr6 Re: Jest lihtowo IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 08.09.05, 22:12
            kurka "dzakas" juz myslalem po ostatnich postach sie popsules ale widze ze
            jednak zostales soba- badz dalej chlopie "Lihtowy" to dodaje blysku temu forum
            • Gość: reggie Re: Jest lihtowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 06:18
              To Ty taki młody jesteś?:D:D:D:D



              Fakt pocieszny ... :P
    • goha66 Re: Jest lihtowo 09.09.05, 06:25
      wytłumacz, że kolega się rozładował i powinni Cię pochwalić za próbę
      udzielenie pierwszej pomocy :D...
    • gixera Re: Jest lihtowo 09.09.05, 11:19
      > Przepraszam czy jest na sali ładowarka


      i co, byla?
    • saracen1608 Re: Jest lihtowo 09.09.05, 16:12
      joł men -
      ale im lihtowo zrobiłes :D

      no madafaka z ciebie niezły :D

      joł i rizpekd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka