Gość: Dzakas
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.09.05, 20:24
Siedze sobie w szkole i czekam na naucyzciela by otworzył klase nudzi nam sie
z chłopakami więc otwieram drzwi do 2 klasy i pytam się.
Przepraszam czy jest na sali ładowarka. po czym zamkykam drzwi udaje się
szybkim krokiem w kierunku holu i długa prosta. Pech chciał, że natrafiłem
na największą kó..e w szkole Kołaczkową. A ta łazi i opowiada o jakims
idiocie z IV Tm w sumie jutro pewnie dostane zjeby. Ale ten tekst jest tak
zajebisty, że nie mogłem się powstrzymać:)