Gość: hube
IP: *.toya.net.pl
23.10.05, 13:55
Witam
Od niedawna mam tą Suzi, kupiłem ją bo to dobra maszna dla początkujących i
jak wyczytałem tania w eksploatacji i dobra do przetóbek. Jak narazie daje mi
mnóstwo frajdy, tylko wieje strasznie... no właśnie dajcie jakieś rady, gdzie
można znaleźć jakieś skuteczne owiewki, pomalować, brzmiącą złowieszczo rurę itd.