Dodaj do ulubionych

Golas GS 500

IP: *.toya.net.pl 23.10.05, 13:55
Witam
Od niedawna mam tą Suzi, kupiłem ją bo to dobra maszna dla początkujących i
jak wyczytałem tania w eksploatacji i dobra do przetóbek. Jak narazie daje mi
mnóstwo frajdy, tylko wieje strasznie... no właśnie dajcie jakieś rady, gdzie
można znaleźć jakieś skuteczne owiewki, pomalować, brzmiącą złowieszczo rurę itd.
Obserwuj wątek
    • mlody1285 Re: Golas GS 500 23.10.05, 14:47
      owieki poszukaj na bazarach albo u handlarzy ; co do tlumika - najlepiej
      usunac ten nierdzewny plaszcz, rozciac i wypatroszyc potem ladnie zaspawac na
      gore ten orygilany plasczyk i juz masz " zlowieszczo brzmioaca rure"
      • Gość: hube Re: Golas GS 500 IP: *.toya.net.pl 23.10.05, 18:16
        dzięki, ale czy to nie urwie mi nogi ? :)
        • mlody1285 Re: Golas GS 500 23.10.05, 18:18
          co ma ci noge urwac??
        • Gość: Marcin Osikowicz Re: Golas GS 500 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 19:50
          Nogi nie urwie, za to pewnie osłabi silnik. Ale warczeć będzie okrutnie.
          • rambo54 Re: Golas GS 500 23.10.05, 23:40
            jak on zrobi to co napisał mlody to silnik przestanie ciagnac na niskich
            obrotach, zacznie palic o litr na 100km wiecej i bedzie masahuku. kup sobie
            wysoką szybke do tego gs np givi około 40 50cm i bedzie o nie lepiej
    • Gość: fenix Re: Golas GS 500 IP: *.pl / *.sfc.pl 25.10.05, 23:20
      Hej,
      szyba rzemieslnicza 55 zł + dwa dorobione proste uchwyty do konsol lusterek. Szyba sięga górną krawędzią do poziomu lusterek. V max +10 km/h, spalanie deczko mniejsze ino huczy bardziej, bo są zawirowania powietrza na wysokości twarzy (powyżej 120). Klata odpoczywa.
    • Gość: fenix Re: Golas GS 500 IP: *.pl / *.sfc.pl 25.10.05, 23:24
      ...a co ty brachu chcesz od klangu tej maszyneczki?! Nic nie psuj, to ją dobrze sprzedasz gdy cię ogarnie need for speed and power...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka