27.02.06, 22:26
Własnie dzisiaj widziałem w enerdówku Suzuki GSR600. Niezły, będzie
konkurencją dla FZ6.
Pzdr
Obserwuj wątek
    • fibin Re: GSR 600 28.02.06, 12:37
      www.suzuki.pl/moto/moto2/salon.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka