Gość: ciekawy
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.05.06, 20:45
czesc
Mamtakie pytanie, czy mozna na nowo kupione moto w germanii wykupic takie
tymczasowe tablice i ubezpieczenie zeby wrocic sobie motorem?
Moze ktos ma jakies doswiadczenia i zna koszty takiego czegos.
pozdrawiam S.