Gość: Halina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.06, 07:33 czy ktoś może mi powiedzieć jak odblokować wilgę halina_budzik@o2.pl lub darek.dominik@neostrada.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pałek Re: wilga 50 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 22:16 niepowiem bo bedzie ci szła aż 75km/h. to zaduża prędkość dla dzieci, ciesz się tym co masz albo jedź do serwisu, zapłać za to i bedziesz miał skuter odblokowany a nie samemu próbujesz nie ma tak dobrze, trzeba dać ludziom zarobić cw..u chytry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiem ale nie powie Re: wilga 50 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 08:16 zmien walki rozzradu na sportowe ,wstaw do wszystkich gaznikow K&N + filt powietrza K&N, do tego tlumik przelotowy Yoshumiry, ewnetualnie dostaw gdzies turbinke kowalskiego i czysta na gumie spokojnie polecisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mateusz Re: wilga 50 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 00:20 sportowe walki rozrzadu :D wiem ze to chyba w kategorii zart ale wilga z tego co wiem to 2-takt :P Odpowiedz Link Zgłoś