raddj1 02.04.07, 14:44 Witam Chciałbym kupić sobie jeden z tych motorów: Honde CB 750 lub VFR 750.Wcześniej jeździłem MZ 251 oraz Hondą VT 500.Mam 19 lat i 170cm wzrostu, czy takie motory były by dla mnie odpowiednie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
p.moto Re: Co lepsze. 02.04.07, 15:14 Ja mam 173 cm. jeżdze vfr800 i nie widze problemu. CB też dobry moto ale VFR ma owiewke (wierz lub nie ale naprawde przydaje się na trasy) silnik super w układzie V4 no i tan rozrząd na zębatkach :-D Odpowiedz Link Zgłoś
kubsio3 Re: Co lepsze. 19.06.07, 06:37 zależy co ci sie bardziej podoba, oba są warte uwagi ale vfr chyba jednak lepsza Odpowiedz Link Zgłoś
egipcjanin.shinue Re: Co lepsze. 19.06.07, 09:45 CB jest przynajmniej 2 razy ładniejsza od VFR. Jeśli względy estetycze mają dla Ciebie jakieś znaczenie, weź CB. Aczkolwiek na początek polecałbym coś mniejszego, lżejszego i słabszego... może CB 500 skoro stawiasz na Hondę ? Odpowiedz Link Zgłoś
mihugs2 Re: Co lepsze. 19.06.07, 10:04 zdecydowanie polecam VFR. dobry sprawdzony motocykl z odpowiednią mocą. myśle że CB 500 to za mało i szybko ci sie znudzi, ja jeździlem też na MZ 251, po niej przesiadłem się na GS500 a po 2 sezonach zmieniłem bo była mała i mało mocy jak do jazdy turystycznej w 2 osoby. Odpowiedz Link Zgłoś