Dodaj do ulubionych

Co lepsze.

02.04.07, 14:44
Witam
Chciałbym kupić sobie jeden z tych motorów: Honde CB 750 lub VFR 750.Wcześniej
jeździłem MZ 251 oraz Hondą VT 500.Mam 19 lat i 170cm wzrostu, czy takie
motory były by dla mnie odpowiednie?
Obserwuj wątek
    • p.moto Re: Co lepsze. 02.04.07, 15:14
      Ja mam 173 cm. jeżdze vfr800 i nie widze problemu.
      CB też dobry moto ale VFR ma owiewke (wierz lub nie ale naprawde przydaje się
      na trasy) silnik super w układzie V4 no i tan rozrząd na zębatkach :-D
    • kubsio3 Re: Co lepsze. 19.06.07, 06:37
      zależy co ci sie bardziej podoba, oba są warte uwagi ale vfr chyba jednak lepsza
      • nowymoto Re: Co lepsze. 19.06.07, 08:53
        zdecydowanie vfr - sprawdzone moto
    • egipcjanin.shinue Re: Co lepsze. 19.06.07, 09:45
      CB jest przynajmniej 2 razy ładniejsza od VFR. Jeśli względy estetycze mają dla
      Ciebie jakieś znaczenie, weź CB. Aczkolwiek na początek polecałbym coś
      mniejszego, lżejszego i słabszego... może CB 500 skoro stawiasz na Hondę ?
    • mihugs2 Re: Co lepsze. 19.06.07, 10:04
      zdecydowanie polecam VFR. dobry sprawdzony motocykl z odpowiednią mocą. myśle
      że CB 500 to za mało i szybko ci sie znudzi, ja jeździlem też na MZ 251, po
      niej przesiadłem się na GS500 a po 2 sezonach zmieniłem bo była mała i mało
      mocy jak do jazdy turystycznej w 2 osoby.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka