Gość: Dany
IP: *.city-net.pl
27.05.08, 22:34
Mam ptyanie dotyczace naciagu lancucha.Dzis staralem sie ustawic naped i za kazdym razem nie wychodzilo mi jak trzeba.Albo byl za luzny albo za mocno naciagniety.W koncu poluzowalem calkiem os i popchnalem kolo na maxa do przodu.Chcialbym wiedziec jak ustawic zeby bylo ok.Instrukcja podaje ze luz powinien byc okolo 20mm ale jesli ustawiem wg podzialki na wahaczu rowno z dwoch stron to albo jest za luzny albo za mocno naciagniety.Kiedy ustawilem na stopce tak ze bylo prawie ok to po dociazeniu motocykla byl juz za mocno naciagniety.Prosze o kilka rad jak to zrobic.Dodam ze mam nowy naped,przejechalem okolo 700 km na nim i mam CBR F3.