Gość: Motorniczy
IP: 92.24.61.*
14.03.09, 02:29
Czesc Szymon.W ubiegla niedziele bylem na mistrzostwach UK w
motocrossie.Natrzaskalem sporo dobrych zdjec.Czy jestes zainteresowany
nieodplatnym zamieszczeniem ich w prasie i w necie?Jesli tak daj znac na
maly881@onet.eu
niedlugo tez odbeda sie rundy BSB gdzie tez mam zamiar wybrac sie z
aparatem.Pozdrawiam-Pawel