Dodaj do ulubionych

Nici z południowej obwodnicy stolicy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.09, 08:24
to jest największy skandal i największa porażka tuska z
grabarczykiem - TRAGEDIA - NIE MA WAZNIEJSZEJ TRASY W WARSZAWIE DO
ZBUDOWANIA!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.159.11.146.static.crowley.pl 02.12.09, 08:26
      Pracuję w branży i takiego bałaganu jak w GDDKiA Warszawa nie ma
      nigdzie. Powinno się rozgonić tą bandę urzędników, którzy totalnie
      nie radzą sobie z oczywistymi rzeczami, a dodatkowo są zamknięci na
      jakiekolwiek dyskusje.
      • Gość: Piaseczno Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.devs.futuro.pl 02.12.09, 17:09
        Ależ będzie wstyd na to Euro 2012...
    • Gość: Esterházy Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 08:30
      Najważniejsze, żeby jak najszybciej powstał odcinek od Konotopy do Alej
      Jerozolimskich, wtedy funkcję tymczasowej obwodnicy południowej zacznie
      spełniać ciąg Łopuszańska-Sasanki-Rzymowskiego-Trasa Siekierkowska, odciążając
      to co w w gruncie rzeczy teraz jest obwodnicą południową, czyli Trasę
      Łazienkowską.

      Szkoda, że nie są to odrębne zadania. Odcinek Konotopa - Aleje Jerozolimskie
      powinien mieć bezwzględny priorytet.
      • yavorius Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 02.12.09, 08:54
        Głupia sprawa, ale ciąg o którym piszesz, już od paru lat spełnia
        rolę obwodnicy południowej, chociażby dlatego, że jest to DK7.
        • Gość: Esterházy Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 09:02
          Skrót myślowy - chodziło mi o główny ciąg WZ, czyli DK 2, która nadal przechodzi
          przez most Łazienkowski (teraz dodatkowo ograniczony buspasem). A tak mogłaby
          przechodzić przez most Siekierkowski.
          • Gość: Misiek Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.sds.uw.edu.pl 02.12.09, 09:29

            > Skrót myślowy - chodziło mi o główny ciąg WZ, czyli DK 2, która nadal
            > przechodzi przez most Łazienkowski (teraz dodatkowo ograniczony
            > buspasem). A tak mogłaby przechodzić przez most Siekierkowski.

            Chyba Cię zdrowo poj.. Spróbuj sie przejechać tym co proponujesz
            w godzinach szczytu... jedzie się jeszcze wolniej i gorzej niż DK2.
            Ja sam wlasnie dlatego czesto jade DK2 ze DK7 jechalbym wyraznie dluzej.

            Jerozolimskie? - korek
            Hynka/Sasanki? - korek
            Marynarska? - korek
            Rzymowskiego? - ciasno
            Dolina Służewiecka? - korek
            Sikorskiego - korek
            jedziesz troche trasa siekierkowska i :
            na moscie - korek
            zjazd na Marsa - korek
            • Gość: Misiek Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.sds.uw.edu.pl 02.12.09, 09:34
              Dodam że moim zdaniem kluczowy są 3 kawałki:

              1. "puławska bis" - od Marynarskiej do węzła A2
              2. kawałek A2 od obwodnicy Janek do Puławskiej
              3. obwodnica Janek (Salomea-Wolica)

              Te 3 kawałki wyraźnie poprawiłby sytuację w południowej W-wie.
              dałyby jeszcze jedną dobra drogę dojazdu do zagłębia biurowego
              na Służewcu Przemysłowym i odciążyły znacząco Krakowską, Puławską
              i permanentnie zakorkowany ciąg Hynka-Sasanki-Marynarska
    • zdzisiek66 Wiadro farby i problem rozwiązany 02.12.09, 08:35
      U nas w Warszawie mamy na to patent. Na tej tej całej autostradzie można
      wymalować taką piękną grubą ciągłą linię i postawić znaki, że autom osobowym nie
      wolno jej przejeżdżać (no, chyba, że taksówkom, ale taksówkom wszystko wolno,
      więc to oczywista sprawa).
      Tym samym ilość samochodów wjeżdżających do Warszawy ograniczymy o połowę i po
      co nam wtedy obwodnica?
      • Gość: kixx Re: Wiadro farby i problem rozwiązany IP: *.acn.waw.pl 03.12.09, 13:24
        oczywiscie linia powinna byc w poprzek jezdni
    • Gość: ochotczanin Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: 217.153.191.* 02.12.09, 08:41
      Irytyje mnie przedstawiania stowarzyszenia SISKOM jako fachowców. To grupka
      osób, które puściłyby autostradę przez każde osiedle i park. W końcu wylewanie
      kolejnych hektarów miasta asfaltem jest najważniejsze..
      Ciekawe co Ci Panowie zrobią jak dojdziemy do poziomu zagęszczenia dróg
      znanego z zachodu i okaże się, że nadal są korki (tak jak na zachodzie). Czemu
      powtarzamy cudze błędy zamiast się na nich uczyć?
      pozdrawiam niezmotoryzowanych
      • Gość: t Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 08:51
        Po zaasfaltowaniu całego miesta, zmieni się ono w wielki korek z
        parkingiem. Nikt nie będzie chciał tu mieszkać, więc mieszkańcy
        wyprowadzą się poza miasto. I będą chcieli /a nawet musieli bo kolej
        zlikwidujemy/ jeździć do pracy samochodami, dziesiątki kilometrów.
        To dodatkowo dokorkuje sieś obwodnic i autostrad - potrzebne będą
        nowe. Powstaną one koło domków tych którzy wyprowadzili się z miasta
        i zatrują ich życie. Więc ludzie ci wyprowadzą się dalej..... itd.
        • Gość: ja Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.devs.futuro.pl 02.12.09, 17:12
          Gość portalu: t napisał(a):

          > Po zaasfaltowaniu całego miesta, zmieni się ono w wielki korek z
          > parkingiem. Nikt nie będzie chciał tu mieszkać, więc mieszkańcy
          > wyprowadzą się poza miasto. I będą chcieli /a nawet musieli bo
          > kolej zlikwidujemy/ jeździć do pracy samochodami, dziesiątki
          > kilometrów.To dodatkowo dokorkuje sieś obwodnic i autostrad -
          > potrzebne będą nowe. Powstaną one koło domków tych którzy
          > wyprowadzili się z miasta i zatrują ich życie. Więc ludzie ci
          > wyprowadzą się dalej..... itd.

          Zastanawiać może tylko to, że taka rzeczywistość w USA okazuje się być rajem dla
          cywilizacji człowieka :)
          • krwe Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 03.12.09, 09:21
            buahahaha, raj dla taksówkarzy i kurierów samochodowych czy innych dostawców ,
            bo na pewno nie dla mieszkańców miasta.w EUROPIE to pieszy,jest priorytetem w
            mieście.na krajowych drogach możesz miec "raj" w mieście jest komunikacja
            miejska.nie chcesz sie mieszać z plebsem masz taksówki.
        • Gość: z Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.chello.pl 03.12.09, 15:09
          Rzeczywiście, po co w ogóle te drogi i obwodnice? Po co w ogóle sklepy i miejsca
          pracy? Wystarczy monopolowy i emerytura lub stypendium i można dobrze żyć. A jak
          ktoś chce pracować lub prowadzić firmę to niech wynosi się do innego miasta.
        • stoova Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 03.12.09, 19:53
          ...i wtedy się obudziłeś. Nikt nie ma zamiaru likwidować kolei.
      • Gość: jacek bo ssikomuchy jako jedyne popieraly gre agory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 09:55
        jak wiadomo wszystkie stowarzyszenia dzialajace w Warszawie byly
        przeciwko powtarzaniu bledow miast europejskich z lat '70 XX w.

        gazeta wyborcza jako gazeta reklamodawcow musiala popierala ten
        najdrozszy z mozliwychy wariantow - w interesie swoich sponssorow
        oraz w interesie swoich wielkich billboardow (ams jest wlasnoscia
        agory) - glupio bylo jednak wystepowac przeciwko obywatelom - wiek
        ssikomuchy staly sie dla gazety wybawieniem

        teraz kazdy przekret, ktorego broni oficjalna lina gazety jest
        wychwalana przez samozwanczy glos ludu - miedzy innymi pracownika
        PKP Informatyka - nie majacego ani przygotowania ani doswiadczenia
        urbanistycznego ani drogowego - a nie bezposrednio przez
        dziennikarzy dodatkow slownych do reklamy
        • Gość: bolo Autostrada przez miasto i metro przez miasto! IP: *.centertel.pl 02.12.09, 09:59
          Budowa A2 omijającej Warszawę jest równie bez sensu jak budowa metra na polach
          pod Sochaczewem.
          • Gość: jacek manipulujesz pojeciem "omijac" - A2 moze zapewnic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 08:51
            dojazd do Warszawy be koniecznosci przebijania sie przez miasto

            zreszta ani drogowcy ani ssikomuchy ani gazeta nie pisza o A2 w
            miescie - tylko o "obwodnicy miejskiej" , "obwodnicy srodmiescia" i
            inne kity - jako, ze takie rozwiazanie w XXI wieku to absurd

            wpuszczenie ruchu tranzytowego do miasta spowoduje znaczace
            pogorszenie jakosci powietrza i ogromne kary z UE oraz odszkdowania
            ndla mieszkancow

            zestawienie A2 i metra to juz absurd do kwadratu - szkoda nawet
            czasu na rozprawienie sie z taka glupota

            • Gość: mzb A teraz te samochody nie wjeżdżają do miasta? IP: *.128.14.218.static.crowley.pl 03.12.09, 11:54
              Kuźwa teleportują się przed Warszawą i pojawiają już za
              • Gość: jacek agresja nie jest najlepszym sposobem poznania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 14:56
                1. czesc samochodow nie wjezdza - bo mimo kiepskiej alternatywy
                jakas tam jest - po wybudowaniu A2 prze miasto ci teraz rezygnujacy
                pojada prosto

                2. czesc samochodow nie wjezdza - poniewaz logistycy nie wysylaja
                ich w te strone - to sie zmieni po wybudowaniu A2 umozliwiajacej
                pozyskiwanie nowych rynkow zbytu

                3. czesc samochodow nie wjezdza poniewaz strumien pojazdow rosnie w
                tempie 5% rocznie - a nie 50%

                itd itp

                poza tym - ci co teraz wjezdzaja i teraz truja - dalej beda wjezdzac
                i truc - a przekroczenia norm sa juz TERAZ - i to jest problem,
                ktory trzeba rozwiazac - a grozi powiekszenie problemu



                • cbacba jacek bartosiewicz-przestan jezdzic samochodem 03.12.09, 19:05
                  jacek bartosiewicz-przestan jezdzic swoim samochodem.
                  Jak przestaniesz, to nie trzeba bedzie budowac autostrad.

                  CBACBA
                  • Gość: jacek ubecka histeria ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:16
                    wypuscili cie z psychiatryka ???
            • Gość: wolik jak takie jacki pieprzą, a czy jacki dowiedziały IP: *.acn.waw.pl 28.01.10, 20:06
              się kiedykolwiek, jaką część ruchu z 2 do Warszawy (obojętne od zachodu czy od
              wschodu) stanowi ruch tranzytowy, nie powiem, ale można samemu poszukać, chyba
              że jak u wirka ma się tylko dwa zwoje mózgowe a łapki swędzą, by kolejną głupotę
              napisac
        • stoova Re: bo ssikomuchy jako jedyne popieraly gre agory 03.12.09, 19:59
          O matko! I ty wchodzisz na forum tej wstrętnej gazety i się nie brzydzisz? Idź
          sobie do Dziennika i Wprostu.

          PS A jacy to sponsorzy wspierają komuszą gadzinówkę? Musi jakiś kolektyw!
          • Gość: jacek bo ssikomuchy jako jedyne popieraly gre agory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:24
            a moze nie decyduj za innych co ???
      • robert_c Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 02.12.09, 14:31
        Gość portalu: ochotczanin napisał(a):

        > Irytyje mnie przedstawiania stowarzyszenia SISKOM jako fachowców.

        Pokaż mi gdzie w komentowanym artykule jest coś takiego napisane.
        Będę wdzieczny.

        > To grupka
        > osób, które puściłyby autostradę przez każde osiedle i park.

        O tym gdzie powinny być drogi w Warszawie mówi kilka dokumentów
        uchwalonych przez władze Warszawy, m.in Studium Uwarunkowań i
        Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. O przebiegu drogi i jej
        dokładnej lokalizacji decyduje procerdura środowiskowa, a nie jakiś
        SISKOM.
      • pis_to_pic Re: SISKOM 02.12.09, 14:59
        A czytałeś trochę wiadomości na ich stronach? Bo na przykład, równie mocno
        lobują na rzecz komunikacji publicznej, dróg rowerowych. Dodatkowo przedstawiają
        pomysły racjonalizatorskie dotyczące projektowanych dróg, tak aby nie zmniejszyć
        ich uciążliwość, ale również praktyczne.
        To nie są zieloni 2004, ani inne eko oszołomy, którzy otwierają paszcze jak jak
        zostanie wbita pierwsza łopata. Ja uważam , że robią kawał dobrej roboty, nie
        dostają za to pieniędzy, co więcej możesz się czegoś dowiedzieć odnośnie ulic w
        warszawie ich projektów, bo Panowie urzędnicy najchętniej trzymali by wszystko w
        szufladach, no może wywieźli na tablicy tuż za ich sotołówką ogłoszenie.
        • Gość: jacek SISKOM - czyli parodia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 08:58
          > A czytałeś trochę wiadomości na ich stronach? Bo na przykład,
          równie mocno
          > lobują na rzecz komunikacji publicznej,

          listek figowy

          > dróg rowerowych.

          te sa wymagane przez UE - wiec i tak nic nie wnosza, zreszta
          jezdzenie rowerem w miescie o skazeniu powietrza spowodowanych
          inwetyscjami za ktorymi lobbuje ssikom to samobojstwo

          Dodatkowo przedstawiaj
          > ą
          > pomysły racjonalizatorskie dotyczące projektowanych dróg, tak aby
          nie zmniejszy
          > ć
          > ich uciążliwość, ale również praktyczne.

          a to ciekawe - bo akurat w kilku miejscach wypowiadali sie za
          najgorszym - wybranym zreszta przebiegiem

          > To nie są zieloni 2004, ani inne eko oszołomy, którzy otwierają
          paszcze jak jak
          > zostanie wbita pierwsza łopata.

          strasz zielonymi strasz

          > Ja uważam , że robią kawał dobrej roboty,

          i tu sie myliszz

          nie
          > dostają za to pieniędzy,

          taaaaaaak swistak zawija


          > co więcej możesz się czegoś dowiedzieć odnośnie ulic w
          > warszawie ich projektów, bo Panowie urzędnicy najchętniej trzymali
          by wszystko
          > w
          > szufladach, no może wywieźli na tablicy tuż za ich sotołówką
          ogłoszenie.

          gdyby ssikom nie mieli poparcia tychze urzednikow - ciekawe jak by
          te plany uostepnili ??? ssikom wykrada cichcem dokumenty ???

          zenada
          • stoova Re: SISKOM - czyli parodia 03.12.09, 20:10
            Pokaźny ten listek. Jakie inne stowarzyszenie tak obszernie przedstawia
            zagadnienia komunikacyjne?

            Jacuś, a czego ty dokonałeś, żeby zdobyć dokumenty na temat jakiejś inwestycji i
            przedstawić ją ogółowi? Zrobiłeś w ogóle w życiu coś dla innych? Czy dla ciebie
            to wstrętny komunizm? Wypłakiwaniem się na forum nic nie osiągniesz.

            Nie zgadzam się z przedstawicielami SiSKOM w wielu kwestiach, ale cieszę się, że
            takie stowarzyszenie działa.
            • Gość: jacek parodia - ciemny lud to kupuje !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:23
              > Pokaźny ten listek. Jakie inne stowarzyszenie tak obszernie
              przedstawia zagadnienia komunikacyjne?

              obszernie ????????????
              wyjatkowo jednostronnie - to nie sa zreszta zagadnienia
              KOMUNIAKCYJNE - tylko promocja najdrozszych rozwiazan drogowych -
              zagdnienie komunikacyjne ma swoj kontest spoleczny i urbanistyczne -
              u nich tego nie ma za grosz

              >
              > Jacuś, a czego ty dokonałeś, żeby zdobyć dokumenty na temat
              jakiejś inwestycji i przedstawić ją ogółowi?

              w kraju demokratycznym to jest rola urzdnikow - zeby zaprezentowac
              warianty rozwiazania i ich analize - proteza i to w dodatku
              lobbujaca w postaci ssikomuchow - nie zastapi opracowan fachowcow

              > Zrobiłeś w ogóle w życiu coś dla innych?

              ja mysle przede wszystkim o sobie - domagam sie respektowania prawa
              obowiazujacego w UE - a wiec takze i w Polsce

              Czy dla ciebie
              > to wstrętny komunizm? Wypłakiwaniem się na forum nic nie
              osiągniesz.

              nie rozumiesz - wiec i komentujesz malo trafnie


              > Nie zgadzam się z przedstawicielami SiSKOM w wielu kwestiach, ale
              cieszę się, ze
              > takie stowarzyszenie działa.

              niech sobie dziala, mimo licznych bledow nie mozna im zabronic nawet
              tego ich szkodliwego dzialania - czemu jednak gazeta bezkrytycznie
              udziela tylko im glosu ???
      • stoova Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 03.12.09, 19:51
        Co ty p... iszesz? Mnie oni denerwują (czasem) z dokładnie przeciwnych powodów -
        nie pozwalają na betonowanie i asfaltowanie (patrz Augustów, buspasy). Zdążyłem
        się już przekonać, że w grupie tej zdarzają się osoby o różnych poglądach i wizjach.

        Śmieszy mnie to demonizowanie asfaltu i betonu. Warszawa potrzebuje nie tylko
        drobnych uliczek, ale i arterii komunikacyjnych. Wizja deptaków i ścieżek
        rowerowych ma się tak do rzeczywistości komunikacyjnej, jak komunizm do
        rzeczywistości gospodarczej. Koncept może i piękny, ale nierealny.
        • Gość: jacek asfaltowanie i betonowanie to domena komunizmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 22:06
          >
          > Śmieszy mnie to demonizowanie asfaltu i betonu. Warszawa
          potrzebuje nie tylko
          > drobnych uliczek, ale i arterii komunikacyjnych. Wizja deptaków i
          ścieżek
          > rowerowych ma się tak do rzeczywistości komunikacyjnej, jak
          komunizm do
          > rzeczywistości gospodarczej. Koncept może i piękny, ale nierealny.

          wystarczy pojechac do Moskwy - szerokie arterie komunikacyjne i
          podziemne miasto dla ludzi

          mozna jeszcze zafundowac getta biedoty w miescie i zamozne
          przedmiescia

          a mozna tez jak w Europie - inwestowac w KM i OGRANICZAC ruch
          samochodowy w miescie
          • mecenas3 jajcyk bartosiak to Element Naplywowy 03.12.09, 23:36
            jajcyk bartosiak to ELEMENT NAPLYWOWY.

            Miasto jest miastem i dlatego trzeba budowac wiecej skrzyzowan,
            mostow, zjazdow i rozjazdow aby umozliwic plynny przejazd dla
            samochodu jacka bartosiaka z ul. Bratniej.

            BTW, co sie stalo z B. Szulcowa?

            • Gość: jacek mecenas3 to element sciekowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.09, 08:06
              najpier pojawiaja sie dete argumenty nieudacznikow z gddkia

              potem cbacba

              a na koniec "miecenas"

              oprocz zastraszania i szantazu nieudacznicy z gddkia nie potrafia
              niczego innego
    • Gość: jacek tak to jest jak sie planuje autostrady przez miast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 08:45
      miasto

      tylko niekompetentni urzednicy i nieduczeni drogowcy moga cos
      takiego wymyslec w XXI wieku

      efekty widac

      glupi pomysl i kompromitacja za kompromitacja

      UE wymaga przedstawienia rozwiazan alternatywnych i studium
      porownawczych - nie ma szans wtedy projekt zle opracowany i
      niekorzystny ekonomicznie i spolecznie

      w Polsce o wszystkim decyduja niekompetentni i skorumpowani
      urzednicy - zainteresowany jak najwyzszymi kosztami inwestycji - a
      projekt i tak zrobia na kolanie
      • Gość: Zibi Re: tak to jest jak sie planuje autostrady przez IP: 193.110.99.* 02.12.09, 09:58
        akurat ten uwalony odcinek przebiega przez miasto wylacznie na papierze - to glownie pola, ogrodki dzialkowe i zabudowa jednorodzinna w okolicach Alej
        • Gość: adfadfdsa Re: tak to jest jak sie planuje autostrady przez IP: *.polkomtel.com.pl 02.12.09, 11:05
          kuzwa, przygotowuja NAJWAZNIEJSZY od lat przetarg warszawski drogowy i nie
          potrafia dobrze skoordynowac...!

          rozgonic towarzystwo - powolac MANAGERA na szefa, a nie urzedasa!
          raz dwa oglosi przetarg i w trybie przyspieszonym go rozwiaze, wpuszczajac w
          nastepnym miesiacu firme na teren budowy
        • Gość: jacek tak to jest jak sie planuje autostrady przez misto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 09:00
          bo wedlug ciebie miasto to sa bloki - nawet jak sa 15 km od centrum

          zas 6 km od centrum to wies

          • cbacba bartosiak - Nie Protestuj!!! 03.12.09, 17:59
            Bartosiak - Nie Protestuj!!!

            jacek protestuje, popierduje i nic nie buduje a sam samochodem
            jezdzi.

            Dzieki ze juz przestal protestowac przeciw Terminalowi 2 na Okeciu.
            • Gość: jacek spadaj ciemniaku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:24
              na nic leczenie psychiatryczne - ile to juz razy cie zamykali ???
      • cbacba Obwodnica juz, juz, tuz, tuz, za rok, za dwa 03.12.09, 17:55
        Obwodnica juz, juz, tuz, tuz, za rok, za dwa
        • Gość: jacek sprawdz w slowniku znaczenie teminu "obwodnica" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:25
          i nie wciskaj ciemnoty

          A2 przez Warszawe nie jest obwodnica
    • Gość: ciekawy Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: 81.210.87.* 02.12.09, 11:55
      Skończy sie tym, ze warszawa w 2012 bedzie jedynym duzym miastem w polsce nie
      majacym polaczenia z autostrada...
      • Gość: Piaseczno Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.devs.futuro.pl 02.12.09, 17:15
        Gość portalu: ciekawy napisał(a):

        > Skończy sie tym, ze warszawa w 2012 bedzie jedynym duzym miastem w
        > polsce nie majacym polaczenia z autostrada...

        Ciekawe czy Euro 2012 nie zostanie wtedy odwołane :)
    • Gość: sdrozny Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.sydskane.nu 02.12.09, 18:12
      Mało mnie obchodzi jak, dlaczego i wogóle po co. Jak nie umieją zbudować te 11
      km. obwodnicy to niech sp...ją. To znaczy,że są do niczego,że sa
      niekompetentni że biorą pieniądze za nic. I kropka.
    • Gość: WN Mam w "gdace" z trojke znajomych IP: *.interseroh.com 03.12.09, 08:39
      chyba bede musial przestac podawac im reke. do roboty leniwe
      barany !!!
    • Gość: N-S Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 10:27
      Ale przecież trasa N-S będzie, to ona przejmie ruch.
      • Gość: Taki tam Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: 91.208.150.* 03.12.09, 13:21
        Jaka trasa N-S ? Bufetowa wraz ze swoją ekipą skutecznie zablokowała
        tą inwestycję. Nic nie robią, a dlaczego - no bo przebiegałaby pod
        oknami urzędasów z PO.
    • dajan55 Nici z południowej obwodnicy stolicy 18.12.09, 14:59
      O nowe drogi można apelować do pajaców z Zielonego Mazowsza i Ursynowa - będą nas podwozić na rowerach !?
      • Gość: 123 Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: 85.222.87.* 28.01.10, 21:05
        Duperele każden jeden umie pisać, tylko robić ni ma komu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka