Gość: f IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.09, 08:24 to jest największy skandal i największa porażka tuska z grabarczykiem - TRAGEDIA - NIE MA WAZNIEJSZEJ TRASY W WARSZAWIE DO ZBUDOWANIA!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.159.11.146.static.crowley.pl 02.12.09, 08:26 Pracuję w branży i takiego bałaganu jak w GDDKiA Warszawa nie ma nigdzie. Powinno się rozgonić tą bandę urzędników, którzy totalnie nie radzą sobie z oczywistymi rzeczami, a dodatkowo są zamknięci na jakiekolwiek dyskusje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piaseczno Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.devs.futuro.pl 02.12.09, 17:09 Ależ będzie wstyd na to Euro 2012... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Esterházy Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 08:30 Najważniejsze, żeby jak najszybciej powstał odcinek od Konotopy do Alej Jerozolimskich, wtedy funkcję tymczasowej obwodnicy południowej zacznie spełniać ciąg Łopuszańska-Sasanki-Rzymowskiego-Trasa Siekierkowska, odciążając to co w w gruncie rzeczy teraz jest obwodnicą południową, czyli Trasę Łazienkowską. Szkoda, że nie są to odrębne zadania. Odcinek Konotopa - Aleje Jerozolimskie powinien mieć bezwzględny priorytet. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 02.12.09, 08:54 Głupia sprawa, ale ciąg o którym piszesz, już od paru lat spełnia rolę obwodnicy południowej, chociażby dlatego, że jest to DK7. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Esterházy Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 09:02 Skrót myślowy - chodziło mi o główny ciąg WZ, czyli DK 2, która nadal przechodzi przez most Łazienkowski (teraz dodatkowo ograniczony buspasem). A tak mogłaby przechodzić przez most Siekierkowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiek Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.sds.uw.edu.pl 02.12.09, 09:29 > Skrót myślowy - chodziło mi o główny ciąg WZ, czyli DK 2, która nadal > przechodzi przez most Łazienkowski (teraz dodatkowo ograniczony > buspasem). A tak mogłaby przechodzić przez most Siekierkowski. Chyba Cię zdrowo poj.. Spróbuj sie przejechać tym co proponujesz w godzinach szczytu... jedzie się jeszcze wolniej i gorzej niż DK2. Ja sam wlasnie dlatego czesto jade DK2 ze DK7 jechalbym wyraznie dluzej. Jerozolimskie? - korek Hynka/Sasanki? - korek Marynarska? - korek Rzymowskiego? - ciasno Dolina Służewiecka? - korek Sikorskiego - korek jedziesz troche trasa siekierkowska i : na moscie - korek zjazd na Marsa - korek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiek Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.sds.uw.edu.pl 02.12.09, 09:34 Dodam że moim zdaniem kluczowy są 3 kawałki: 1. "puławska bis" - od Marynarskiej do węzła A2 2. kawałek A2 od obwodnicy Janek do Puławskiej 3. obwodnica Janek (Salomea-Wolica) Te 3 kawałki wyraźnie poprawiłby sytuację w południowej W-wie. dałyby jeszcze jedną dobra drogę dojazdu do zagłębia biurowego na Służewcu Przemysłowym i odciążyły znacząco Krakowską, Puławską i permanentnie zakorkowany ciąg Hynka-Sasanki-Marynarska Odpowiedz Link Zgłoś
zdzisiek66 Wiadro farby i problem rozwiązany 02.12.09, 08:35 U nas w Warszawie mamy na to patent. Na tej tej całej autostradzie można wymalować taką piękną grubą ciągłą linię i postawić znaki, że autom osobowym nie wolno jej przejeżdżać (no, chyba, że taksówkom, ale taksówkom wszystko wolno, więc to oczywista sprawa). Tym samym ilość samochodów wjeżdżających do Warszawy ograniczymy o połowę i po co nam wtedy obwodnica? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Wiadro farby i problem rozwiązany IP: *.acn.waw.pl 03.12.09, 13:24 oczywiscie linia powinna byc w poprzek jezdni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ochotczanin Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: 217.153.191.* 02.12.09, 08:41 Irytyje mnie przedstawiania stowarzyszenia SISKOM jako fachowców. To grupka osób, które puściłyby autostradę przez każde osiedle i park. W końcu wylewanie kolejnych hektarów miasta asfaltem jest najważniejsze.. Ciekawe co Ci Panowie zrobią jak dojdziemy do poziomu zagęszczenia dróg znanego z zachodu i okaże się, że nadal są korki (tak jak na zachodzie). Czemu powtarzamy cudze błędy zamiast się na nich uczyć? pozdrawiam niezmotoryzowanych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 08:51 Po zaasfaltowaniu całego miesta, zmieni się ono w wielki korek z parkingiem. Nikt nie będzie chciał tu mieszkać, więc mieszkańcy wyprowadzą się poza miasto. I będą chcieli /a nawet musieli bo kolej zlikwidujemy/ jeździć do pracy samochodami, dziesiątki kilometrów. To dodatkowo dokorkuje sieś obwodnic i autostrad - potrzebne będą nowe. Powstaną one koło domków tych którzy wyprowadzili się z miasta i zatrują ich życie. Więc ludzie ci wyprowadzą się dalej..... itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.devs.futuro.pl 02.12.09, 17:12 Gość portalu: t napisał(a): > Po zaasfaltowaniu całego miesta, zmieni się ono w wielki korek z > parkingiem. Nikt nie będzie chciał tu mieszkać, więc mieszkańcy > wyprowadzą się poza miasto. I będą chcieli /a nawet musieli bo > kolej zlikwidujemy/ jeździć do pracy samochodami, dziesiątki > kilometrów.To dodatkowo dokorkuje sieś obwodnic i autostrad - > potrzebne będą nowe. Powstaną one koło domków tych którzy > wyprowadzili się z miasta i zatrują ich życie. Więc ludzie ci > wyprowadzą się dalej..... itd. Zastanawiać może tylko to, że taka rzeczywistość w USA okazuje się być rajem dla cywilizacji człowieka :) Odpowiedz Link Zgłoś
krwe Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 03.12.09, 09:21 buahahaha, raj dla taksówkarzy i kurierów samochodowych czy innych dostawców , bo na pewno nie dla mieszkańców miasta.w EUROPIE to pieszy,jest priorytetem w mieście.na krajowych drogach możesz miec "raj" w mieście jest komunikacja miejska.nie chcesz sie mieszać z plebsem masz taksówki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.chello.pl 03.12.09, 15:09 Rzeczywiście, po co w ogóle te drogi i obwodnice? Po co w ogóle sklepy i miejsca pracy? Wystarczy monopolowy i emerytura lub stypendium i można dobrze żyć. A jak ktoś chce pracować lub prowadzić firmę to niech wynosi się do innego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
stoova Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 03.12.09, 19:53 ...i wtedy się obudziłeś. Nikt nie ma zamiaru likwidować kolei. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek bo ssikomuchy jako jedyne popieraly gre agory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 09:55 jak wiadomo wszystkie stowarzyszenia dzialajace w Warszawie byly przeciwko powtarzaniu bledow miast europejskich z lat '70 XX w. gazeta wyborcza jako gazeta reklamodawcow musiala popierala ten najdrozszy z mozliwychy wariantow - w interesie swoich sponssorow oraz w interesie swoich wielkich billboardow (ams jest wlasnoscia agory) - glupio bylo jednak wystepowac przeciwko obywatelom - wiek ssikomuchy staly sie dla gazety wybawieniem teraz kazdy przekret, ktorego broni oficjalna lina gazety jest wychwalana przez samozwanczy glos ludu - miedzy innymi pracownika PKP Informatyka - nie majacego ani przygotowania ani doswiadczenia urbanistycznego ani drogowego - a nie bezposrednio przez dziennikarzy dodatkow slownych do reklamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Autostrada przez miasto i metro przez miasto! IP: *.centertel.pl 02.12.09, 09:59 Budowa A2 omijającej Warszawę jest równie bez sensu jak budowa metra na polach pod Sochaczewem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek manipulujesz pojeciem "omijac" - A2 moze zapewnic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 08:51 dojazd do Warszawy be koniecznosci przebijania sie przez miasto zreszta ani drogowcy ani ssikomuchy ani gazeta nie pisza o A2 w miescie - tylko o "obwodnicy miejskiej" , "obwodnicy srodmiescia" i inne kity - jako, ze takie rozwiazanie w XXI wieku to absurd wpuszczenie ruchu tranzytowego do miasta spowoduje znaczace pogorszenie jakosci powietrza i ogromne kary z UE oraz odszkdowania ndla mieszkancow zestawienie A2 i metra to juz absurd do kwadratu - szkoda nawet czasu na rozprawienie sie z taka glupota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mzb A teraz te samochody nie wjeżdżają do miasta? IP: *.128.14.218.static.crowley.pl 03.12.09, 11:54 Kuźwa teleportują się przed Warszawą i pojawiają już za Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek agresja nie jest najlepszym sposobem poznania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 14:56 1. czesc samochodow nie wjezdza - bo mimo kiepskiej alternatywy jakas tam jest - po wybudowaniu A2 prze miasto ci teraz rezygnujacy pojada prosto 2. czesc samochodow nie wjezdza - poniewaz logistycy nie wysylaja ich w te strone - to sie zmieni po wybudowaniu A2 umozliwiajacej pozyskiwanie nowych rynkow zbytu 3. czesc samochodow nie wjezdza poniewaz strumien pojazdow rosnie w tempie 5% rocznie - a nie 50% itd itp poza tym - ci co teraz wjezdzaja i teraz truja - dalej beda wjezdzac i truc - a przekroczenia norm sa juz TERAZ - i to jest problem, ktory trzeba rozwiazac - a grozi powiekszenie problemu Odpowiedz Link Zgłoś
cbacba jacek bartosiewicz-przestan jezdzic samochodem 03.12.09, 19:05 jacek bartosiewicz-przestan jezdzic swoim samochodem. Jak przestaniesz, to nie trzeba bedzie budowac autostrad. CBACBA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek ubecka histeria ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:16 wypuscili cie z psychiatryka ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolik jak takie jacki pieprzą, a czy jacki dowiedziały IP: *.acn.waw.pl 28.01.10, 20:06 się kiedykolwiek, jaką część ruchu z 2 do Warszawy (obojętne od zachodu czy od wschodu) stanowi ruch tranzytowy, nie powiem, ale można samemu poszukać, chyba że jak u wirka ma się tylko dwa zwoje mózgowe a łapki swędzą, by kolejną głupotę napisac Odpowiedz Link Zgłoś
stoova Re: bo ssikomuchy jako jedyne popieraly gre agory 03.12.09, 19:59 O matko! I ty wchodzisz na forum tej wstrętnej gazety i się nie brzydzisz? Idź sobie do Dziennika i Wprostu. PS A jacy to sponsorzy wspierają komuszą gadzinówkę? Musi jakiś kolektyw! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek bo ssikomuchy jako jedyne popieraly gre agory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:24 a moze nie decyduj za innych co ??? Odpowiedz Link Zgłoś
robert_c Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 02.12.09, 14:31 Gość portalu: ochotczanin napisał(a): > Irytyje mnie przedstawiania stowarzyszenia SISKOM jako fachowców. Pokaż mi gdzie w komentowanym artykule jest coś takiego napisane. Będę wdzieczny. > To grupka > osób, które puściłyby autostradę przez każde osiedle i park. O tym gdzie powinny być drogi w Warszawie mówi kilka dokumentów uchwalonych przez władze Warszawy, m.in Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. O przebiegu drogi i jej dokładnej lokalizacji decyduje procerdura środowiskowa, a nie jakiś SISKOM. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_to_pic Re: SISKOM 02.12.09, 14:59 A czytałeś trochę wiadomości na ich stronach? Bo na przykład, równie mocno lobują na rzecz komunikacji publicznej, dróg rowerowych. Dodatkowo przedstawiają pomysły racjonalizatorskie dotyczące projektowanych dróg, tak aby nie zmniejszyć ich uciążliwość, ale również praktyczne. To nie są zieloni 2004, ani inne eko oszołomy, którzy otwierają paszcze jak jak zostanie wbita pierwsza łopata. Ja uważam , że robią kawał dobrej roboty, nie dostają za to pieniędzy, co więcej możesz się czegoś dowiedzieć odnośnie ulic w warszawie ich projektów, bo Panowie urzędnicy najchętniej trzymali by wszystko w szufladach, no może wywieźli na tablicy tuż za ich sotołówką ogłoszenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek SISKOM - czyli parodia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 08:58 > A czytałeś trochę wiadomości na ich stronach? Bo na przykład, równie mocno > lobują na rzecz komunikacji publicznej, listek figowy > dróg rowerowych. te sa wymagane przez UE - wiec i tak nic nie wnosza, zreszta jezdzenie rowerem w miescie o skazeniu powietrza spowodowanych inwetyscjami za ktorymi lobbuje ssikom to samobojstwo Dodatkowo przedstawiaj > ą > pomysły racjonalizatorskie dotyczące projektowanych dróg, tak aby nie zmniejszy > ć > ich uciążliwość, ale również praktyczne. a to ciekawe - bo akurat w kilku miejscach wypowiadali sie za najgorszym - wybranym zreszta przebiegiem > To nie są zieloni 2004, ani inne eko oszołomy, którzy otwierają paszcze jak jak > zostanie wbita pierwsza łopata. strasz zielonymi strasz > Ja uważam , że robią kawał dobrej roboty, i tu sie myliszz nie > dostają za to pieniędzy, taaaaaaak swistak zawija > co więcej możesz się czegoś dowiedzieć odnośnie ulic w > warszawie ich projektów, bo Panowie urzędnicy najchętniej trzymali by wszystko > w > szufladach, no może wywieźli na tablicy tuż za ich sotołówką ogłoszenie. gdyby ssikom nie mieli poparcia tychze urzednikow - ciekawe jak by te plany uostepnili ??? ssikom wykrada cichcem dokumenty ??? zenada Odpowiedz Link Zgłoś
stoova Re: SISKOM - czyli parodia 03.12.09, 20:10 Pokaźny ten listek. Jakie inne stowarzyszenie tak obszernie przedstawia zagadnienia komunikacyjne? Jacuś, a czego ty dokonałeś, żeby zdobyć dokumenty na temat jakiejś inwestycji i przedstawić ją ogółowi? Zrobiłeś w ogóle w życiu coś dla innych? Czy dla ciebie to wstrętny komunizm? Wypłakiwaniem się na forum nic nie osiągniesz. Nie zgadzam się z przedstawicielami SiSKOM w wielu kwestiach, ale cieszę się, że takie stowarzyszenie działa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek parodia - ciemny lud to kupuje !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:23 > Pokaźny ten listek. Jakie inne stowarzyszenie tak obszernie przedstawia zagadnienia komunikacyjne? obszernie ???????????? wyjatkowo jednostronnie - to nie sa zreszta zagadnienia KOMUNIAKCYJNE - tylko promocja najdrozszych rozwiazan drogowych - zagdnienie komunikacyjne ma swoj kontest spoleczny i urbanistyczne - u nich tego nie ma za grosz > > Jacuś, a czego ty dokonałeś, żeby zdobyć dokumenty na temat jakiejś inwestycji i przedstawić ją ogółowi? w kraju demokratycznym to jest rola urzdnikow - zeby zaprezentowac warianty rozwiazania i ich analize - proteza i to w dodatku lobbujaca w postaci ssikomuchow - nie zastapi opracowan fachowcow > Zrobiłeś w ogóle w życiu coś dla innych? ja mysle przede wszystkim o sobie - domagam sie respektowania prawa obowiazujacego w UE - a wiec takze i w Polsce Czy dla ciebie > to wstrętny komunizm? Wypłakiwaniem się na forum nic nie osiągniesz. nie rozumiesz - wiec i komentujesz malo trafnie > Nie zgadzam się z przedstawicielami SiSKOM w wielu kwestiach, ale cieszę się, ze > takie stowarzyszenie działa. niech sobie dziala, mimo licznych bledow nie mozna im zabronic nawet tego ich szkodliwego dzialania - czemu jednak gazeta bezkrytycznie udziela tylko im glosu ??? Odpowiedz Link Zgłoś
stoova Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy 03.12.09, 19:51 Co ty p... iszesz? Mnie oni denerwują (czasem) z dokładnie przeciwnych powodów - nie pozwalają na betonowanie i asfaltowanie (patrz Augustów, buspasy). Zdążyłem się już przekonać, że w grupie tej zdarzają się osoby o różnych poglądach i wizjach. Śmieszy mnie to demonizowanie asfaltu i betonu. Warszawa potrzebuje nie tylko drobnych uliczek, ale i arterii komunikacyjnych. Wizja deptaków i ścieżek rowerowych ma się tak do rzeczywistości komunikacyjnej, jak komunizm do rzeczywistości gospodarczej. Koncept może i piękny, ale nierealny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek asfaltowanie i betonowanie to domena komunizmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 22:06 > > Śmieszy mnie to demonizowanie asfaltu i betonu. Warszawa potrzebuje nie tylko > drobnych uliczek, ale i arterii komunikacyjnych. Wizja deptaków i ścieżek > rowerowych ma się tak do rzeczywistości komunikacyjnej, jak komunizm do > rzeczywistości gospodarczej. Koncept może i piękny, ale nierealny. wystarczy pojechac do Moskwy - szerokie arterie komunikacyjne i podziemne miasto dla ludzi mozna jeszcze zafundowac getta biedoty w miescie i zamozne przedmiescia a mozna tez jak w Europie - inwestowac w KM i OGRANICZAC ruch samochodowy w miescie Odpowiedz Link Zgłoś
mecenas3 jajcyk bartosiak to Element Naplywowy 03.12.09, 23:36 jajcyk bartosiak to ELEMENT NAPLYWOWY. Miasto jest miastem i dlatego trzeba budowac wiecej skrzyzowan, mostow, zjazdow i rozjazdow aby umozliwic plynny przejazd dla samochodu jacka bartosiaka z ul. Bratniej. BTW, co sie stalo z B. Szulcowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek mecenas3 to element sciekowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.09, 08:06 najpier pojawiaja sie dete argumenty nieudacznikow z gddkia potem cbacba a na koniec "miecenas" oprocz zastraszania i szantazu nieudacznicy z gddkia nie potrafia niczego innego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek tak to jest jak sie planuje autostrady przez miast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 08:45 miasto tylko niekompetentni urzednicy i nieduczeni drogowcy moga cos takiego wymyslec w XXI wieku efekty widac glupi pomysl i kompromitacja za kompromitacja UE wymaga przedstawienia rozwiazan alternatywnych i studium porownawczych - nie ma szans wtedy projekt zle opracowany i niekorzystny ekonomicznie i spolecznie w Polsce o wszystkim decyduja niekompetentni i skorumpowani urzednicy - zainteresowany jak najwyzszymi kosztami inwestycji - a projekt i tak zrobia na kolanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zibi Re: tak to jest jak sie planuje autostrady przez IP: 193.110.99.* 02.12.09, 09:58 akurat ten uwalony odcinek przebiega przez miasto wylacznie na papierze - to glownie pola, ogrodki dzialkowe i zabudowa jednorodzinna w okolicach Alej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adfadfdsa Re: tak to jest jak sie planuje autostrady przez IP: *.polkomtel.com.pl 02.12.09, 11:05 kuzwa, przygotowuja NAJWAZNIEJSZY od lat przetarg warszawski drogowy i nie potrafia dobrze skoordynowac...! rozgonic towarzystwo - powolac MANAGERA na szefa, a nie urzedasa! raz dwa oglosi przetarg i w trybie przyspieszonym go rozwiaze, wpuszczajac w nastepnym miesiacu firme na teren budowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek tak to jest jak sie planuje autostrady przez misto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 09:00 bo wedlug ciebie miasto to sa bloki - nawet jak sa 15 km od centrum zas 6 km od centrum to wies Odpowiedz Link Zgłoś
cbacba bartosiak - Nie Protestuj!!! 03.12.09, 17:59 Bartosiak - Nie Protestuj!!! jacek protestuje, popierduje i nic nie buduje a sam samochodem jezdzi. Dzieki ze juz przestal protestowac przeciw Terminalowi 2 na Okeciu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek spadaj ciemniaku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:24 na nic leczenie psychiatryczne - ile to juz razy cie zamykali ??? Odpowiedz Link Zgłoś
cbacba Obwodnica juz, juz, tuz, tuz, za rok, za dwa 03.12.09, 17:55 Obwodnica juz, juz, tuz, tuz, za rok, za dwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek sprawdz w slowniku znaczenie teminu "obwodnica" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:25 i nie wciskaj ciemnoty A2 przez Warszawe nie jest obwodnica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: 81.210.87.* 02.12.09, 11:55 Skończy sie tym, ze warszawa w 2012 bedzie jedynym duzym miastem w polsce nie majacym polaczenia z autostrada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piaseczno Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.devs.futuro.pl 02.12.09, 17:15 Gość portalu: ciekawy napisał(a): > Skończy sie tym, ze warszawa w 2012 bedzie jedynym duzym miastem w > polsce nie majacym polaczenia z autostrada... Ciekawe czy Euro 2012 nie zostanie wtedy odwołane :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sdrozny Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.sydskane.nu 02.12.09, 18:12 Mało mnie obchodzi jak, dlaczego i wogóle po co. Jak nie umieją zbudować te 11 km. obwodnicy to niech sp...ją. To znaczy,że są do niczego,że sa niekompetentni że biorą pieniądze za nic. I kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WN Mam w "gdace" z trojke znajomych IP: *.interseroh.com 03.12.09, 08:39 chyba bede musial przestac podawac im reke. do roboty leniwe barany !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N-S Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 10:27 Ale przecież trasa N-S będzie, to ona przejmie ruch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taki tam Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: 91.208.150.* 03.12.09, 13:21 Jaka trasa N-S ? Bufetowa wraz ze swoją ekipą skutecznie zablokowała tą inwestycję. Nic nie robią, a dlaczego - no bo przebiegałaby pod oknami urzędasów z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
dajan55 Nici z południowej obwodnicy stolicy 18.12.09, 14:59 O nowe drogi można apelować do pajaców z Zielonego Mazowsza i Ursynowa - będą nas podwozić na rowerach !? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: Nici z południowej obwodnicy stolicy IP: 85.222.87.* 28.01.10, 21:05 Duperele każden jeden umie pisać, tylko robić ni ma komu. Odpowiedz Link Zgłoś