Dodaj do ulubionych

Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz...

    • Gość: Behemot @zigzaur IP: *.awakom.net 11.02.10, 08:13
      Czy chociaż raz nie mógłbyś wyczuć tego momentu, w którym lepiej się
      zamknąć, niż powiedzieć coś bez sensu?!
      • dean08 Re: @zigzaur 11.02.10, 08:43
        Zigzaur - gwiazda kravat-magii nauczy zaraz gawiedź jak bez trudu obronić się
        przed dwoma napastnikami z których jeden ma nóż...
        • zigzaur Re: @zigzaur 11.02.10, 10:22
          Z opisu zdarzenia wynika, że napastnik sięgnął po nóż nie od razu. A sięganie po
          nóż to okazja do zadania obezwładniającego ciosu.
          Tym bardziej, że - jak się okazuje - ten policjant zajmował się chwytaniem
          złodziei samochodowych. A taki złodziej może mieć przy sobie ostre narzędzia.

          Wygląda na to, że polski policjant jest gorzej wyszkolony niż stewardessa Lufthansy.
          • dean08 Re: @zigzaur 11.02.10, 12:17
            Przykra czytać kogoś kto nie ma zielonego pojęcia o walce wręcz... Poczytaj o
            teście LAPD (policji, która uchodzi za jedną z lepiej wyszkolonych), w którym
            uzbrojeni policjanci mieli stawić czoło pojedynczemu napastnikowi, który
            znienacka wyciąga nóż.
            • zigzaur Re: @zigzaur 11.02.10, 12:45
              Nie twierdzę, że każda obrona przed atakiem nożem się udaje.
            • Gość: overlord USA Re: @zigzaur IP: *.compute-1.amazonaws.com 11.02.10, 15:03
              o wlasnie to :D bylem i widzialem, podobne testy byly robione tez w innych
              stanach i wyniki byly dosc przerazajace. zigzaur debilu im odleglosc jest
              mniejsza masz mniej czasu na reakcje takze nie pitol mi farmazonow o tym jak sie
              bronic przed nozownikiem bo siedze w tym biznesie juz ladnych pare lat i moge
              powiedziec ze nie istnieje zadna technika chroniaca czlowieka przed atakiem
              nozem. dean08 ignoruj tego palanta bo ten nawet nie widzi roznicy miedzy
              wojskiem a policja (jedynie SWAT jest prawdziwie bojowa jednostka). te zigzaur a
              jednego komandosa z delta force zabijajacego 300 thugsow z nozami pewnie tez
              widziales. get real ziggy the piggy.
            • Gość: overlord USA Re: @zigzaur IP: *.compute-1.amazonaws.com 11.02.10, 15:20
              o wlasnie to! bylem i widzialem, podobne testy byly robione tez w innych stanach
              a wyniki byly dosc przerazajace. zigzaur debilu im odleglosc jest mniejsza tym
              masz mniej czasu na reakcje takze nie pitol mi glupot o tym jak sie bronic przed
              nozownikiem bo siedze w tym biznesie juz ladnych pare lat i moge powiedziec ze
              nie istnieje zadna technika chroniaca czlowieka przed atakiem nozem. dean08
              ignoruj tego palanta bo ten nawet nie widzi roznicy miedzy wojskiem a policja
              (jedynie SWAT jest prawdziwie bojowa jednostka). te zigzaur a jednego komandosa
              z delta force zabijajacego 300 thugsow z nozami pewnie tez widziales. get real
              ziggy the piggy.
          • dyzio_marudziciel Re: @zigzaur 11.02.10, 12:22
            Człowieku, ty naprawdę nie masz pojęcia, o czym piszesz. Nie ma takiej opcji,
            żeby najlepiej wyszkolony antyterrorysta, Rambo, Commando i Van Damme w jednej
            osobie się obronił przed doświadczonym nożownikiem w bliskim starciu, bez
            względu na to, ile ćwiczył karate, srarate, kraw magii i innych pierdów.
            Nożownik to maszyna do zabijania i jedyną opcją żeby go obezwładnić to strzelać
            z takiej odległości, że nie jest w stanie cię dosięgnąć kosą.

            A z tymi stewardessami to już w ogóle odjazd masz niezły. Weź wyjdź na ulicę i
            zobacz, o co chodzi, jedź na Szmulki i obczaj jak wygląda prawdziwy zakapior i
            jak się posługuje nożem, to może coś do ciebie dotrze.
            • zigzaur Re: @zigzaur 11.02.10, 12:44
              Nie ma powodu uważać, że ten żul miał umiejętności walki nożem. To był zwykły
              żul podochocony alkoholem.
              Nie twierdzę, że każda obrona przed atakiem nożem udaje się. Ale od policjanta
              należy oczekiwać umiejętności obrony. Nie tylko przed atakiem nożem ale i przed
              uchwyceniem od tyłu.
              Zasięg nożownika = długość ręki + długość noża, czyli około 1 m.
              • dean08 Re: @zigzaur 11.02.10, 15:58
                Naprawdę - spróbuj testu z pisakiem i białą koszulką. Skończy się "rumakowanie"...
                • Gość: AT łdz Re: @zigzaur IP: *.toya.net.pl 11.02.10, 16:38
                  Boże takich kretynów powinno się kastrować. Widać dean że nic mu nie
                  wytłumaczysz bo on przecież widział jak Rambo pół dżungli wyciął tępym
                  scyzorykiem hehehe. Te zigzaur może też kulki powinniśmy w zęby łapać?? Dam Ci
                  adres kołku przyjedź do mnie a ja sobie pyknę ze 3 browarki wezmę mały nożyk do
                  obierania marchewek i zobaczymy jak będziesz wyglądał po swoich unikach (tylko
                  podpisz mi papiery że dobrowolnie chcesz się sprawdzać i można będzie
                  wykorzystać twoje narządy).
    • pawulon26 Nowoczesne wychowanie,bezstresowe..... 11.02.10, 08:13
      oto owoce nieodpowiedzialnych "rodzicow" i ich bledow sprzed 15-18
      lat,teraz tak juz bedzie,nie ma kary i gnoje robia co chca.Najgorsze
      jest to ze tego zwyrodnialca bede musial ja i inni utrzymywac z
      podatkow.A po co?Nie wystarczyl by sznur albo kulka za kilkanascie
      PLN???


      Chory kraj,bandzior ma wiecej do powiedzenia niz policjant.Dlaczego
      nie chca wprowadzic ustawy o posiadaniu broni?Bo zaklady pogrzebowe
      by mialy pelne rece roboty,ludzie by takich śmieci sami odstrzelili.


      Wyrazy wspolczucia dla rodziny policjanta,a te awanse nich se w
      d''''' wsadza.Zmiencie prawo,bedzie miej okazji do awansow
      pośmiertnych.
    • zbylbyt Śmierć policjanta 11.02.10, 08:15
      To tragiczne zdarzenie, które powinno być szybko osądzone najwyższym wyrokiem - dożywocie. Dziś jest wokół tego wydarzenia wielki szum, nadaje się zmarłemu odznaczenia a za kilkanaście dni … zapomnimy o sprawie. I to normalne przecież życie toczy się dalej.
      Ale ja o czym innym. Czy ktoś pomyślał o tragedii jaką przeżywa najbliższa rodzina zamordowanego policjanta. Przestępcy ukrywa się twarz, nazwisko. Czy ktoś podał pomocną dłoń żonie dzieciom. Czy będą oni mieli opiekę za miesiąc za rok , dwa … I nie chodzi tu o pamięć kolegów z komendy.
      Mordercę będzie utrzymywać społeczeństwo, przez całe jego parszywe życie Niech więc odpowiednie czynniki zajmą się tak naprawdę rodziną tego bohaterskiego policjanta
      zbych
    • gregsmile policjant po służbie ma mieć broń przy sobie!!! 11.02.10, 08:17
      praca w służbach mundurowych to nie tylko 8 godz na służbie, a potem
      luzik i cywilne życie. ten policjant zachował się tak jak należy.
      zabrakło mu broni. jeden strzał w powietrze czy w nawet 2gi w nogę
      uratowałby mu życie. a nawet jakby odstrzelił tego napastnika to i
      tak niewielka strata dla reszty społeczeństwa. teraz społeczeństwo
      ma takiego utrzymywać w więzieniu do końca życia? prawo jest chore!
      mam nadzieję, że koledzy policjanta sami się tym zajmą. popieram
      takie rozwiązanie jak prawo jest chore!
      • Gość: justa Re: policjant po służbie ma mieć broń przy sobie! IP: *.igichp.edu.pl 12.02.10, 08:20
        Popieram to co napisałeś !!!! moim zdaniem powinni jeszcze ukarać ludzi którzy
        jechali tym tramwajem za to że nikt nie pomógł .Gdyby za Policjantem wyszło
        jeszcze 2 lub 3 facetów gó...arz by się wystraszył a policjant teraz by żył .
        Nasze społeczeństwo nie potrafi sobie pomagać , każdy myśli tylko o własnym
        tyłku. LUDZIE NIE MOŻE TAK BYĆ!!!!
    • Gość: Mareks Reklama na stronie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:20
      Usuńcie z tej strony może reklamę: na imprezę zaprasza....... Chyba
      głupia wpadka!
    • Gość: mieszkaniec Woli Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:20
      cześć i sława dzielnym ludziom
    • Gość: HM Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 195.8.101.* 11.02.10, 08:20
      Dożywocie ? Śmieszne ... jeszcze mamy taka gnidę utrzymywać ? niech zarobi na
      swoje utrzymanie ciężką pracą !!! albo "wyrwać chwasta" czy taki człowiek się
      zmieni ? PATOLOGIA
    • Gość: tran Czapa dla tego tępaka... IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.02.10, 08:20
      W takim wieku dźgać nożem, koleś nadaje się tylko do dożywotniego walenia
      kilofem w kamieniołomie.
    • Gość: gość jestem za Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.10, 08:24
      w takich wypadkach jestem za karą śmierci dla tego człowieka młodego człowieka
      bo nawet jak go wsadzą, wyjdzie kiedyś ,a my podatnicy będziemy płacili za
      jego pobyt w więzieniu a może zabije jeszcze kogoś po prostu wszyscy widzieli
      zamordował należy się mu to samo i nie ja dawałem mu życie ale chwasty trzeba
      wyrywać
    • marchewky zginął jak bohater 11.02.10, 08:28
      Podziwiam postawę policjanta i współczuję rodzinie.
    • Gość: mat.31 Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 81.210.87.* 11.02.10, 08:29
      Mam nadzieję, że policjanci już odpowiednio się tym g.ównem zaopiekują i nie
      dadzą mu zapomnieć...
    • Gość: jerzyn Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 217.98.20.* 11.02.10, 08:32
      Otworzyć normalnym ludziom dostęp do broni ,ten policjant powinien mieć
      swoja bron prywatna i ludzie inaczej reagują na takie zdarzenia mając
      szanse obrony. Jesteśmy bezbronni w takich zdarzeniach.
    • Gość: Kamil Z szacunkiem do "Andsa" ale on nie byl policjante IP: *.marinex.com.pl 11.02.10, 08:32
      Nie podoba mi sie to ze media dudnia, ze policjant zasztyletowany!
      Zal mi czlowieka i rodziny, a gnoja co to zrobil ukatrupic, ale...
      W chwili kiedy to sie stalo on nie byl policjantem, byl gdzies sobie
      prywatnie, wiec przestanie pieprsyc, ze to policjant.
      Mam wiele znajomych, ktorzy sa glinami, w weekendy balujemy na miescie, pijemy
      na dicho itd, czesto oni sami zadyme wszczynaja, zachowuja sie chamsko i
      brutalnie, ale jak kogos zaczepia a im sie cos stanie to wtedy wszyscy mowia,
      ze policjant zostal zaatakowany! Wkurza mnie ta obluda!!! i szukanie sensacji!
      Ta sytuacja jest inna, bo zginal w slusznej sprawie, ale zginal jako zwykly
      normalny czlowiek, nie policjant, jako policjant bylby gdyby byl na sluzbie!
    • Gość: krzysztof30 Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.stk.vectranet.pl 11.02.10, 08:35
      Cześć pamięci Policjanta! Zginął broniąc porządku i za to mu chwała!!!
      Tego gnojka powinno się zutylizować - dosłownie. Ja też noszę w kieszeni
      scyzoryk ale do głowy nie przyszłoby mi odebrać komuś życie. Tacy ludzie nie
      mają szacunku do życia innych. Pomyślcie sobie jakby to była bliska Wam osoba
      a jakiś gnojek stwierdził, że w bójce użyje noża... Dlatego nie jestem za
      więzieniem - JA JESTEM ZA UTYLIZACJĄ (bo czy taki człowiek może funkcjonować w
      zdrowym społeczeństwie??)
    • Gość: ifp Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:36
      Czy zawód POLICJANT to zwykła praca?

      „...giną od bomby podłożonej pod radiowozem, giną od noża, giną postrzeleni
      przez bandytów, giną bo ścigając przestępcę spadną z dachu, giną w wypadkach
      samochodowych podczas patroli i kontroli prowadzonych na drogach...
      ...codziennie wychodząc z domu, nie tylko do służby, policjant nie wie czy
      wróci cały do domu bo ma wpisane w zawód ryzyko utraty życia i nakaz
      reagowania w sytuacjach naruszenia prawa...ryzyko to ponosi działając wbrew
      ludzkiemu odruchowi unikania sytuacji niebezpiecznych...tak zadziałał ands i
      zapłacił za to najwyższa cenę...
      ... niech ta kolejna śmierć przypomni niektórym ludziom w tym kraju, że bycie
      policjantem to nie zwykła praca - to stała czujność i reakcja wbrew
      rozsądkowi, wbrew instynktowi samozachowawczemu, wbrew własnemu interesowi i
      interesowi swojej ukochanej rodziny...”
      [*]
    • Gość: M. Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 62.69.214.* 11.02.10, 08:41
      Szacunek i respekt!!
    • sovip Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu 11.02.10, 08:41
      "Warto dalej pracować w tej Firmie. To my ją tworzymy i my jesteśmy jej
      integralną częścią." - Ands

      Szacun wielki i smutek że prawdziwy glina odszedł
    • Gość: marx Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.teleton.pl 11.02.10, 08:41
      Dlaczego policjant , który ścigał śmiecia - nożownika nie sprawił ,że śmieć
      zginął podczas próby ucieczki. Celny strzał w pusty łeb załatwiłby sprawę.
      • mus-zek0 Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu 11.02.10, 09:27
        Dlatego,że wtedy niczym nie różniłby się od tego "śmiecia".
    • Gość: obywatel Ł Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 91.193.160.* 11.02.10, 08:42

      Policja powinna dostać takie prawa jakie miała Milicja.
      Tępić łobuzerię a nie babcie sprzedające czosnek i pietruszkę.
      • Gość: mi Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu IP: *.prenet.pl 11.02.10, 08:51

        gó...arz nasłuchał sie debili pseudohip-hopowych w stylu hemp gru itp ścierwa. i
        mu odbiło. oczywiscie dostanie pewnie mały wyrok ze względu na wiek. a szkoda,
        że policjant nie miał przy sobie gnata...
    • Gość: MS Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:43
      Czapa dla takich złoczyńców. Trzeba wyplewić chwasty a nie płacić za jego
      utrzymanie przez kilkadziesiąt lat z naszych pensji.
    • Gość: HQ Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.mmpnet216.tnp.pl 11.02.10, 08:44
      Jestem za karą śmierci.
    • Gość: pac policjant czy nie bez rożnicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:46
      to ja mogłem wysiadać z tego tramwaju, może zamiast zwracać uwagi trzeba od
      razu kopnąć takiego gnoja w twarz profilaktycznie zeby nie wstal. najgorsze
      jest to ze taki szczyl to nie zaden bandyta po ktorym mozna sie spodziewać
      ataku lub kłopotów (i policja na takiego jest przygotwana lepiej lub bardziej)
      ten szczyl to zwykly chuligan, bezmozgi patolog chodzący z kosą po mieście.
      rownie dobrze mogl zabić matkę z dzieckiem, a moze dziecko, kolege z klasy -
      dla niego to bez roznicy? Nie nazywajmy go przestępcą lub bandytą bo to jest
      dla niego wyróżnienie. To jest społeczne ZERO bez uczuć bez podstawowych zasad
      moralnych. wlasnie ten przedział wiekowy 14-20 lat. Zwrocmy uwagę ze wlasnie
      ten przedział wiekowy rozkręca awantury na mieście (czy to pod przykrywką
      kibicowania czy to po prostu dla rozróby) ale to nie są CHULIGANI którzy tak
      jak i BANDYCI mają jakiś kodeks, nie zabiją na ulicy za darmo, to zwykłe
      bezmyślne gnojki bez honoru ktorzy za nic mają jakiekolwiek wartości. Normalny
      człowiek jak czyta o takim SKU#$%#$ to ma w głowie karę śmierci - dlaczego? a
      dlaczego nie? przecież ten gnój sam określił jaki wyrok najbardziej mu
      odpowiada, on nie chce żyć w społeczeństwie i zabija innych i co ma iść do
      więzienia siedzieć w ciepełku? NIE dla takiego jest tylko szafot. KONIEC z TYM!
    • Gość: astro Szacunek IP: *.slupsk.vectranet.pl 11.02.10, 08:46
      Szacunek, żal takiego policjanta. Widać, że był gliniarzem z powołania
    • Gość: doroti 26 Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 217.17.38.* 11.02.10, 08:47
      Za małe kary, kara śmierci powinna być za mordersrwa!! wiek nie ma
      znacenia w przypadku kilka krotnie karanego małolata który chodzi z
      nożem jest to potencjalny morderca,kto normalny chodzi z nożem! nie
      ma kary ,karani sa Ci co we własnej obronie zabiją zlodzieja który
      się do nich włamał lub napad. Gdyby wiedzieli że za zabójstwo grozi
      im śmierć niejeden by się zastanowił,a my ich
      zamykamy ,utrzymujemy ,i liczymy na poprawę, kary zaostrzenie
      kar ,uratowało by życie innym !
    • Gość: smutne Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:47
      Bydle, policjanci, koledzy zabitego, powinni miec mozliwosc "rozmowy" z nim
      bez swiadkow - taka godzinka, mam nadzieje ze bedzie gwalcony w pierdlu
      • mus-zek0 Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu 11.02.10, 09:35
        W więzieniu niestety będzie bohaterem darzonym szacunkiem współwięźniów.
        • zigzaur Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu 11.02.10, 10:28
          Ale będzie też "ulubieńcem" klawiszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka