Gość: Behemot @zigzaur IP: *.awakom.net 11.02.10, 08:13 Czy chociaż raz nie mógłbyś wyczuć tego momentu, w którym lepiej się zamknąć, niż powiedzieć coś bez sensu?! Odpowiedz Link Zgłoś
dean08 Re: @zigzaur 11.02.10, 08:43 Zigzaur - gwiazda kravat-magii nauczy zaraz gawiedź jak bez trudu obronić się przed dwoma napastnikami z których jeden ma nóż... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: @zigzaur 11.02.10, 10:22 Z opisu zdarzenia wynika, że napastnik sięgnął po nóż nie od razu. A sięganie po nóż to okazja do zadania obezwładniającego ciosu. Tym bardziej, że - jak się okazuje - ten policjant zajmował się chwytaniem złodziei samochodowych. A taki złodziej może mieć przy sobie ostre narzędzia. Wygląda na to, że polski policjant jest gorzej wyszkolony niż stewardessa Lufthansy. Odpowiedz Link Zgłoś
dean08 Re: @zigzaur 11.02.10, 12:17 Przykra czytać kogoś kto nie ma zielonego pojęcia o walce wręcz... Poczytaj o teście LAPD (policji, która uchodzi za jedną z lepiej wyszkolonych), w którym uzbrojeni policjanci mieli stawić czoło pojedynczemu napastnikowi, który znienacka wyciąga nóż. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: @zigzaur 11.02.10, 12:45 Nie twierdzę, że każda obrona przed atakiem nożem się udaje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: overlord USA Re: @zigzaur IP: *.compute-1.amazonaws.com 11.02.10, 15:03 o wlasnie to :D bylem i widzialem, podobne testy byly robione tez w innych stanach i wyniki byly dosc przerazajace. zigzaur debilu im odleglosc jest mniejsza masz mniej czasu na reakcje takze nie pitol mi farmazonow o tym jak sie bronic przed nozownikiem bo siedze w tym biznesie juz ladnych pare lat i moge powiedziec ze nie istnieje zadna technika chroniaca czlowieka przed atakiem nozem. dean08 ignoruj tego palanta bo ten nawet nie widzi roznicy miedzy wojskiem a policja (jedynie SWAT jest prawdziwie bojowa jednostka). te zigzaur a jednego komandosa z delta force zabijajacego 300 thugsow z nozami pewnie tez widziales. get real ziggy the piggy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: overlord USA Re: @zigzaur IP: *.compute-1.amazonaws.com 11.02.10, 15:20 o wlasnie to! bylem i widzialem, podobne testy byly robione tez w innych stanach a wyniki byly dosc przerazajace. zigzaur debilu im odleglosc jest mniejsza tym masz mniej czasu na reakcje takze nie pitol mi glupot o tym jak sie bronic przed nozownikiem bo siedze w tym biznesie juz ladnych pare lat i moge powiedziec ze nie istnieje zadna technika chroniaca czlowieka przed atakiem nozem. dean08 ignoruj tego palanta bo ten nawet nie widzi roznicy miedzy wojskiem a policja (jedynie SWAT jest prawdziwie bojowa jednostka). te zigzaur a jednego komandosa z delta force zabijajacego 300 thugsow z nozami pewnie tez widziales. get real ziggy the piggy. Odpowiedz Link Zgłoś
dyzio_marudziciel Re: @zigzaur 11.02.10, 12:22 Człowieku, ty naprawdę nie masz pojęcia, o czym piszesz. Nie ma takiej opcji, żeby najlepiej wyszkolony antyterrorysta, Rambo, Commando i Van Damme w jednej osobie się obronił przed doświadczonym nożownikiem w bliskim starciu, bez względu na to, ile ćwiczył karate, srarate, kraw magii i innych pierdów. Nożownik to maszyna do zabijania i jedyną opcją żeby go obezwładnić to strzelać z takiej odległości, że nie jest w stanie cię dosięgnąć kosą. A z tymi stewardessami to już w ogóle odjazd masz niezły. Weź wyjdź na ulicę i zobacz, o co chodzi, jedź na Szmulki i obczaj jak wygląda prawdziwy zakapior i jak się posługuje nożem, to może coś do ciebie dotrze. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: @zigzaur 11.02.10, 12:44 Nie ma powodu uważać, że ten żul miał umiejętności walki nożem. To był zwykły żul podochocony alkoholem. Nie twierdzę, że każda obrona przed atakiem nożem udaje się. Ale od policjanta należy oczekiwać umiejętności obrony. Nie tylko przed atakiem nożem ale i przed uchwyceniem od tyłu. Zasięg nożownika = długość ręki + długość noża, czyli około 1 m. Odpowiedz Link Zgłoś
dean08 Re: @zigzaur 11.02.10, 15:58 Naprawdę - spróbuj testu z pisakiem i białą koszulką. Skończy się "rumakowanie"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AT łdz Re: @zigzaur IP: *.toya.net.pl 11.02.10, 16:38 Boże takich kretynów powinno się kastrować. Widać dean że nic mu nie wytłumaczysz bo on przecież widział jak Rambo pół dżungli wyciął tępym scyzorykiem hehehe. Te zigzaur może też kulki powinniśmy w zęby łapać?? Dam Ci adres kołku przyjedź do mnie a ja sobie pyknę ze 3 browarki wezmę mały nożyk do obierania marchewek i zobaczymy jak będziesz wyglądał po swoich unikach (tylko podpisz mi papiery że dobrowolnie chcesz się sprawdzać i można będzie wykorzystać twoje narządy). Odpowiedz Link Zgłoś
pawulon26 Nowoczesne wychowanie,bezstresowe..... 11.02.10, 08:13 oto owoce nieodpowiedzialnych "rodzicow" i ich bledow sprzed 15-18 lat,teraz tak juz bedzie,nie ma kary i gnoje robia co chca.Najgorsze jest to ze tego zwyrodnialca bede musial ja i inni utrzymywac z podatkow.A po co?Nie wystarczyl by sznur albo kulka za kilkanascie PLN??? Chory kraj,bandzior ma wiecej do powiedzenia niz policjant.Dlaczego nie chca wprowadzic ustawy o posiadaniu broni?Bo zaklady pogrzebowe by mialy pelne rece roboty,ludzie by takich śmieci sami odstrzelili. Wyrazy wspolczucia dla rodziny policjanta,a te awanse nich se w d''''' wsadza.Zmiencie prawo,bedzie miej okazji do awansow pośmiertnych. Odpowiedz Link Zgłoś
zbylbyt Śmierć policjanta 11.02.10, 08:15 To tragiczne zdarzenie, które powinno być szybko osądzone najwyższym wyrokiem - dożywocie. Dziś jest wokół tego wydarzenia wielki szum, nadaje się zmarłemu odznaczenia a za kilkanaście dni … zapomnimy o sprawie. I to normalne przecież życie toczy się dalej. Ale ja o czym innym. Czy ktoś pomyślał o tragedii jaką przeżywa najbliższa rodzina zamordowanego policjanta. Przestępcy ukrywa się twarz, nazwisko. Czy ktoś podał pomocną dłoń żonie dzieciom. Czy będą oni mieli opiekę za miesiąc za rok , dwa … I nie chodzi tu o pamięć kolegów z komendy. Mordercę będzie utrzymywać społeczeństwo, przez całe jego parszywe życie Niech więc odpowiednie czynniki zajmą się tak naprawdę rodziną tego bohaterskiego policjanta zbych Odpowiedz Link Zgłoś
gregsmile policjant po służbie ma mieć broń przy sobie!!! 11.02.10, 08:17 praca w służbach mundurowych to nie tylko 8 godz na służbie, a potem luzik i cywilne życie. ten policjant zachował się tak jak należy. zabrakło mu broni. jeden strzał w powietrze czy w nawet 2gi w nogę uratowałby mu życie. a nawet jakby odstrzelił tego napastnika to i tak niewielka strata dla reszty społeczeństwa. teraz społeczeństwo ma takiego utrzymywać w więzieniu do końca życia? prawo jest chore! mam nadzieję, że koledzy policjanta sami się tym zajmą. popieram takie rozwiązanie jak prawo jest chore! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justa Re: policjant po służbie ma mieć broń przy sobie! IP: *.igichp.edu.pl 12.02.10, 08:20 Popieram to co napisałeś !!!! moim zdaniem powinni jeszcze ukarać ludzi którzy jechali tym tramwajem za to że nikt nie pomógł .Gdyby za Policjantem wyszło jeszcze 2 lub 3 facetów gó...arz by się wystraszył a policjant teraz by żył . Nasze społeczeństwo nie potrafi sobie pomagać , każdy myśli tylko o własnym tyłku. LUDZIE NIE MOŻE TAK BYĆ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mareks Reklama na stronie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:20 Usuńcie z tej strony może reklamę: na imprezę zaprasza....... Chyba głupia wpadka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Woli Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:20 cześć i sława dzielnym ludziom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HM Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 195.8.101.* 11.02.10, 08:20 Dożywocie ? Śmieszne ... jeszcze mamy taka gnidę utrzymywać ? niech zarobi na swoje utrzymanie ciężką pracą !!! albo "wyrwać chwasta" czy taki człowiek się zmieni ? PATOLOGIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tran Czapa dla tego tępaka... IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.02.10, 08:20 W takim wieku dźgać nożem, koleś nadaje się tylko do dożywotniego walenia kilofem w kamieniołomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość jestem za Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.10, 08:24 w takich wypadkach jestem za karą śmierci dla tego człowieka młodego człowieka bo nawet jak go wsadzą, wyjdzie kiedyś ,a my podatnicy będziemy płacili za jego pobyt w więzieniu a może zabije jeszcze kogoś po prostu wszyscy widzieli zamordował należy się mu to samo i nie ja dawałem mu życie ale chwasty trzeba wyrywać Odpowiedz Link Zgłoś
marchewky zginął jak bohater 11.02.10, 08:28 Podziwiam postawę policjanta i współczuję rodzinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat.31 Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 81.210.87.* 11.02.10, 08:29 Mam nadzieję, że policjanci już odpowiednio się tym g.ównem zaopiekują i nie dadzą mu zapomnieć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzyn Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 217.98.20.* 11.02.10, 08:32 Otworzyć normalnym ludziom dostęp do broni ,ten policjant powinien mieć swoja bron prywatna i ludzie inaczej reagują na takie zdarzenia mając szanse obrony. Jesteśmy bezbronni w takich zdarzeniach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamil Z szacunkiem do "Andsa" ale on nie byl policjante IP: *.marinex.com.pl 11.02.10, 08:32 Nie podoba mi sie to ze media dudnia, ze policjant zasztyletowany! Zal mi czlowieka i rodziny, a gnoja co to zrobil ukatrupic, ale... W chwili kiedy to sie stalo on nie byl policjantem, byl gdzies sobie prywatnie, wiec przestanie pieprsyc, ze to policjant. Mam wiele znajomych, ktorzy sa glinami, w weekendy balujemy na miescie, pijemy na dicho itd, czesto oni sami zadyme wszczynaja, zachowuja sie chamsko i brutalnie, ale jak kogos zaczepia a im sie cos stanie to wtedy wszyscy mowia, ze policjant zostal zaatakowany! Wkurza mnie ta obluda!!! i szukanie sensacji! Ta sytuacja jest inna, bo zginal w slusznej sprawie, ale zginal jako zwykly normalny czlowiek, nie policjant, jako policjant bylby gdyby byl na sluzbie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysztof30 Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.stk.vectranet.pl 11.02.10, 08:35 Cześć pamięci Policjanta! Zginął broniąc porządku i za to mu chwała!!! Tego gnojka powinno się zutylizować - dosłownie. Ja też noszę w kieszeni scyzoryk ale do głowy nie przyszłoby mi odebrać komuś życie. Tacy ludzie nie mają szacunku do życia innych. Pomyślcie sobie jakby to była bliska Wam osoba a jakiś gnojek stwierdził, że w bójce użyje noża... Dlatego nie jestem za więzieniem - JA JESTEM ZA UTYLIZACJĄ (bo czy taki człowiek może funkcjonować w zdrowym społeczeństwie??) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ifp Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:36 Czy zawód POLICJANT to zwykła praca? „...giną od bomby podłożonej pod radiowozem, giną od noża, giną postrzeleni przez bandytów, giną bo ścigając przestępcę spadną z dachu, giną w wypadkach samochodowych podczas patroli i kontroli prowadzonych na drogach... ...codziennie wychodząc z domu, nie tylko do służby, policjant nie wie czy wróci cały do domu bo ma wpisane w zawód ryzyko utraty życia i nakaz reagowania w sytuacjach naruszenia prawa...ryzyko to ponosi działając wbrew ludzkiemu odruchowi unikania sytuacji niebezpiecznych...tak zadziałał ands i zapłacił za to najwyższa cenę... ... niech ta kolejna śmierć przypomni niektórym ludziom w tym kraju, że bycie policjantem to nie zwykła praca - to stała czujność i reakcja wbrew rozsądkowi, wbrew instynktowi samozachowawczemu, wbrew własnemu interesowi i interesowi swojej ukochanej rodziny...” [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 62.69.214.* 11.02.10, 08:41 Szacunek i respekt!! Odpowiedz Link Zgłoś
sovip Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu 11.02.10, 08:41 "Warto dalej pracować w tej Firmie. To my ją tworzymy i my jesteśmy jej integralną częścią." - Ands Szacun wielki i smutek że prawdziwy glina odszedł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marx Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.teleton.pl 11.02.10, 08:41 Dlaczego policjant , który ścigał śmiecia - nożownika nie sprawił ,że śmieć zginął podczas próby ucieczki. Celny strzał w pusty łeb załatwiłby sprawę. Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu 11.02.10, 09:27 Dlatego,że wtedy niczym nie różniłby się od tego "śmiecia". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Ł Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 91.193.160.* 11.02.10, 08:42 Policja powinna dostać takie prawa jakie miała Milicja. Tępić łobuzerię a nie babcie sprzedające czosnek i pietruszkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mi Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu IP: *.prenet.pl 11.02.10, 08:51 gó...arz nasłuchał sie debili pseudohip-hopowych w stylu hemp gru itp ścierwa. i mu odbiło. oczywiscie dostanie pewnie mały wyrok ze względu na wiek. a szkoda, że policjant nie miał przy sobie gnata... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MS Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:43 Czapa dla takich złoczyńców. Trzeba wyplewić chwasty a nie płacić za jego utrzymanie przez kilkadziesiąt lat z naszych pensji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HQ Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.mmpnet216.tnp.pl 11.02.10, 08:44 Jestem za karą śmierci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pac policjant czy nie bez rożnicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:46 to ja mogłem wysiadać z tego tramwaju, może zamiast zwracać uwagi trzeba od razu kopnąć takiego gnoja w twarz profilaktycznie zeby nie wstal. najgorsze jest to ze taki szczyl to nie zaden bandyta po ktorym mozna sie spodziewać ataku lub kłopotów (i policja na takiego jest przygotwana lepiej lub bardziej) ten szczyl to zwykly chuligan, bezmozgi patolog chodzący z kosą po mieście. rownie dobrze mogl zabić matkę z dzieckiem, a moze dziecko, kolege z klasy - dla niego to bez roznicy? Nie nazywajmy go przestępcą lub bandytą bo to jest dla niego wyróżnienie. To jest społeczne ZERO bez uczuć bez podstawowych zasad moralnych. wlasnie ten przedział wiekowy 14-20 lat. Zwrocmy uwagę ze wlasnie ten przedział wiekowy rozkręca awantury na mieście (czy to pod przykrywką kibicowania czy to po prostu dla rozróby) ale to nie są CHULIGANI którzy tak jak i BANDYCI mają jakiś kodeks, nie zabiją na ulicy za darmo, to zwykłe bezmyślne gnojki bez honoru ktorzy za nic mają jakiekolwiek wartości. Normalny człowiek jak czyta o takim SKU#$%#$ to ma w głowie karę śmierci - dlaczego? a dlaczego nie? przecież ten gnój sam określił jaki wyrok najbardziej mu odpowiada, on nie chce żyć w społeczeństwie i zabija innych i co ma iść do więzienia siedzieć w ciepełku? NIE dla takiego jest tylko szafot. KONIEC z TYM! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: astro Szacunek IP: *.slupsk.vectranet.pl 11.02.10, 08:46 Szacunek, żal takiego policjanta. Widać, że był gliniarzem z powołania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doroti 26 Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: 217.17.38.* 11.02.10, 08:47 Za małe kary, kara śmierci powinna być za mordersrwa!! wiek nie ma znacenia w przypadku kilka krotnie karanego małolata który chodzi z nożem jest to potencjalny morderca,kto normalny chodzi z nożem! nie ma kary ,karani sa Ci co we własnej obronie zabiją zlodzieja który się do nich włamał lub napad. Gdyby wiedzieli że za zabójstwo grozi im śmierć niejeden by się zastanowił,a my ich zamykamy ,utrzymujemy ,i liczymy na poprawę, kary zaostrzenie kar ,uratowało by życie innym ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smutne Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpusz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 08:47 Bydle, policjanci, koledzy zabitego, powinni miec mozliwosc "rozmowy" z nim bez swiadkow - taka godzinka, mam nadzieje ze bedzie gwalcony w pierdlu Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu 11.02.10, 09:35 W więzieniu niestety będzie bohaterem darzonym szacunkiem współwięźniów. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Ostatnia interwencja "Andsa" - nigdy nie odpu 11.02.10, 10:28 Ale będzie też "ulubieńcem" klawiszy. Odpowiedz Link Zgłoś