Dodaj do ulubionych

Prohibicja

IP: 62.152.134.* 16.04.10, 17:17
Czy prohibicja będzie też obowiązywać księży podczas celebracji i
odprawiań guseł?
Obserwuj wątek
    • Gość: Maro Re: Prohibicja IP: *.chello.pl 16.04.10, 18:32
      Tego nie wiem, ale miejcie oko na biednych, niczego nie swiadomoych
      ministrantow!
      • Gość: trauma Re: Prohibicja IP: *.pools.arcor-ip.net 16.04.10, 18:35
        Nie kombinujcie tylko uhlyjcie sie na zapas.
        • vomitorium1 Re: Prohibicja 16.04.10, 18:59
          a jak ktoś musi
          (czy można brać dożylnie ?)
      • Gość: Zainteresowany Re: Prohibicja IP: 62.152.134.* 16.04.10, 23:33
        Gość portalu: Maro napisał(a):

        > Tego nie wiem, ale miejcie oko na biednych, niczego nie
        swiadomoych > ministrantow!

        Maro a co im grozi?. W każdym razie dobrze, że ostrzegasz, dzięki
        temu nie będą stali tyłem do sług Bożych.
        • przewoz_pw Re: Prohibicja 17.04.10, 09:49
          Fajny wątek. Dowcip na poziomie samouwielbiacza Kuby W :]
    • Gość: Zainteresowny Re: Prohibicja IP: *.152.143.121.dsl.dynamic.eranet.pl 17.04.10, 10:21
      > Czy prohibicja będzie też obowiązywać księży podczas celebracji i
      > odprawiań guseł?

      Po debacie średniej z przyjaciółmi doszliśmy do wniosku, że nie, bo
      przecież mamy "rozdział" kościoła od Państwa ( w jedną stronę).
      • panpapaj Re: Prohibicja 17.04.10, 13:24
        Zakaz sprzedaży alkoholu, proponowałbym rozszerzyć, o papierosy, gumy do żucia,
        lody i prezerwatywy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka