Gość: Zainteresowany IP: 62.152.134.* 16.04.10, 17:17 Czy prohibicja będzie też obowiązywać księży podczas celebracji i odprawiań guseł? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maro Re: Prohibicja IP: *.chello.pl 16.04.10, 18:32 Tego nie wiem, ale miejcie oko na biednych, niczego nie swiadomoych ministrantow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trauma Re: Prohibicja IP: *.pools.arcor-ip.net 16.04.10, 18:35 Nie kombinujcie tylko uhlyjcie sie na zapas. Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Re: Prohibicja 16.04.10, 18:59 a jak ktoś musi (czy można brać dożylnie ?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zainteresowany Re: Prohibicja IP: 62.152.134.* 16.04.10, 23:33 Gość portalu: Maro napisał(a): > Tego nie wiem, ale miejcie oko na biednych, niczego nie swiadomoych > ministrantow! Maro a co im grozi?. W każdym razie dobrze, że ostrzegasz, dzięki temu nie będą stali tyłem do sług Bożych. Odpowiedz Link Zgłoś
przewoz_pw Re: Prohibicja 17.04.10, 09:49 Fajny wątek. Dowcip na poziomie samouwielbiacza Kuby W :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zainteresowny Re: Prohibicja IP: *.152.143.121.dsl.dynamic.eranet.pl 17.04.10, 10:21 > Czy prohibicja będzie też obowiązywać księży podczas celebracji i > odprawiań guseł? Po debacie średniej z przyjaciółmi doszliśmy do wniosku, że nie, bo przecież mamy "rozdział" kościoła od Państwa ( w jedną stronę). Odpowiedz Link Zgłoś
panpapaj Re: Prohibicja 17.04.10, 13:24 Zakaz sprzedaży alkoholu, proponowałbym rozszerzyć, o papierosy, gumy do żucia, lody i prezerwatywy. Odpowiedz Link Zgłoś