abc123.trzy
01.06.10, 09:19
Administratorzy forum Radzymin i okolice zabronili mi pisać na tym forum. To
jest jedyny powód, dla którego nie pojawią się tam już moje pytania do
członków Forum.
Nie wiedziałem, że mam aż taki wpływ na tą organizację. I że tak się mnie
obawia, iż zakazuje publikacji.