sibeliuss
28.12.10, 13:51
O 56 gr może podrożeć w przyszłym roku bilet komunikacji miejskiej. O 7 gr więcej zapłacimy za m sześc. wody. Warszawa to nie miasto dla ludzi bez pieniędzy – tłumaczy rzecznik GUS.
www.zw.com.pl/artykul/548188_Coraz-mniej-w-portfelach.html