Gość: gość
IP: *.acn.waw.pl
02.02.11, 21:19
Millennium - najgorszy Bank na polskim rynku. Dzisiaj pracownikom wsparcia IT zlikwidowano całkowicie (i tak już nędzne) premie kwartalne. Jeśli ktoś się nie zgodził miał do wyboru jeszcze dobrowolne odejście. Zwolnienia trwają od dwóch lat. Dobrze, że również już nie pracuję w tym czymś. Zastanów się trzy razy, zanim zechcesz się tam zatrudnić.