Dodaj do ulubionych

POMÓŻCIE!

IP: *.prosoft.com.pl 01.03.02, 16:48
Dzisiaj rano telewizja UPC usuneła ze swej oferty stację BBC Prime. Było to
jedyna stacja nadająca w języku angielskim filmy fabularne i seriale
produkowane w Wielkiej Brytanii, a nie tylko wiadomości. Bardzo was proszę-
błagam nawet- zadzwońcie pod numer 9480 i poproście o ponowne podłączenie BBC
Prime. Jeżeli zgłoszę się tylko ja i może jeszcze parę osób to UPC zignoruje
sprawę, jeżeli zadzwoni więcej ludzi może zareagują. Gdy każą wstukać numer
klienta po prostu naciśnijcie '#'. PROSZĘ WAS!!! POMÓŻCIE!!!
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: POMÓŻCIE! 01.03.02, 16:56
      W Asterze też chyba tego nie mam.
      • Gość: Gapcio Re: POMÓŻCIE! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 01.03.02, 18:16
        Aster zlikwidował kanał w zeszłym roku,wielokrotne prośby o wznowienie
        emisji,odrzucali tłumacząc ze BBC ząda zbyt wysokich opłat za możliwość
        transmisji tego programu.Chyba więc koniec tego kanału w kablówkach.Szkoda.
        • radzio_pl Re: POMÓŻCIE! 01.03.02, 19:16
          Co za absolutna beznadzieja- jedyny sensowny program w UPC! (nie przepadam za
          polską TV)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka