Gość: dziadzia
IP: *.centertel.pl
05.07.11, 14:03
bo ja zrezygnowałem ze zbiorkomu po 20 latach korzystania ponieważ nie mam zamiaru oddychać jakąkolwiek klimatyzacją a tymbardziej śmierdzącą i zagrzybioną. mam auto bez klimy dzięki czemu nie mam problemów ze zdrowiem.