Gość: Romek IP: 195.136.33.* 26.07.11, 12:42 Linia 801 nie wróci. Co teraz będą szczekały pieski ujadające o promowaniu Legionowa???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Romek Re: Kasacja 801 IP: 195.136.33.* 29.07.11, 11:53 Z ZTM: www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=1489&l=1 Odpowiedz Link Zgłoś