oszolom.z.radia.maryja 18.05.04, 22:21 mecz o puchar Polski między Lechem Poznań a Legią Warszawa zakończył się porażką Legionistów..Lech strzelił im dwa gole....KOLEJORZ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kolejorz Re: Legia pokonana!!! IP: *.smrw.lodz.pl 18.05.04, 22:24 Lech, Lech kolejorz! Nareszcie jakaś dobra wiadomość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Legia pokonana!!! IP: *.acn.waw.pl 18.05.04, 22:30 kolejorz,kolejorz ale i tak kasy nie dostaniecie na prąd kolejorze i PKP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uradowany Re: Legia pokonana!!! IP: *.smrw.lodz.pl 18.05.04, 22:47 co tam kasa, ważne że legia dostałe w doopę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonista Re: Legia pokonana!!! IP: *.chello.pl 18.05.04, 22:48 o nawet łodzinin się podniecił, ach ten kompleks Legii nie zna granic. Poczekajmy do rewanżu..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radogoszczanin Re: Legia pokonana!!! IP: *.smrw.lodz.pl 18.05.04, 22:54 ani myślę czekać do rewanżu, cieszę się tym, co tu i teraz, ulotną chwilą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Legia pokonana!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.05.04, 23:16 do siebie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonista Re: Legia pokonana!!! IP: *.chello.pl 19.05.04, 00:03 zajmij sie widzewem on zdobędzie mistrzostwo polski - jak odwrócisz tabele Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 08:53 Jako kibic Polonii mówię zwyciestwu Lecha stanowcze NIE! Puchar musi zdobyć Legia, tak by walka o czwarte miejsce trwała do końca, co pozostawia nadzieję na urwanie jak największej ilości punktow Świtowi. Odpowiedz Link Zgłoś
mike_ Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 09:30 j_karolak napisał: > Jako kibic Polonii mówię zwyciestwu Lecha stanowcze NIE! Jako kibic Legii mówię zwycistwu Lecha stanowcze NIE! > Puchar musi zdobyć Legia, tak by walka o czwarte miejsce trwała do końca, co > pozostawia nadzieję na urwanie jak największej ilości punktow Świtowi. Przecież wystarczy że wygracie Polkowicami i już macie utrzymanie. A Świt i tak spadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gap_miejski Re: Legia pokonana!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.04, 09:31 Oszołom mąci. Na białostockim forum zamieścił następujący wątek: Lech Poznań pokonał Legię Warszawa i pomścił Jagę Autor: oszolom.z.radia.maryja Data: 18.05.2004 22:29 + dodaj do ulubionych wątków + odpowiedz na list Szczuje. Bardzo po chrześcijańsku. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 11:28 j_karolak napisał: > Jako kibic Polonii mówię zwyciestwu Lecha stanowcze NIE! > > Puchar musi zdobyć Legia, tak by walka o czwarte miejsce trwała do końca, co > pozostawia nadzieję na urwanie jak największej ilości punktow Świtowi. -a więc to tak sobie prezsei coniektórych klubów ustalii...pilkarski poker..nie ma co... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Automobilista Re: Legia pokonana!!! IP: 62.233.175.* 19.05.04, 09:51 Gratulacje dla Lecha za bardzo dobrą grę, a my czekamy na rewanż. Tylko Legia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Automobilisty Madre slowa !!!! IP: *.u.mcnet.pl 19.05.04, 15:35 dobrze powiedziane !!! wygra Legia 3:0 Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 12:15 Mecz mizerny. Ci nasi futbolisci to jakies takie ociezale Hajty. Iskry Bozej brakuje. I techniki. Jak sie popatrzy na naszych nowych rodakow z zachodniej czesci UE... Ech, zal sciska. To ladnie ze strony Karolaka_j, ze przedklada klub warszawski nad te pyry poznanskie. Mniej ladnie, ze czyni to nie z tak potrzebnego nam wszystkim lokalnego patriotyzmu, ale w wyniku jakichs kunktatorskich wyliczen. W lidze trzeba sie utrzymywac silom i godnosciom osobistom, a nie przy pomocy kalkulatora. Odpowiedz Link Zgłoś
patryg1 Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 13:05 Ty sceptyk chyba jakis inny mecz oglądałeś. Chciałbym więcej takich "mizernych" pojedynków w polskiej lidze. Nie ma się co podniecać ty zachodem bo mam Cyfre + i widze że i tam meczów dennych jest tyle samo co porywających. No chyba że do wszystkiego masz takie podejście, jakie wskazuje Twój nick. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk patryg1 19.05.04, 14:51 Przyznam sie, ze ogladalem tylko druga polowe. I zgadzam sie, ze meczow dennych w ligach europejskich jest na pewno bardzo duzo. Ale ja ogladam tylko najlepsze, pokazywane w normalnej TV. I do tego poziomu porownuje te nasze mecze. Co oczywiscie jest troche nie fair. Ale nie zapominaj, ze to byl final Pucharu Polski. Czyli poziom powinien byc wyzszy niz przecietny, bo i pilkarze lepsi niz przecietni na boisku. Chocby teoretycznie. Podtrzymuje jednak swe zdanie o marnej technice naszych ligowcow. Widziales wczoraj jakies zagrania, zebys po nich powiedzial "no, qrde, jak on to zrobil?". A ponadto uwazam, ze nasi pilkarze za malo z siebie daja podczas meczow. Czesto laza po boisku, zamiast zap...ac przez caly mecz jak male samochodziki. Czesto jak ogladam druzyny zagraniczne gdy stosuja pressing na calym boisku i potem zobacze naszych kopaczy, to az sie smutno robi. Odpowiedz Link Zgłoś
patryg1 Re: patryg1 19.05.04, 15:31 Co do techniki naszych graczy to się z Tobą absolutnie zgadzam. Pressing nigdy nie był mocną stroną naszych zespołów, co wychodzi w meczach europejskich pucharów. Jak już się ktoś za niego brał, to w drugiej połowie dany zespół nie miał siły i skutek był odwrotny. Co do poziomu to powiem Ci że w lidze polskiej takiego poziomu nie ma aż tak dużo meczy, szczególnie ostatnio, kiedy wynik można poznać nawet przed meczem. Acha było wczoraj jedno zagarnie po którym powiedziałem "no, qurde jak on to zrobił?" Wiesz kiedy? Jak Włodarczyk nie trafił w piłkę stojąc kilka metrów przed bramką Lecha. To było chyba niepowtarzalne :-) Odpowiedz Link Zgłoś