Dodaj do ulubionych

Legia pokonana!!!

18.05.04, 22:21
mecz o puchar Polski między Lechem Poznań a Legią Warszawa zakończył się
porażką Legionistów..Lech strzelił im dwa gole....KOLEJORZ!
Obserwuj wątek
    • Gość: kolejorz Re: Legia pokonana!!! IP: *.smrw.lodz.pl 18.05.04, 22:24
      Lech, Lech kolejorz! Nareszcie jakaś dobra wiadomość.
    • Gość: kixx Re: Legia pokonana!!! IP: *.acn.waw.pl 18.05.04, 22:30
      kolejorz,kolejorz
      ale i tak kasy nie dostaniecie na prąd
      kolejorze
      i PKP
      • Gość: uradowany Re: Legia pokonana!!! IP: *.smrw.lodz.pl 18.05.04, 22:47
        co tam kasa, ważne że legia dostałe w doopę
        • Gość: polonista Re: Legia pokonana!!! IP: *.chello.pl 18.05.04, 22:48
          o nawet łodzinin się podniecił, ach ten kompleks Legii nie zna granic.
          Poczekajmy do rewanżu.....
          • Gość: radogoszczanin Re: Legia pokonana!!! IP: *.smrw.lodz.pl 18.05.04, 22:54
            ani myślę czekać do rewanżu, cieszę się tym, co tu i teraz, ulotną chwilą...
            • Gość: zenek Re: Legia pokonana!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.05.04, 23:16
              do siebie!!!!!
            • Gość: polonista Re: Legia pokonana!!! IP: *.chello.pl 19.05.04, 00:03
              zajmij sie widzewem on zdobędzie mistrzostwo polski - jak odwrócisz tabele
    • j_karolak Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 08:53
      Jako kibic Polonii mówię zwyciestwu Lecha stanowcze NIE!

      Puchar musi zdobyć Legia, tak by walka o czwarte miejsce trwała do końca, co
      pozostawia nadzieję na urwanie jak największej ilości punktow Świtowi.
      • mike_ Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 09:30
        j_karolak napisał:

        > Jako kibic Polonii mówię zwyciestwu Lecha stanowcze NIE!

        Jako kibic Legii mówię zwycistwu Lecha stanowcze NIE!

        > Puchar musi zdobyć Legia, tak by walka o czwarte miejsce trwała do końca, co
        > pozostawia nadzieję na urwanie jak największej ilości punktow Świtowi.

        Przecież wystarczy że wygracie Polkowicami i już macie utrzymanie. A Świt i tak
        spadnie.
      • Gość: gap_miejski Re: Legia pokonana!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.04, 09:31
        Oszołom mąci. Na białostockim forum zamieścił następujący wątek:

        Lech Poznań pokonał Legię Warszawa i pomścił Jagę
        Autor: oszolom.z.radia.maryja
        Data: 18.05.2004 22:29 + dodaj do ulubionych wątków

        + odpowiedz na list

        Szczuje. Bardzo po chrześcijańsku.
      • oszolom.z.radia.maryja Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 11:28
        j_karolak napisał:

        > Jako kibic Polonii mówię zwyciestwu Lecha stanowcze NIE!
        >
        > Puchar musi zdobyć Legia, tak by walka o czwarte miejsce trwała do końca, co
        > pozostawia nadzieję na urwanie jak największej ilości punktow Świtowi.

        -a więc to tak sobie prezsei coniektórych klubów ustalii...pilkarski poker..nie
        ma co...
        • j_karolak Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 12:09
          Na razie jestem wiceprezesem.
    • Gość: Automobilista Re: Legia pokonana!!! IP: 62.233.175.* 19.05.04, 09:51
      Gratulacje dla Lecha za bardzo dobrą grę, a my czekamy na rewanż.

      Tylko Legia!!!
      • Gość: Fan Automobilisty Madre slowa !!!! IP: *.u.mcnet.pl 19.05.04, 15:35
        dobrze powiedziane !!!

        wygra Legia 3:0
    • sceptyk Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 12:15
      Mecz mizerny. Ci nasi futbolisci to jakies takie ociezale Hajty. Iskry Bozej
      brakuje. I techniki. Jak sie popatrzy na naszych nowych rodakow z zachodniej
      czesci UE... Ech, zal sciska.

      To ladnie ze strony Karolaka_j, ze przedklada klub warszawski nad te pyry
      poznanskie. Mniej ladnie, ze czyni to nie z tak potrzebnego nam wszystkim
      lokalnego patriotyzmu, ale w wyniku jakichs kunktatorskich wyliczen. W lidze
      trzeba sie utrzymywac silom i godnosciom osobistom, a nie przy pomocy
      kalkulatora.
      • patryg1 Re: Legia pokonana!!! 19.05.04, 13:05
        Ty sceptyk chyba jakis inny mecz oglądałeś. Chciałbym więcej takich "mizernych"
        pojedynków w polskiej lidze. Nie ma się co podniecać ty zachodem bo mam Cyfre +
        i widze że i tam meczów dennych jest tyle samo co porywających. No chyba że do
        wszystkiego masz takie podejście, jakie wskazuje Twój nick.
        • sceptyk patryg1 19.05.04, 14:51
          Przyznam sie, ze ogladalem tylko druga polowe. I zgadzam sie, ze meczow dennych
          w ligach europejskich jest na pewno bardzo duzo. Ale ja ogladam tylko
          najlepsze, pokazywane w normalnej TV. I do tego poziomu porownuje te nasze
          mecze. Co oczywiscie jest troche nie fair. Ale nie zapominaj, ze to byl final
          Pucharu Polski. Czyli poziom powinien byc wyzszy niz przecietny, bo i pilkarze
          lepsi niz przecietni na boisku. Chocby teoretycznie.

          Podtrzymuje jednak swe zdanie o marnej technice naszych ligowcow. Widziales
          wczoraj jakies zagrania, zebys po nich powiedzial "no, qrde, jak on to
          zrobil?". A ponadto uwazam, ze nasi pilkarze za malo z siebie daja podczas
          meczow. Czesto laza po boisku, zamiast zap...ac przez caly mecz jak male
          samochodziki. Czesto jak ogladam druzyny zagraniczne gdy stosuja pressing na
          calym boisku i potem zobacze naszych kopaczy, to az sie smutno robi.
          • patryg1 Re: patryg1 19.05.04, 15:31
            Co do techniki naszych graczy to się z Tobą absolutnie zgadzam. Pressing nigdy
            nie był mocną stroną naszych zespołów, co wychodzi w meczach europejskich
            pucharów. Jak już się ktoś za niego brał, to w drugiej połowie dany zespół nie
            miał siły i skutek był odwrotny. Co do poziomu to powiem Ci że w lidze polskiej
            takiego poziomu nie ma aż tak dużo meczy, szczególnie ostatnio, kiedy wynik
            można poznać nawet przed meczem.

            Acha było wczoraj jedno zagarnie po którym powiedziałem "no, qurde jak on to
            zrobił?" Wiesz kiedy? Jak Włodarczyk nie trafił w piłkę stojąc kilka metrów
            przed bramką Lecha. To było chyba niepowtarzalne :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka