Dodaj do ulubionych

KOMISY PŁYTOWE

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.04, 03:45
poszukiwane koniecznie komisy z płytami CD. z góry dziękuję za pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: pajacyk Re: KOMISY PŁYTOWE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.04, 23:54
      no nie wierzę że nikt nie zna :-(
    • narysuj.mi.baranka Prosze. 25.05.04, 00:29
      www.lp.pl/
      BTW: Nie masz wyszukiwarki?
      • Gość: pajacyk Re: Prosze. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.04, 22:26
        wyszukiwarkę pewnie i mam ale liczyłam na te znajome i polecane, ale chyba
        nikt nie chce sie podzielić kontaktami
        pzdr
    • sceptyk Troche nudzisz, Pajacyk 26.05.04, 00:12
      Jeden, a wlasciwie dwa komisy sa na tylach EMPiKu, na Marszalkowskiej. Z
      drugiej strony sasiadujacego kina RELAX.

      Nastepny jest na Swietokrzyskiej/Kubusia Puchatka. Wejscie zdaje sie od
      Kubusia, ale dawno juz tam nie bylem i nie pamietam.

      Uzywane plyty sprzedaja tez, np. w Heliconie (jazz cafe, na Nowym Miescie).

      Kolo Hybryd jest, podobno raz w tygodniu, mini-targ plytowy. Ale sam tego nie
      widzialem.

      Chodz po miescie i sie rozgladaj. Spytaj sie w jednym sklepie o nastepny itp.
      Wyniki poszukiwan melduj na Forum.
      • narysuj.mi.baranka Re: Troche nudzisz, Pajacyk 26.05.04, 00:18
        Zaimponowales mi.
        • sceptyk Re: Troche nudzisz, Pajacyk 26.05.04, 00:37
          narysuj.mi.baranka napisała:

          > Zaimponowales mi.


          Szkoda, ze z tej symulanty parady antyglobow nic nie wyszlo...
          • narysuj.mi.baranka Re: Troche nudzisz, Pajacyk 26.05.04, 00:40
            Spodziewal sie Pan silnych wrazen?;) Prosze opisac program rzeczonej
            symulacji:) Zastanowie sie czy cos stracilam;)
            • sceptyk Re: Troche nudzisz, Pajacyk 26.05.04, 00:48
              No, ale jak, tak przy wszystkich mam to opisac? Poczty z kolei nie uzywam.

              Natomiast moge Cie zapewnic, ze stracilas. I to wiele. No, masz chyba
              wyobraznie?
              • narysuj.mi.baranka Re: Troche nudzisz, Pajacyk 26.05.04, 00:52
                To jak chciales umowic na symulacje? Tak przy wszystkich? ;)
                Mam wyobraznie, lecz obejmuje ona rowniez mozliwy stopien czyjegos
                przechwalania sie :P
                • sceptyk Re: Troche nudzisz, Pajacyk 26.05.04, 01:01
                  Jak uwazasz. Jesli bedziesz tak dalej postepowac, to nie wyjdziesz nigdy za
                  maz. A z domu Cie w koncu wyrzuca. Modl sie, aby nie bylo to na zime. Zwaz, ze
                  moja oferta symultany tez nie jest bezterminowa.
                  • narysuj.mi.baranka Re: Troche nudzisz, Pajacyk 26.05.04, 01:10
                    Ja korzystam z poczty :) Ale coz, czeka mnie w takim razie zima pod mostem ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka