Dodaj do ulubionych

Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w...

    • net_friend Willa Jaracza 05.01.12, 11:31
      Po wojnie willa na krótko stała się jedną ze stacji kolejki wąskotorowej kursującej między Jabłonną a Karczewem.

      Nie ma co , sojusz robotniczo-chłopski potrafił zrobić syf z każdego zabytku.
    • Gość: paintball Hotel w nadolu dla pracowników elektrowni atomowej IP: *.elektronika-sa.com.pl 05.01.12, 14:36
      Super miejscówka na strzelanie paintballem, ogromny obiekt, wszystko zburzone. SZKODA
    • Gość: gosc Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: 80.72.39.* 05.01.12, 15:05
      Perelki....?

      Drogi redaktorku, to stare rudery, ktore staly w stanie agonalnym od dziesiecioleci i nikt nie mial ochoty wydac zlotowki na ich remont. Doskonale sie stalo, ze nie zobaczymy tych rozpadajacych sie zgliszcz.
    • podpisanym czymże są te ubytki wobec zniszczeń-konsekwencji 05.01.12, 15:26
      powstania '44 ??? obywatelu nie strzelajcie "focha" !
      • Gość: mcfin Re: czymże są te ubytki wobec zniszczeń-konsekwen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.12, 22:15
        Dlatego cymbale należy chronić to co jeszcze pozostało, a nie rozwalać dla widzimisię jakiegoś gnoja chcącego pobudować jakieś gów..no w stylu "WOLFA" z Brackiej
    • Gość: Rafał Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.starachowice.vectranet.pl 05.01.12, 16:31
      Stalin był dobry :), doprowadził do wojny i krwawej jatki oraz śmierci milionów Polaków i zniszczenia Warszawy, a potem nam sprezentował drewniane domki, które dostał gratis od Finów :):).
      Ach ten przyjaciel :)! hahahaha
    • gelbigel Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... 05.01.12, 16:55
      coraz częściej mam wrażenie że ludzie któzy chcą mieszkac w tym kraju z własnej nieprzymuszonej woli musza cierpiec na jakąć chorobe psychiczną
      • Gość: maxxx Re: Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone IP: 173.233.217.* 24.01.12, 20:38
        Czego Niemcy nie zniszczyli, Polacy sami teraz wyburza?
      • Gość: Anna Re: Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.12, 16:12
        wiesz co, mieszkam w Szwajcarii, gdzie NIE DO POMYSLENIA JEST niszczenie zabytkow architektury, wlasnie tych wspolczesnych. Polska niestety jest mocno zacofanym krajem w tym temacie. NIESTETY. Az serce sie kraja na nieudolnosc naszych urzednikow, ktorzy sprzedaja perly architektoniczne (patrz: np. supersam), na nieegzekwowanie prawa, na tumiwisizm :( niestety......... Ne chce sie stresowac tym wszystkim, nie wracam do Polski.
      • Gość: PK Re: Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone IP: 31.109.218.* 18.02.12, 11:31
        Bo istota polskosci (tej chorej wersji) jest masochizm i dzieki niszczeniu architektury, nawet tej najnowszej, moga pielegnowac swoje tendencje depresyjne, frustracje nad utracona tozszamoscia kulturowa i jak to wszyscy sa przeciwko nim. Zamiast odbudowywac utracone perly naszej architektury (n.p. Palac Saski w Warszawie), przywracac zaburzona przez wojny dawna tkanke kulturowa (wieloetniczna), pielegnuja kult niszczenia. Zwlaszcza w miescie takim jak Warszawa, ktore zniknelo z powierzchni Ziemi i przestalo faktycznie istniec. A wiec niszczyc, niszczyc, niszczyc! Czemu nie to miasto ponownie w sterte gruzu?
    • Gość: Snowbird1 Niektorzy powariowali IP: *.home.cgocable.net 15.01.12, 20:09
      Przeciez polowa tych budynkow to kompletne ruiny
      a polowa budynki calkowicie niefunkcjonalne.
      Ile pieniedzy podatnikow musiano by wlozyc
      w to badziewie, zeby przywrocic im pierwotny
      wyglad? naprawde nie ma na co wydawac pieniedzy?
    • Gość: koszka Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.acn.waw.pl 17.01.12, 11:50
      W tym temacie polecam stronę opuszczone.net
    • Gość: Olga Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.w92-145.abo.wanadoo.fr 26.01.12, 20:48
      Warszawa stala sie brzydka z tymi idiotycznymi wielkimi wiezami. Stracila swoj wdziek i swoista atmosfere. To nie sa zadni dewelopperzy, to jest mafijna grupa zbijajaca na tym wszystkim ogromne pieniadze. Wladze stracily rozum czy zarabiaja na tym? Biedny nasz kraj, biedna stolica, w ktorej nie konsultuje sie mieszkancow majacych wiecej zdrowego rozsadku anizeli decydenci.
    • Gość: Hanka Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.adslplus.ch 30.01.12, 20:31
      Koszary wykupil Palikot, to on tonielegalnie wyburzyl
    • Gość: serek Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.12, 21:13
      Co Niemcy zaczęli, my dokończymy.
    • Gość: xenon domek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.12, 22:09
      To jest dom z filmu To ja zlodziej !
    • Gość: Edgar Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.warszawa.mm.pl 19.02.12, 13:59
      Tych budynków już nie zobaczymy-i chwała Bogu. To socjalistyczny syf.
    • Gość: lodzermensch Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.net-partner.pl 20.02.12, 15:16
      w Łodzi panuje totalny bałagan i brak nadzoru , jest więcej ruin i zniszczonych budynków które straszą w centrum miasta niż po II wojnie światowej!!!!!!
    • frey8b Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... 22.02.12, 11:07
      Pretensję mam do Bora Komorowskiego że tak szybko powstanie skapitulowało, jakby troszkę dłużej trwało to niepotrzeba by było dzisiaj burzyć tych budynków Niemcy zrobili by to lepiej, i bez problemów czy zabytek czy nie.
    • Gość: behawior Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.warszawa.mm.pl 22.02.12, 22:12
      Dobrze że budynki fabryki żarowek Philipsa przedwojennego a R.Luxemburg w PRL-u poszły pod młot.To był największy truciciel mieszkańcow dookoła.Robotnicy burzacy te bardzo solidne mury powinni mieć płacone szkodliwe z powodu OGROMNYCH ilości rtęci zalegającej w murach .Pracowałem tam i wiem co piszę .Zachorowalność na raka wśród pracownic tej fabryki w okresie PRL była imponująca.Wprawdzie wszystkie trucizny i grzyby które zrzucają nam teraz na głowy plus trucizny w lekarstwach i jedzeniu przebiły wielokrotnie ten rekord w cudownych czasach powrotu do pańszczyzny i analfabetyzmu złodziejstwa jak oddychanie i TOTALNEGO okłamywania społeczeństwa.Szkoda że sprzedali - jak zwykle za psie pieniadze facetowi ktory podatki placi nie w Polsce choć to tu zrobił swoje miliony.
      Polska może być państwem TYLKO majac dyktatora majacego prawo wbijania na pal teraz to jest gnój dworski w stajni Augiasza.20 lat wychowywania manekinów i obsadzania nimi stanowisk państwowych powoduje że wszyscy powołuja sie na "system" znajac czastkę wyuczona na "małpę' nie znajac calości .Wszystko sluzy tylko niewielu wielu dostaje smieci za swoja pracę.Orwellizacja świata przez iluminatów i inne tego typu nieludzkie mafie trwa.Przeżyją???????????????
    • Gość: precz precz z sowieckimi pomnikami IP: *.128.33.188.static.crowley.pl 02.03.12, 14:54
      przecz z czeronoarmistami, jak mozna upamietniac okupantow
    • Gość: Mc Koszary, fabryka, willa i piramida. Wyburzone w... IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.12, 20:33
      Zdjęcia fabryki żarówek:
      www.facebook.com/media/set/?set=a.2619391011190.2150486.1447596747&type=3
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka