Dodaj do ulubionych

Vuković jeszcze nie w Wiśle. Korzym w końcu tyg...

IP: 5.2.* / *.chello.pl 14.06.04, 23:25
Nie będzie żadnego transferu vukovica do Wisly !!! Nie kompromitujcie sie.
Bardziej wierze H.Kasperczakowi niż "Gazecie". Mysle ze takimi informacjami
zniżacie sie do poziomu brukowca, a chyba nie o to Wam chodzi !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Herman Vuković jeszcze nie w Wiśle. IP: *.tsi.tychy.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.04, 23:25
      Co oni pieprza Tren.Kasperczak nie widzi Vuko w wisle ,czyżby zmienił zdanie?
    • Gość: motyl http://andy.auto-center.pl/mam_to_w_dupie/ IP: *.olesnica.sdi.tpnet.pl 14.06.04, 23:52
      • Gość: jinx Re: Korzym IP: *.radonc.washington.edu 15.06.04, 00:38
        jeszcze niedawno chlopak mial grac w Chelsea i innych wielkich, a teraz nawet
        nie chce do Legii. jakas wielka sciema.
    • Gość: rye Re: Vuković jeszcze nie w Wiśle. Korzym w końcu t IP: 5.2.* / *.chello.pl 15.06.04, 00:49
      Hahaha - świetnie - pierwszy raz się w czymś zgadzam z kibicami Wisły - Vukovic
      do Górnika Polkowice !!!! - ani Legia, ani Wisła Cię nie chce - spróbuj może w
      Chelsea (może tam spełnią Twoje żądania finansowe ?)
    • j_karolak Re: Vuković jeszcze nie w Wiśle. Korzym w końcu t 15.06.04, 08:46
      Kto to jest Korzym?!

      Czy aż tak źle z Legią, że hitem transferowym ma być jakiś Korzym?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka