Gość: Fryc
IP: 5.2.* / *.chello.pl
14.06.04, 23:25
Nie będzie żadnego transferu vukovica do Wisly !!! Nie kompromitujcie sie.
Bardziej wierze H.Kasperczakowi niż "Gazecie". Mysle ze takimi informacjami
zniżacie sie do poziomu brukowca, a chyba nie o to Wam chodzi !!!