robertmatycz 18.04.13, 21:25 Ciekawe czy coś znajdą...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ZDEGUSTOWANY Siekierkowska stoi. Kraksa? Nie. To działania p... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.13, 21:32 To kompletny idiotyzm. Ja, jak wielu kierowców ominąłem ten korek jadąc ul. Czerniakowską a potem trasą Łazienkowską i na Gocław... Złodzieje z pewnością pojechali na most Siekierkowski aby wejść w ręce policji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kroks Re: Siekierkowska stoi. Kraksa? Nie. To działania IP: 2.27.255.* 18.04.13, 22:11 kto moze niech omija trase Siekierkowska. - no pierwsi beda wlasnie ci w skradzionych pojazdach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mw Siekierkowska stoi. Kraksa? Nie. To działania p... IP: *.dynamic.chello.pl 18.04.13, 22:13 gdy jechałem korek był od sanktuarium aż do idzikowskiego, to spokojnie ponad kilometr. Samochody stały, w tym jakieś ciężarówki, autobus z dziećmi. Wyobrażam sobie samochody z małymi dziećmi, które się drą, bo np. narobiły w gacie. Masakra, akcja kompletnie nieprzemyślana. Powinni złapać gościa, który tak chce wyłapywać złodziei i posadzić go za głupotę na tydzień. Akurat wieczorem, gdy ludzie spieszą się do domów na kolację, to barbarzyństwo. Gdy przejeżdżałem czterech policjantów stało i gadało sobie. Z pewnością nikogo nie kontrolowali. Trzy samochody były używane do sprawdzania jakiegoś starego bmw, bo wiadomo że jak betka to na pewno kradziona. Myślałem, że złapali jakiegoś bandziora a tu tylko nieudana akcja.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Świetna akcja IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.13, 23:27 Na tej trasie pełno buraków z Otwocka i Wołomina. Na pewno wielu z nich ma coś na sumieniu uwzględniając to że ich majątek jest niewspółmiernie duży do ich kompetencji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wladek Re: Siekierkowska stoi. Kraksa? Nie. To działania IP: *.dongenergy.dk 19.04.13, 00:30 No to jest przegiecie! Zeby z tego powodu zablokowac miasto. Tysiace ludzi stalo ponad godzine w korku. Najlepsze jest to, ze tuz przed blokada bylo mozna odbic i wyjechac przez Bartycka na Wislostrade. Tam juz nie bylo policji. Dowodca tej akcji nie powinien doczekac emerytury, bo tylko osmiesza tych biednych funkcjonariuszy. Odpowiedz Link Zgłoś
warszawjark Re: Siekierkowska stoi. Kraksa? Nie. To działania 19.04.13, 10:13 Ha, ha. Jestem przekonany, że spotkają go pochwały i nagrody. Powinni się pochwalić, ilu złodziei złapali dzięki tej akcji. Dałbym głowę, że żadnego. Odpowiedz Link Zgłoś
anty65 Same sukcesy 19.04.13, 01:16 Po takich akcjach to nie zgłoszę na policję kradzieży własnego auta, bo potem przez mój stary wóz polcja zamknie pół miasta i będą straszliwe korki. Czy policja uważa, że mieszkańcy miasta są, aż tak durni, że wierzą, że takie działania mają jakikolwiek sens? Jak dla mnie to działanie wymierzone nie przeciwko złodziejom samochodów, ale przeciwko tym mieszkańcom miasta co odstali swoje w gigantycznym korku. Nie wiem kto zlecił taką idiotyczną akcję, ale władze Warszawy odnotowują same sukcesy, a to budują tunel wzdłuż rzeki, który potem ekipa pracująca przy innej inwestycji niszczy i teraz jedyny taki tunel w Europie stoi zamknięty, bo przecież kolej podziemna ma priorytet nad drogami. Proponuję następnym razem przyblokowywać wszystkie mosty w Warszawie jednocześnie najlepiej na 24 godziny. Mieszkańcom Warszawy będzie się żyło lepiej i będziemy dla siebie życzliwsi, a policja będzie się cieszyć dobrze zasłużonym szacunkiem i zaufaniem społecznym. Albo może lepiej pukać do właścieli aut o 4 rano z twarzą zasłoniętą kominarką i sprawdzać dokumenty samochodu po skuciu właściciela i rzuceniu na podłogę? W ogóle jak to możliwe, żeby za średnią krajową mieć samochód? Wóz musi pochodzić z przestępstwa! Walka klas, mówi to panu coś? Kiedyś wrogiem narodu był kułak, a teraz kierowca. Brać go! Nawet jeśli wiezie swoje małe dzieci z tyłkami w zafajdanych pieluchach. A dzieci w zafajdanych pieluchach płaczą. Ale władza nie może mieć miękkiego serca. Władza twarda musi być i ścigać przestępców. Odparzony tyłek noworodka to nic na przeciwko słusznej akcji stróżów prawa. To nic, że kierowcy spalili kilka litrów paliwa, które nie jest przecież obłożone podatkami przez państwo wcale i nikomu takiej straty rekompensować nie trzeba. Społeczeństwo z pokorą znosi niewygody, praca policji jest konieczna, słuszna i pożyteczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: Same sukcesy IP: *.dynamic.chello.pl 19.04.13, 10:42 Bo im właśnie o to chodzi żebyś nie zgłosił kradzieży. Zgłaszać trzeba wszystko i nie dawać się zbyć, bo rezygnacja powiększa tylko samouwielbienie komendantów, polepsza policyjne statystyki i premia leci. Takie działania policji jak wczorajsze to tylko w celach propagandowych. Wszyscy zauważyli jak udają że pracują, wielki bałagan, a efektów zero. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddd Re: Siekierkowska stoi. Kraksa? Nie. To działania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.13, 08:27 kij im w dupy! Odpowiedz Link Zgłoś