benia-minka53 28.06.14, 12:42 Witajcie,jestem 53 letnia warszawianka od lat na obczyznie,poznam ludzi do pogaduch na skype,moze sie zaprzyjaznimy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj