Gość: Klamot
IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl
08.04.02, 08:46
ile tego s....stwa się najechało, obstawili cały muranów, do tego pilnują ich
nasze poczciwe psy, tfu.. dzisiaj i naszczam na ten pomnik, nie można patrzeć
na to co się dzieje, w Paryżu chociaż zaczęli im podpalać szkoły, sklepy...
przejrzano tam na oczy czas zrobić to i w Polsce!!!!