Gość: inspe IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 19:36 Jak się mieszka na Inżynierskiej? Jaka okolica, sąsiedzi? Jesteście zadowoleni? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hash hash ? yes ye Re: Inżynierska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 23:27 zajebiście :))) fajni sąsiedzi - stare pijaczki , krzywdy nie robiom nikomu ... Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba Re: Inżynierska 12.11.04, 23:49 Gość portalu: inspe napisał(a): > Jak się mieszka na Inżynierskiej? Jaka okolica, sąsiedzi? Jesteście > zadowoleni? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Kolezanka mieszka na Inżynierskiej. Twierdzi, ze SWOIM krzywdy nie robią /wszelkiej masci złodzieje i lumpy/. Wiec, jak się juz do Ciebie przyzwyczają, to spoko. Jaka okolica? Wiadomo :)) Do ZOO niedaleko :) Pozdrawiam;) chyba poszukaj innej dzielnicy. Odpowiedz Link Zgłoś