Dodaj do ulubionych

Inżynierska

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 19:36
Jak się mieszka na Inżynierskiej? Jaka okolica, sąsiedzi? Jesteście
zadowoleni? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: hash hash ? yes ye Re: Inżynierska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 23:27
      zajebiście :)))
      fajni sąsiedzi - stare pijaczki , krzywdy nie robiom nikomu ...
    • carrramba Re: Inżynierska 12.11.04, 23:49
      Gość portalu: inspe napisał(a):

      > Jak się mieszka na Inżynierskiej? Jaka okolica, sąsiedzi? Jesteście
      > zadowoleni? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

      Kolezanka mieszka na Inżynierskiej. Twierdzi, ze SWOIM krzywdy nie
      robią /wszelkiej masci złodzieje i lumpy/. Wiec, jak się juz do Ciebie
      przyzwyczają, to spoko. Jaka okolica? Wiadomo :)) Do ZOO niedaleko :)
      Pozdrawiam;)
      chyba poszukaj innej dzielnicy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka