druszlak1 17.03.05, 15:54 co sądzicie o nowym ,,u Szwejka ''- ja byłem ,cenowo spuścili i to sporo ale polędwiczka wołowa juz nie ta sama, chyba ten remont nie wyszedł im na dobre Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lilka Re: u szwejka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 16:16 A ja szukam kogos kto w tej restauracji pracuje, pracował bądź ma znajomego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nina Re: u szwejka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 23:15 Zależy kto co lubi. Teraz szwejk jest chyba dla innego gośćia. Ja się najadłąm i po rosadnych cenach. nin Odpowiedz Link Zgłoś
grakow Re: u szwejka 07.04.05, 09:41 byłam w sobotę - 2.04.05. bardzo zadowolona. porcje ogromniaste. zamowiliśmy sobie carpaccio z łososia po 16 zl porcja. pyyyszne. i zestaw mięsny dla 2 osób za 55 zł. porcja faktycznie dla żarłoków. 4 osoby mogłyby z powodzenie się pożywić. piwko pilsner - w sobotę jest tzw. happy hour. do każdej zamówionej porcji piwa/wina - druga gratis. wyszliśmy ożarci i bardzo zadowoleni. obsluga mila. interesuje się klientem. na koniec poczęstunek z wiśnióweczki. toalety czyste. polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: u szwejka IP: *.ssss.gouv.qc.ca 07.04.05, 13:38 A jaki jest adres tego "Szwejka" ????? Odpowiedz Link Zgłoś
grakow Re: u szwejka 07.04.05, 13:54 Szwejk mieści się przy pl.Konstytucji. Wejście od ul.Waryńskiego (budynek hotelu MDM). czy ten hotel to jeszcze jest ? nie mam pojęcia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: caco Re: u szwejka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.05, 01:58 ...chyba masz..! Odpowiedz Link Zgłoś