17.03.05, 15:54
co sądzicie o nowym ,,u Szwejka ''- ja byłem ,cenowo spuścili i to sporo ale
polędwiczka wołowa juz nie ta sama, chyba ten remont nie wyszedł im na dobre
Obserwuj wątek
    • Gość: lilka Re: u szwejka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 16:16
      A ja szukam kogos kto w tej restauracji pracuje, pracował bądź ma znajomego.
      • sulek33 Re: u szwejka 19.03.05, 00:20
        Znowu?
    • Gość: nina Re: u szwejka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 23:15
      Zależy kto co lubi. Teraz szwejk jest chyba dla innego gośćia. Ja się najadłąm
      i po rosadnych cenach.
      nin
    • grakow Re: u szwejka 07.04.05, 09:41
      byłam w sobotę - 2.04.05. bardzo zadowolona. porcje ogromniaste. zamowiliśmy
      sobie carpaccio z łososia po 16 zl porcja. pyyyszne. i zestaw mięsny dla 2 osób
      za 55 zł. porcja faktycznie dla żarłoków. 4 osoby mogłyby z powodzenie się
      pożywić. piwko pilsner - w sobotę jest tzw. happy hour. do każdej zamówionej
      porcji piwa/wina - druga gratis. wyszliśmy ożarci i bardzo zadowoleni. obsluga
      mila. interesuje się klientem. na koniec poczęstunek z wiśnióweczki. toalety
      czyste. polecam.
      • Gość: Maciek Re: u szwejka IP: *.ssss.gouv.qc.ca 07.04.05, 13:38
        A jaki jest adres tego "Szwejka" ?????
    • grakow Re: u szwejka 07.04.05, 13:54
      Szwejk mieści się przy pl.Konstytucji. Wejście od ul.Waryńskiego (budynek
      hotelu MDM). czy ten hotel to jeszcze jest ? nie mam pojęcia
      • Gość: caco Re: u szwejka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.05, 01:58
        ...chyba masz..!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka