lolektyrmand
05.08.05, 08:19
Ciekawe, skąd Pan Kwaśniewski wie, kto jeszcze i dlaczego nie będzie się
podobał właścicielom Domów Centrum? Czy nie jest to zwykła nadinterpretacja?
Skoro ten chodnik jest prywatny, właściciel może robić co tylko zechce, o ile
nie łamie prawa. Moim zdaniem niewpuszczenie kogoś na swój teren łamaniem
prawa nie jest. Czy gdybym nie zaprosił na imprezę kogoś, kogo nie lubię albo
kogoś, kto mi się nie podoba, czy "Stołeczna" też o tym napisze?