Dodaj do ulubionych

TECHNO W Lodzi!

IP: *.tesco-europe.com 20.09.01, 11:25
Obserwuj wątek
    • Gość: fifka Re: TECHNO W Lodzi! IP: *.tesco-europe.com 20.09.01, 11:32
      Przyjezdzajta Warszawiaki jutro do Lodzi bawic sie przy techno! Bawta sie i nie
      bijta!!!
      • fufek Re: TECHNO W Lodzi! 24.09.01, 14:14
        Jasne, co tam tragedia w Nowym Yorku. Trzeba się bawić!
        • .pepe. Re: TECHNO W Lodzi! 24.09.01, 14:42
          codziennie jest jakaś tragedia. Podczas 2 wojny światowej, gdy tu ginęły
          miliony ludzi, w Ameryce kwitło życie towarzyskie i ja wcale nie mam im tego za
          złe. Amerykanie nie mają prawa potępiać imprez rozrywkowyvh na drugim końcu
          świata.
          pozdr.
          • fufek Re: TECHNO W Lodzi! 24.09.01, 14:55
            Łącząc się w bólu z ofiarami tragedii i ich rodzinami, a także mając świadomość
            tego, jakie konsekwencje dla świata może przynieść zamach na WTC, nie
            interesuje mnie to, czy Amerykanie oczekują ode mnie takiego, czy innego
            zachowania. Po prostu postępuję tak, jakby tragedia dotyczyła mnie osobiście.
            • .pepe. Re: TECHNO W Lodzi! 24.09.01, 15:10
              czy łączysz się również w bólu z ofiarami zamachów palestyńczyków na Izrael,
              Izraelczyków na Palestynę, z ofiarami zamachów ETA, IRA, ofiarami wojny w
              Czeczenii, Kosowie, Ugandzie i Rwandzie, itd? To jasne, że zamach na USA
              wstrząsnął wszystkimi normalnymi ludźmi. Ale z takim podejściem należałoby
              siedzieć w domu i płakać nonstop, bo w wielu miejscach naswiecie giną niewinni
              ludzie.
              Ja oczywiście nie mam nic przeciwko Tobie, jeżeli mówisz: "nie idę na paradę,
              bo łączę się w bólu z ofiarami ataku na WTC". Ale nie podoba mi się
              krytykowanie innych za chęć wzięcia udziału. W Rwandzie zginęło znacznie więcej
              niewinnych ludzi, kobiet, dzieci. Czy ci ludzie są mniej ważni? Nasze
              świadomości są kształtowane przez zachodnie media, gdzie zabójstwo jednego
              Amerykanina zawsze jest ważniejsze niż zamordowanie 100 Afrykanów czy Czeczenów.

              p.s. Gdyby parada miała się odbyć w przeciągu kilku dni od ataku, to zapewne
              zostałaby odwołana.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka