allgau
03.01.06, 12:58
kolejna próba reaktywowania czegoś na kształt dawnej "Stolicy", czuje ejdnak
że to SLD-owski druk na kampanię wyborcza, nazwiska Ludwickiego i Małkiewicza
(ten ostatni to drań plujący w radiu i tv na Solidarność w stanie wojennym)
juz mówią same za siebie, czy to tez będzie efemeryda jak wszystkie
poprzednie próby powołania takiego piśmidła i dlaczego znów zajeżdża
Moczarem, jak w przypadku "Stolicy" (z Leszkiem Wysznackim jak ktoś pamięta)?
smutne, co o tym sądzicie?